Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/98/88ed0efe5373b921.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/98/4402d581ef41cca6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/98/be9bf46b7769b2c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/98/c2e768b4d5f200d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/97/3edfede524497e40.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/94/699ed8be8f097ee4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/97/e02bd7bb9786d0e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/98/51acbb6425e7330b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/94/aa900fcf72947a84.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/98/60f5d6f0c6038b9d.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/98/b784d5cfe466f19e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/94/4c15b8768c6ba833.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/98/b15674f8c3f21707.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/94/c0d7159ef6d0b2f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/94/826b1ba2239f443d.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/98/400e1e852fcc748c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/98/ea7b56b7af5e65dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/98/61efd26794afa698.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/98/7fa41cf3eed70fb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/a72e9e9cbda942f8.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/98/5bf2010a1d4ccc4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/913a6d83d9fb85d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/93/d369106e0dddbd95.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/94/2a9f0503dc349399.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/94/6e44cb09957c3921.jpg[/IMG][/URL]
  6. Zdjęcia :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/94/c6a1b074d6e2af99.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/94/6e1b148f3ca8e38d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/dc41be0eb05cf7a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/a36d9ff118cfc849.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/94/ab6e1e8b09374db4.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='bonsai_88']Przyszłam powiedzieć CZEŚĆ :loveu:[/quote] Cześć :loveu: [quote name='evaxon']wpadłam se tak przed praca do ciebie :loveu::loveu::loveu:[/quote] Pracą? A co robisz? Pieczesz tort dla mnie? :evil_lol: [quote name='deer_1987']Czesc!! Tez sie przywitam :D[/quote] Witanko :lol: [quote name='Darianna']Ja też się witam, ja też!! :multi::multi::multi:[/quote] Hej :multi:
  8. [quote name='anitaaa i bartis']Witamy [U][URL]http://images45.fotosik.pl/98/ce4652ee7afaf6ae.jpg[/URL][/U] ale ucieszone :loveu: i fajna ekipa spacerowa :multi:[/quote] Świetna ekipa, pieski się zaprzyjaźniły ;) [quote name='Tengusia']bylam i widzialam foteczki :grins: najlepsiejszej nie wybralam bo wszystkie fajne som :grins:[/quote] A jeszcze będą fajniejsze, to dopiero początek ;) [quote name='gosiaja']dzisiaj jak już wracaliśmy ze spaceru to spotkaliśmy takiego ładnego białaska szkoda że już do domu wracaliśmy :( młody zaczął do niego z łapami skakać żeby się pobawić a ten zaczął go ustawiać[/quote] Vadir by nie ustawiał, tylko się bawić chciał :) A może to była suczka? [quote name='halgre58'][B]Dokładnie tak samo musiałabym się wypowiedzieć ... :evil_lol::loveu::eviltong:[/B][/quote] :) [quote name='groszek83']Byłam widziałam:evil_lol:[/quote] Cześć Groszku :) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Łoooooa co to za klika:razz::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images45.fotosik.pl/98/ce4652ee7afaf6ae.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj kochana:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Cześć Jabłuszkowa! [quote name='Izuuus']Melduję iż fotki widziałam :loveu: A tymczasem żegnamy się na krótki czas ;)[/quote] Co to znaczy żegnamy? [quote name='jamnicze']Wiosna nastała - czas przyciąć drzewka [URL]http://images45.fotosik.pl/97/7f3fa4cd080037a2.jpg[/URL][/quote] Porządek musi być ;)
  9. jbk

    Anioły i Demony

    OO! Trafiłam idealnie na zdjęcia ;)
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/103/ef76b9cb37b3562c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/100/87b7e21d9c329a48.jpg[/IMG][/URL] Dobrze wyszło? Buziaczki wieczorne ;)
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/103/2aa7ced8858d45ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/103/8cacc1c60746904c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/100/c10cbd7c6de42372.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/103/daccf6bf71c7584c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/104/e08e05740d99ecd7.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/103/b14e18a32995d5ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/103/094d0abce79c8880.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/100/52d9c18fccfb1283.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/100/12de2938341de8ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/103/d25e1e7ff01b6299.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/104/ac20dfc9c0ad5369.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/103/cea29053c527a48b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/99/84d08aa8f378de4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/100/3a90cd2b629306cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/104/17db0b135d6bb892.jpg[/IMG][/URL]
  14. Mam foteczki, wchodzą właśnie na fotosik ;)
  15. Do twarzy mu w zielonym :) Oczywiście, że nie w tym tygodniu, nawet nie dałabym rady ze względu na pracę :( Ale w przyszłym będzie i czas, i Armin będzie jak nowy :)
  16. [quote name='Izabela124.']Super, że wróciłaś i od razu foteczki dałaś :loveu:[/quote] Zawsze mam fotki ;) Tylko czas potrzebny, żeby obrabiać i wstawiać ;)
  17. [quote name='Darianna']Uśmiechnięte białaski wróciły :multi::multi::multi: My też święta bez kompa za to z aparatem - jest co u nas w galerii oglądać :diabloti:[/quote] Byłam, byłam :) [quote name='Kalunia_C']O proszę, znaleźliśmy tu siebie :D Czekamy niecierpliwie na świąteczne fotki :)[/quote] Trochę potrwa, zanim dojdę do świątecznych, bo z naszego wspólnego jest nieco ;) [quote name='Mqrtynq'][URL]http://images44.fotosik.pl/98/cd1d6dc8fb61dd9b.jpg[/URL] boskie :loveu:[/quote] :) [quote name='lolka75']nie zacytuje bo nie umiem:roll:...ale.... - czemu Vadirek jest mokry a Fialusia nie:evil_lol:? - Vadirek pieknie odgryza mlode drzewka:diabloti: - swietna pieskowa banda:multi::loveu: Czesc Asik z bialasami:loveu:[/quote] Vadir mokry, bo się wbija cały do Wisły, Fialka natomiast kulturalnie z brzegu pije wodę ;) Drzewko na szczęście stare było, nie młode, jakiś badyl, prawdę mówiąc ;) Banda bawiła się prześwietnie ;) Cześć Loleczka z przyszłymi championami ;) [quote name='deer_1987']Ooo wreszcie zdjecia z tego spaceru wspolnego, ale czekalam na nie :D[/quote] To teraz będziesz mieć trochę oglądania ;)
  18. [quote name='Kalunia_C']To jest za Grilliatą :D kawałek od naszego domu. Już po zabiegach. Armin jeszcze osowiały i piszczący. :( Wstaw, wstaw, ja też jeszcze nie miałam czasu ich wstawić. Poczekam na Ciebie, żeby były w kupie.[/quote] Przyjdziemy na spacer do Ciebie, bo takich kaplicówkowych miejscówek to jeszcze nie znamy ;) Wstawię na pewno w tym tygodniu, tylko jak dopadnę w domu komputera wieczorkiem, czyli - jak mnie mężu wpuści ;)
  19. To czekamy, aż się odkopiesz ;) Buziaczki poświąteczne :)
  20. Przyszłam się przywitać poświatecznie ;)
  21. Cholewcia, u nas kleszcz na kleszczu, mimo stosowania preparatów.... Jak się Rapcio czuje?
  22. Ale u Ciebie wiosna pachnąca...........
  23. [URL]http://img19.imageshack.us/img19/830/p1100905i.jpg[/URL] - ale sobie nosek ubabrał :)
  24. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']Witajcie kochane dziewuszki:multi: jestem bardzo zadowolona:multi:... moj Borysek dzisiaj ostrzymal swoj pierwszy punkt do mlodziezowego championatu Holandii:loveu:, a Maxina doskonala, lokata druga. Swietna wystawa:multi:, ale jestem ledwo zywa. Zdjatka i szczegoly jutro:p Pozdrowienia:loveu:[/quote] BRAWO! Moja krew, chciałoby się rzec :)
  25. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]poczekaj poczekaj bunt dwulatki to NIC w porównaniu z buntem 14 latki[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]:razz::razz::razz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]witaj piękna [/COLOR][/B]:loveu:[/quote] Ha! Temu lepiej mieć 14-latka, nie buntuje się :) Przynajmniej mój ;) Cześć Jabłko! Jak się masz kochana moja idolko?
×
×
  • Create New...