-
Posts
4649 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewa2909
-
Śliczna kobietka:loveu::loveu::loveu:
-
My dzisiuaj byliśmy z wizytą w hodowli IWON.Mamy jakieś foteczki. chcecie??????????:eviltong:
-
[quote name='dysia-u']Ewa :evil_lol: pisz co chcesz bo ja was lubie :loveu: no jak będzie z maścią to nie wiem ale metodą prób i błędów... zobaczymy Aksuni nie robią sie takie niefajne włoska pod oczami?:-o Fajne macie te ostatnie fotki[/quote] Aksie sie nie robią bo ma powycinane włoski pod samymi oczkami,co jakiś czas idziemy do fryzjera i je z tamtąd wyinamy. Z Tośkiem ostatnio zrobiłam to samo bo niekoniecznie podobały mi sie takie mokre smugi zwisające ze ślipków.
-
Aa ja mam wode utlenioną w maści,tyż można???????
-
[quote name='dysia-u']:shake: nie oczy, absolutnie!! tylke te włoski pod oczami które wyglądają na ciągle mokre. Dużo fajniej wygląda pyszczek:lol:[/quote] Pobiegaj kobieto troszke z aparacikiem i nam zaraz pokaż a nie tylko się chwalisz:eviltong::eviltong::eviltong:. Cześć Uluś:loveu::loveu::loveu: [COLOR=lemonchiffon](nie gniewaj się na mnie za te dogryzanie)ja tak Cie lu blu:loveu:[/COLOR]
-
[quote name='dysia-u']a konkretnie czy znowu je rozróżniam czy cos innego do łba mi strzeliło? :eviltong:mów tu zaraz :mad:[/quote] Nio dokładnie:eviltong::eviltong::eviltong:
-
[quote name='Zuza i Noddy']Śliczne foteczki:loveu: Nas tez zasypało. Tofik świetne minki robi:eviltong:[/quote] U nas dzisiaj w dzień troszke odwilży,a teraz mrozik łapie:shake:.Jutro rano będzie tragedia:-(.
-
[quote name='dysia-u']obydwie blondi piękne[/quote] Cześć Uluś,zaczym włączyłam sobie to zdjęcie to się zaczełam zastanawiać co żeś znowu wymyśliła.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć niedzielnie-wieczornie:loveu:
-
:loveu::bye::Rose:[quote name='Pegaza']Cze Ewa niedzielnie:p[/quote] Witamy w naszych skromnych progach:Rose::bye:
-
Grzeczna dziewczynka:eviltong::eviltong::eviltong: Aura jest śliczną damą,śliczny ma włosi jak dostojnie pozuje do zdjęć:loveu::loveu::loveu: Urodzona modelka.:loveu::loveu::loveu: Ada mogła byś podać jej wymiarki,bardzo luie takie duże yorkaski. Ze zdjęć wydasje mi się żee wielkościowo podobna jest do mojej Aksy.
-
Cześć Kamilko:loveu::lol::loveu: Jak tam Luluś po zabiegu???????? Pozzdrawiamy niedzielnie:loveu:
-
[quote name='Aurunia']Do Bydgoszczy chyba nie będzie nowych fotek bo mam lenia :eviltong: Zaczęłam właśnie ferie i się relaksuje a ich zakończeniem będzie wystawa :evil_lol: więc nie mam pojęcie czy będzie jeszcze jakaś sesyjka. A po za tym miałaś na s odwiedzać w tygodniu. Teraz 2 tygodnie intensyfikuje treningi z dziewczynami a zwłaszcza w Zahirą żeby na wystawie nie było wstydu :oops:[/quote] Chyba to jest nie to samo co na pewno:eviltong:Daj focie,nie daj się prosić.:mad: Ada mnie prawie tu nie było w tygodniu.:eviltong: Witamy się niedzielnie.:loveu::loveu::loveu:
-
O LUDZIE ,JAK MOŻNA DOPUŚCIĆ DO TEGO ŻEBY SUNIA O WADZE 900GRAM MIAŁA SZCZENIAKI????????? nIE MOGĘ JAKOŚ SOBIE WYOBRAZIĆ DOROSŁEGO PIESKA KTÓREGO WAGA JEST MNIEJSZA NIŻ 1KG!!!!!!!!!!
-
[quote name='mycha49']Coś kombinuję ale mi nie wychodzi.Bo choć ściągłam fotki to jakoś nie potrafię ich chyba dać dalej:oops:[/quote] W którym momęcie sie zatrzymałaś?????????
-
[quote name='Gosia2406']Ewo 2909 jeśli możesz,to odpisz mi na tą wiadomość którą ci napisałam na WP:???::help1:[/quote] Gosiu przepraszam ale nie umiem Ci pomóc.Możesz jedynie zrobić tak jak poprzednim razem ,albo zgłosić się do któregoś z medoratorów.
-
[quote name='laurin']Dla mnie oba psiulki są cudne i jak już napisałam wcześniej też chciałabym mieć taką zgraną pareczkę :loveu::loveu::loveu::loveu: A może Tofiś chorował dlatego że akurat trafił na taki okras pogodowy :puppydog: a jest młodziutki i może niedostatecznie się uodpornił, to chyba różnie bywa... Psiaki są super :thumbs: pozazdrościć:lol:[/quote] Ja też mam taką nadzieje że był to nieuodporniony organizm. Musisz wziąś pod uwage,to ze nie wszystkie pieski są takie zgodne jak moja parka. Tu u nas na dogo jest przynajmiej eden przypadek że pieski nie mogą się z sobą dogada. U nas Aksa od początku mu matkowała i tak jest do tej pory.Aksa nic nie je jak tosiek nie je.Broni go na spacekach jak jakiś piesek koło niego za długo się kręci,oddae mu swoje smakołyczki. Tak jak już niektórzy ich nazwali to jest stare dobre małużeństwo.
-
[quote name='mycha49']Jak się dodaje focie?:lol:[/quote] Tu masz dokładną instrukcje[URL="http://www.dogomania.pl/forum/8359596-post26.html"][COLOR=#000000]TUTAJ[/COLOR][/URL].Przed kopiowaniem ostatniego linka musisz nacisnąć taki niebieski napis[COLOR=#00f][U]Show Adv Links[/U][/COLOR]
-
ADA DLACZEGO NIE MA ZADNYCH FOCIÓ?????:mad::mad::mad: Już się przyzwyczaiłam do sesyjek wikendowych.
-
[quote name='laurin']Rzeczywiście Tofiś jest malutki w porównaniu do tej pięknej kobitki. Świetnie razem wyglądają :loveu::cool3: mam nadzieję że jednak nie ;)[/quote] Powiem Ci szczerze że jest duża różnica między nimi ,ale już nie chodzi mi o wielkość.Aksa choć duża panienka zdrówko ma super,nie wie co to weterynarz,Tosiek natomiast już 2 razy chorował i musiał brać zastrzyki. Aksa chodzi dostojnie jak konik,maluch ledwo przebiera łapkami w porównaniu z sunią. Naprawde bardzo duż można by wynajdywać między nimi różnic.
-
[IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1986/obraz436vi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9629/obraz416ow7.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/4681/obraz414io1.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9741/obraz384qr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4954/obraz431qu6.jpg[/IMG]
-
[quote name='Aurunia']Śliczne zdjęcia :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Staram się Was troszke od czasu do czasu zadowolić:eviltong:
-
[quote name='laurin']ale fajnie brykają po tym śniegu :multi: Super psiaczki :loveu::loveu::loveu: A ja myślałam że będzie ważyć duuużo więcej, bo odkąd ją przywieźliśmy, strasznie szybko urosła :-o.[/quote] Aksa uwielbia śnieżek i kulki śniegowe:loveu:.A że Tośkowi wiecznie zimno to musi za nią troszke biegać żeby nie zamarznąć:evil_lol: Wydaje mi się że nie będzie miała dużo więcej niż 2 kg,ale może się myle:loveu:
-
I troszke domowych fociów [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9461/obraz451zb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/490/obraz450tp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/6225/obraz448ag3.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1754/obraz446ys4.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1322/obraz440xj1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/8516/dsc00171lj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/7770/dsc00172ee4.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/8920/dsc00175kx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/21/dsc00181ky0.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3010/dsc00179gp2.jpg[/IMG]
-
Do nas zowu zawitała zima [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/985/dsc00133iy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/6913/dsc00134fz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/7677/dsc00135nb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/3641/dsc00149bf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1448/dsc00143aa4.jpg[/IMG]