Jump to content
Dogomania

ewa2909

Members
  • Posts

    4649
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewa2909

  1. ewa2909

    Aksa i Tofi

    Dziękuje dziewczyny-KOCHANE JESTEŚCIE:loveu::loveu::loveu: Aż się ciepełko robi gdy się wie ze jest tyle dobrych duszyczek na świecie:loveu::loveu::loveu:
  2. Cześć Aguś:loveu::loveu::loveu: Widze że u Ciebie można sobie polske pozwiedzać nie ruszajac się z domku:eviltong::eviltong::eviltong:.Świetne focie.
  3. [quote name='kamila.m'][quote name='ewa2909']Buuuuuuuuuuuuuu:-(:-(:-( Miejmy nadzieje że nic się nie dzieje złego z jego organizmem.:-( Daj znać co się dzieje.[/qu Dziś odebraliśmy wyniki Lulka jest już wszystko ok:multi::multi::multi::multi::multi::multi:. Wszystko w normie:multi::multi::multi::multi: mocznik też:multi::multi::multi::multi::multi:. Luluś po prostu jak szliśmy na pierwsze wyniki za mało pił i z tego te mocznik był we krwi. Zabieg w następnym tygodniu:loveu::loveu:[/quote] No to siupellllllll:multi::multi::multi:
  4. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='laurin'][B][COLOR=red]WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA SYNKA[/COLOR][/B] :calus::Rose: [/quote] Dziękujemy bardzo.Jesteśmy dobrej myśli. Będzie dobrze.
  5. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Aga76']Cześć Ewuś :loveu: Słodkie czarne kluski :loveu: pozdrawiam cieplutko[/quote] Cześć Aguś:loveu::loveu::loveu: Oj słodkie słodkie.Aja zakochana w cyganku:placz::placz::placz: Również pozdrawiam z zimnej i wietrznej Łodzi:loveu:
  6. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='slawi']Cześć Ewciu wieczorowo, i znowu mamy coś wspólnego :shake:,[/quote] Iwonuś u Ciebie też coś nieciekawie?????:shake:
  7. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Pegaza']Daria:) no tak jeszcze kiedys moze trafic do Was mala kuleczka...:loveu: a to bardzo powazne?ze sie zapytam..o syna.. jesli nie chcesz nie odpowiadaj zrozumie...:roll: i zdrowka zycze synowi... bedzie dobrze:glaszcze:[/quote] Syn będąc noworodkiem przeszedł sepse,w wyniku której zostały naruszone ścięgna,mięśnia w nodze i ręce.Nogajest krótrza 5 cm,ręka ok2cm. W zeszłym roku latem przeszedł poważną operacje stawu biodrowego po której był 8 tyg od klatki piersiowej w dół cały w gipsie.W tym roku na lato planują wyjęie mu tych drutów z biodra.Niewiadomo czy ten zabieg nie akończy się również wielotygodniowym gisem.Myśle że pod koniec roku będzie miał założony aparat Lizerowa na wydłużenie nogi Mam nadzieje ze jezeli nie będzie u syagipsu postaramy się o kluske.
  8. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Pegaza']Witam wieczorowo:loveu: oj taa moj tez byl niewzruszony kiedy mu proponowalam zostawic naszą sunie no ale coz powiedzial gdyby nie bylo duzego psa to 3 male mogly by byc ale 3 male i jeden duzy to juz przesada:roll:ja mysle ze z perspektywy czasu nie dalabym rady z 4 :shake: mimo ze to tylko taka kruszynka :loveu: jednak mogloby mnie to przerosnac..wiem ze ma sie tam dobrze:loveu:ale tesknie za nia bardzo:-( czasem mam poczucie winy kiedy wychodze od nich a ona chce isc ze mna:-( to wtedy robi mi sie smutno ze ja zawiodlam ze ona chce byc z nami..eh zycie[/quote] Nie wiem jak masz na imie ,aa bardzo nie lubie posłuiwać się tymi dziwnymi nicami. U mnie mąż może i by się zgodził ale czekają nas dwie dosyć poważne operacje syna więc,myśli troszke bardziej racjonalnie.On również uwielbia zwierzęta,ale następne było by pokrzywdzone bo człowiek pracując po10 godz i mając rodzinke 5 osobową na głowie nie jest w stanie zapewnić siulka tyle miłości i uwagi co powinny otrzymać. Ale cały czas nie mówie nie.Tylko że to raczej nie może być piesek z tego miotu.:placz:
  9. ewa2909

    Luśka & Mailo

    Iwonko używacie też tego???????? [URL="http://www.allegro.pl/item541030965_ehaso_szampon_z_olejem_kokosowym_york_shih_tzu_250.html"][COLOR=#505050]EHASO Szampon z olejem kokosowym York Shih Tzu 250[/COLOR][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item541066949_ehaso_odzywka_z_olejem_norkowym_york_shih_tzu_250.html"][COLOR=#505050]EHASO Odżywka z olejem norkowym York Shih Tzu 250[/COLOR][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item541069984_ehaso_szampon_z_olejem_norkowym_york_shih_tzu_250.html"][COLOR=#505050]EHASO Szampon z olejem norkowym York Shih Tzu 250[/COLOR][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item541084718_perrylux_odkoltuniacz_york_shih_tzu_450ml_super.html"][COLOR=#505050] [/COLOR][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item541084718_perrylux_odkoltuniacz_york_shih_tzu_450ml_super.html"][COLOR=#505050]PERRYLUX ODKOŁTUNIACZ York Shih Tzu 450ml Super![/COLOR][/URL] [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/all_payments.gif[/IMG]
  10. [quote name='Aurunia']A ja też się witam poniedziałkowo i feriowo ;)[/quote] Ale masz fajnie.
  11. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='dysia-u']Cześć Ewcia .Coś mi nie idzie szukanie po necie , musze spytać jakiej firmy jest ten bio-groom mink.... Oj żebym nie przekombinowała :angryy:[/quote] Uluś ja cały czas sprawdzam na allegro.Dzisiaj napisałam do dystrybutora czy wogule to mają,mam nadzieje że mi odpisze jutro. To jest firma BIO-GROOM a nazwa tego to INSTANT COAT GLOSSER CONDITIONER.
  12. [quote name='kamila.m']Cześć Ewciu :loveu: , no niestety nie doszło do zabiegu :shake: . Luluś miał trochę złe wyniki . Za dużo mocznika we krwi , więc wet zalecił powtórzyć wyniki . Prawdopodobnie Luluś za mało pije i stąd ten podwyższony mocznik. No nic jutro znów jedziemy na krewkę i się zobaczy co dalej :([/quote] Buuuuuuuuuuuuuu:-(:-(:-( Miejmy nadzieje że nic się nie dzieje złego z jego organizmem.:-( Daj znać co się dzieje.
  13. Przyszliśmy się przywitać żeby potem ne było że nie zaglądamy:eviltong::eviltong::eviltong: Cześć Ada:loveu:
  14. [quote name='Pegaza']jaa jaaa :evil_lol:jo juz Wom wierza dobra ja wpadne potem bo teraz mam okazje sie zabrac z m-a do sklepu za butami:multi:[/quote] butki kupione???????? Witamy się poniedziałkowo:loveu:
  15. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Pegaza']Ewa czy Ty planujesz kupno nowego psa? bo ja troche nie w temacie..:roll:[/quote Ja bardzo bym chciała ale mąż jaak na razie jest niewzruszony:shake::shake::shake: My z hodowczynią bardzo się zaprzyjażniłyśmy i mamy ze soba super kontakcik,i właśnie nie wiem vcczy to jesyt dla mnie takie dobre.Ja nie mogę patrzeć na takie śliczne małe kreciki:evil_lol:
  16. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Zuza i Noddy']A Nodka to dziadek;)[/quote] Zuza czy u Was też przyczyną niewystawiania było brak drugiego jajeczka?????
  17. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Mała Rita']Ewcia Ty mi tych szczeniaczków nie pokazuj :cool3: jeden miał byc mój :placz:[/quote] Asia są po prostu boskie.:loveu::loveu::loveu: Z suni to istna djablica(zostaje w hodowli).Cganek jest taki czarniutki jak smoła,a kudełków to ma tyle że ciężko wyczuć cokolwiek pod nimi.Mój faworycik,malusieńki pieszczoszek,napewno nie bedzie wiekrzy niż Tosiek):loveu::loveu::loveu: Trzeci wybitnie wystawowy,dumny samotnik,troszke więkrzy od rodzeństwa:loveu::loveu::loveu:
  18. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Aurunia']i przyszły partner Aurusi :eviltong:[/quote] Ada piękne są po nim pieski.Ja jestem po prostu w nich zakochana.Obawiam sie że jak pojade z jeszcze jedną wizytą do p.Iwonki to wróce z maluszkiem.:eviltong:
  19. Śliczne te Twoje sunieczki:loveu::loveu::loveu: Z Livki to widzę że maluszek
  20. ewa2909

    Luśka & Mailo

    Ale już ślicznie urosła. Taką piękność nie chciałaś nam pokazać:mad::mad::mad:. Ślicznie się prezentuje:loveu::loveu::loveu:
  21. ewa2909

    Aksa i Tofi

    Ukjali z Bakaretu.Ten sam tatuś co i u Tośka.
  22. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='slawi']:loveu::loveu::loveu:Jakie śliczne kluseczki:loveu::loveu::loveu: Bierzesz jednego ;)?[/quote] Iwonko napewno bym chciała i hodowczyni też mnie namawia ale jak na razie rozsądek mężusia zwycięża:-(:-(:-(. Jeszcze mam 3 tyg na jego udobruchanie.Zobaczymy co się jeszcze urodzi u drugiej suczki.
  23. ewa2909

    Aksa i Tofi

    Sunia,najwiękrza rozrabiara z całej 3 [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4219/obraz535th6.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/1350/obraz533lg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3788/obraz527dl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/889/obraz536yz4.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/2586/obraz537ey0.jpg[/IMG]
  24. ewa2909

    Aksa i Tofi

    No to jedziemy:evil_lol:.Uluś zamknij oczka:evil_lol: [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/3808/obrazwt0.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/926/obraz468yg1.jpg[/IMG] W tym się poprostu zakochałam:loveu::loveu::loveu:Cyganek:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8339/obraz476uf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8738/obraz558mh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8875/obraz498co6.jpg[/IMG]
  25. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='dysia-u']takie niewinne pytanko :razz: a znowu kusisz :evil_lol: ja to wiem :angryy:[/quote] Uluś jak nie chcesz to musisz uciekać z doga bo biore się za wstawianie.:eviltong:
×
×
  • Create New...