-
Posts
4649 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewa2909
-
[quote name='laurin']SŁODZIUTKI SZKRABECZEK :loveu: Moja Fibcia kończy w poniedziałek 3 miesiące, dzisiaj była ważona i ma 1,1kg[/quote] To u Ciebie jest chociaż nadzieja że dojdzie do 2 kg:loveu:
-
Ja również się wypowiem na temat typów yorków. W moim domku zagościły dwa różne yorkaski.:loveu::loveu::loveu: Sunia Aksa-kawał baby,waga 4 kg.pawie 2 latka,stalowy grzbiecik śliczny złoty pysiu:loveu::loveu::loveu:.Niestety jej włosek jest cieniutki i bardzo delikatny.Jest do czego się przytuić ,i co potrzymać na rączkach:evil_lol:.I duuuuuuuużo miejsca do głaskania i miziania:loveu:.Kocha wszystkie zwierzęta i ludzi. Tosiek-9.5 miesięczny chłopak.Malutki kurdupelek zakochany do szaleństwa w swojej pani,nie odstępuje jej na krok.Niestety stał na górce jak rozdawali wzrost i wage:-(.jeszcze nam się nie udało dobić do 1.600kg.O kolorku trudno mi jest jednoznacznie coś powiedzieć bo tak jakby staneło jego wybarwianie.Jak na razie jest czarny ,a pod spodem tak jakby szatka robiła się stalowa.Włos ma gęsty i mocny(także nie jest regułą że te malutkie mają nie ładną sierść).Kocha wszystkie zwierzątka,nie lubi małych dzieci i osób bardzo głośno zachowujących się. Podobają mi się i te malutkie i te więkrze,ale jednak z malutką przewagą na te więkrze.
-
[quote name='slawi']Cześć Uluś:loveu: :crazyeye::crazyeye::crazyeye: W zasięgu mordki Mejsi ma cukierki i one sobie tak po porostu wiszą ?![/quote] E tam pewnie powiesiła tak nisko do zdjęcia:eviltong::eviltong::eviltong: U mnie nie wisiały by nawet 5 minut:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='kamila.m']Ząbków do wyrwania jest trzy, dwa na górze i dwa na dole. Tam gdzie my to będziemy robić to kosztuje 80 złoty, badanie krwi i 200 zł zabieg usuwania. Mogłam to zrobić taniej, ale przeczytałam na szczecińskim forum o zwierzętach, iż ta klinika jest bardzo dobra.[/quote] Ciekawe ile u nas kosztuje:crazyeye:. Kamilko powiedz mi czy Luluś jest nadal na karmie dla szczeniaków,jeżeli tek to czy go bęziesz przestawiać dla dorosłych i kiedy? Co z papilotami,robicie włoski???????????
-
[quote name='dysia-u']:mad: pewnie o jedzonko im chodzi bo obydwoje jedzą suchciele:roll:[/quote] A ja dzisiaj Tośka to myślałam że udusze:mad::mad::mad:.Jak byłam z nimi na spacerku rannym to on sobie bezczelnie poszedł pod blok z drugiej strony na darmową wyżerke:shake:.Tak jakby jedzenia w domu nie dostawał.Musze chyba poszukać na allegro jakiegoś kagańca na tego jego ryjoka:mad:
-
[quote name='kamila.m']Ma urlop to mogę poszaleć w nocy;););), z tym ogonkiem to Ewciu masz racje, ale normalnie nie mogę Luluśka utrzymać tak jak by miał ADHD, z moim mężem robiliśmy te zdjęcia chyba przez godzinę. W piątek umówiona jestem na wyrwanie ząbków, a wczoraj z Lulusiem byłam na pobraniu krwi, więc może z tego wczoraj był taki nie spokojny. Buziole:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Ja chyba tez się w piątek pojde zapytać kiedy możemy przyjść:shake:.Kamilko pytałaś się ile u Was kosztuje????Ile ząbalów macie do wyrwania?
-
[quote name='Aga76']To ci się trafił kochliwy mężczyzna :cool3:[/quote] Tia.Ostatnio nawet Koksa gw....ł:eviltong:
-
[quote name='dysia-u']taka piłeczka to u nas ino roz :evil_lol: gumowe nie pobędą długo a co dopiero szmaciane:shake:[/quote] Aksa jak była sama to żadna zabawka nie była popsuta,przy Tośku wszysto rozpitolone:shake:
-
[quote name='Aga76']Bry :loveu: Uuu hihihi, wygląda na to, że jest obiektem wielkiej namiętności :cool3:[/quote] Bry:loveu: On do wszystkiego i wszystkichpała wielką namiętnością:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Aga76']Bry Ewo :calus: One lubią spać u siebie, tam czują się bezpiecznie i jak mają nas dość to zmykają właśnie do siebie :evil_lol: i wywieszają tabliczkę Wstęp Wzbroniony[/quote] U mnie to mi nie grozi :shake:.Siule jak my wraamy to okazują nam swoje przywiązanie i najlepiej nie schodzily by z kolanek:evil_lol:
-
A pewnie Cie obgadują że niedobre jedzonko im dajesz:eviltong::eviltong::eviltong: Cześć Uluś:loveu::loveu::loveu: Snieg wiedział kiedy miała spaść:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Cześć Aguś:loveu: Widze że panienki grzecznie w swoich posłankach leżą:crazyeye::crazyeye::crazyeye:U nas nieczęsty to widok:placz:
-
Cześć Kamilko:loveu::loveu::loveu: Czy Ty spać nie możesz????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Luluś śliczniutki,piękną ma sierść,grzecznie stoi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=lemonchiffon]Kamilko jeżeli mogę Ci coś podpowiedzieć to chyba żle trzymacie ogonek Lulkowi;)[/COLOR]
-
[quote name='dysia-u']dżemik miał na deser? :eviltong: może pstryknij przy okazji jakąś fotke :loveu:[/quote] Dopiero dastałaś foteczki:mad::mad::mad: Bateryjki w aparaciku padły:shake::shake::shake:
-
[quote name='dysia-u']dobry zakup , będziemy sobie pożyczać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Podrzucić ci pare moich,bo mi już niepotrzebne są.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Idę kąpać Tośka bo wczoraj się skubaniec dżemem upaprał:mad::mad::mad:
-
Tia Uluś.Pewnie po gumce poznałaś:eviltong::eviltong::eviltong:
-
[quote name='Aga76'][URL]http://img99.imageshack.us/img99/2559/dsc00064xx4.jpg[/URL] Dobra metka, smaczna metka :evil_lol: mniam mniam Cześć Ewo :p[/quote] Cześć Aguś:multi: Piłeczka ogólnie bardzo dobra:mad::mad::mad: Już je szyłam chyba z 5 razy:eviltong:
-
:loveu:Cześć Uluś:loveu::loveu: Chiba ktoś Ci ukradł spineczke:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/2929/dsc00095ua6.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5281/dsc00072hn2.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5711/dsc00065yu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2559/dsc00064xx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/5613/dsc00030zl0.jpg[/IMG]
-
[quote name='benkul']Byłam dzisiaj z moim Fadusiem w york centrum, ostrzygłam go i zrobili mu tam uszka wygląda REWELACYJNIE fryzurka poprostu cudna i uszka podklejone i stoja!!!! Dziekuje ABRAKADABRA naprawde warto było sie tam udać, ceny co prawda nie tanie ale jaki efekt Ho Ho.Jak zrobie mu zdjęcie to wkeje.[/quote] Czekamy na foteczki:loveu::loveu::loveu: Piesek na pewno ślicznie odmieniony:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Skibka']Ja może odnowię temat.. Chciałam Was zapytać jak długo pies po szczepieniu może być taki osowiały? Nie pamiętam jak to było u nas z poprzednimi szczepieniami ale dzisiaj Viki dostała tą na nosówkę, parwo, psi kaszel itp. i cały czas śpi, trzęsie się, nie chce się bawić ani jeść wetka mówiła że może się źle czuć ale nie mówiła jak długo.. Proszę o odpowiedź.;)[/quote] Tosiek niestety również tak się zachowywał,do tego przy każdej próbie brania go na ręce piszczał w niebogłosy.:shake: Na drugi dzień po szczepieniu ,było już wszystko dobrze:loveu:
-
[quote name='Aga76']No to klops :roll: Stałe kły już wyszły, miały miejsce w dziąsłach żeby wyjść i zgryzu nie popsuć?[/quote] Ni wiem jak one się tam zmieściły,ale zgryz ma nadal elegancki
-
[quote name='Aga76']Bry wieczór Ewo :loveu: To jednak będzie wyrywanie... kły mleczne zaczęły się ruszać, czy twardo siedzą?[/quote] Niestety kliska na górze ani myślą się ruszyć z miejsca:-( Tyle co oni się z Aksą powyciągają panem gałganem albo jakąś inną zabawką toczłowiekowi już by wypadły.:shake:
-
[quote name='Mała Rita']A wiecie co to jest "migawka", tylko tak się w Łodzi mówi :evil_lol: Ewcia nie podpowiadaj :evil_lol:[/quote] Chiba za późno przyszłam:eviltong: Cześć Asik:loveu:
-
[quote name='ladyyork']A za Ineczke będziecie kciuki trzymać;) no i racja dawaj focie PALOMKI naszego códeńka:loveu:[/quote] Pewnie żebędziemy:multi::multi::multi: