Jump to content
Dogomania

ewa2909

Members
  • Posts

    4649
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewa2909

  1. [quote name='dysia-u']wróciłyśmy właśnie od weta. Wykluczył stanowczo ciąże urojoną bo po całkowitym usunięciu narządów/a nie podwiązaniu jajowodów/ przysadka nie pracuje, nie może mieć ciąży urojonej. Osłuchał sunie, zmierzył temp i jedyne co stwierdził to lekki szmer nad krtanią/o matko ,chyba dobrze powtarzam?!/gdyby miała odruchy wymiotne albo dziwny głos to musze wrócić bo świadczyło by to o inf.gardła. Ewuś twój Tosiek też miał chore gardziołko powiedz prosze jak u niego to wyglądało. My dopiero pierwszy raz mamy do czynienia z takim podejrzeniem.[/quote] Cześć Uluś:loveu::loveu::loveu: Tosik jak sie najadł śniegu to po jakiś 3 godz zaczynał kaszleć tak jakby się czymś dusił.To tak wyglądało jakby staneło mu co ś w gardle.Jak poszliśmy do weta to miał gorączke i okropnie zawalone ropą gardziołko.Niestety u nas nie obeszło się bez zastrzyków i wybrał ich chyba z 12:shake:.wydaje mi się że to nie jest gardło.Próbowałaś dawać jej coś dobrego,same mięsko czy coś takiego?Może trzeba zrobić jakieś podstawowe badania? Troszke dlugo już trwa to niejedzenie i jej zły humorek:shake:
  2. [quote name='dysia-u']Ewcia może ja żle myśle , ale po zabiegu ciąża urojona to powinien być problem tylko /a może aż/ psychiki. Przed zabiegiem sutki były twarde i większe ,mleka na szczęście nie było. Teraz z "tymi sprawami" jest ok. Na dogo są suczki w większości wystawowe więc nie po zabiegu dlatego pewnie ten problem nie jest taki powszechny. Ale tak żal patrzeć na sunie która nagle straciła cały wigor. I co tu wet może skoro sutki w porzo.?[/quote] Idź do weta i zobacz,my tutaj raczej nie pomożemy:shake:
  3. [quote name='dysia-u']wiesz co, te objawy jakoś dziwnie podobne do tych "urojonych" , tylko legowisko, zero jedzenia. Dziś to nawet cały dzień leży na tej wersalce na której leżakowała w "ciąży". No kurcze, a juz tak się cieszyłam że będzie kłopot z głowy bo zabieg też nas nerwów troche kosztował.:placz: No ale nie chce jeśc i nie widziałam żeby piła. Jak długo tak może?! O rany, a mnie się zachciewało drugiego siulka.[/quote] Ula przejdź się jutro do weta bo my mozemy tylko gdybać że to jest ciąża urojona.A sprawdzałaś jej sutki czy się mleko nie zbiera????Nie znosi jakis zabawek do legowiska?????
  4. [quote name='kamila.m']Cześć Ewcia , dopadło mnie niespodziewane szkolenie . Focie wstawię jutro ... ;) . Pozdrówka[/quote] No to sobie poczekam:eviltong::eviltong::eviltong:
  5. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='laurin']Ale chętnie pozują:cool3::loveu: A w kogo one takie wpatrzone?[/quote] A w co one mogą być takie wpatrzone?????????? Oczywiście że nie we mnie tylko w piłeczke:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5836/obraz691yd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6908/obraz687xb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7315/obraz693yg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3486/obraz686oo9.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5493/obraz683db8.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Mała Rita']Straciłam mojego Dzidziusia :placz::placz::placz:[/quote] Asik przykro mi:placz::placz::placz:
  8. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='laurin']Jak można nie dbać o tak cudne psiulki :loveu: Po co ktoś kupuje takiego psiaczka jeśli nie może mu poświęcić czasu na pielęgnację:shake: A co do zabawy to rzeczywiście już sama się przekonuję, że nie ma wyjścia ;)[/quote] A co dopiero jak są dwa.Wszystkie czynności trzeba wykonywać podwójnie.To tak jak z bliżniakami:multi:
  9. A tu chiba miały być dzisiaj jakieś focie.:mad::mad::mad: Cześć Kamilko:loveu::loveu:
  10. [quote name='dysia-u']:placz: dziewczyny doradżcie coś oprócz tego żeby iść do wet bo jak trzeba bedzie to wiadomo że pójde. Mejsi jest jakaś nieswoja. Nie je od soboty wieczora, nad ranem zwymiotowała /ale tylko raz/ nie ma biegunki , nos zimny więc pozornie wszystko jest ok. Siedzi u siebie w budce i nawet na dzwonek nie złości się:shake: Kurcze gdyby nie to że miała sterylke ... jak miała ciąze urojoną tez się tak zachowywała. No co, pójde do weta i co? Jakie na apatie może być lekarstwo. Kroplówka napewno nie jest jeszcze koniczna bo nie traci płynów ani z wymiotami ani biegunką. Ugotowałam ryżu z kurczaczkiem -tak na smak-ale też powąchała i w tył zwrot.Objawy przejedzenia? ale na obesite?! Idziemy na spacer /zawsze szaleje jak otwieram furtke teraz nie/ a ona z nosem przy ziemi i niucha całą drogę.Idzie grzecznie/dziwne/ i nie chce się jej biegać.:placz: Zasugerujcie coś , wiem że to trudne nie widząc psa ale każdy ma jakieś doświadczenia a ja mam raczej wątłe.[/quote] Uluś nie wiem ile w tym jest prawdy i czy wierzyć wetce ale ostatnio jak Aksa miała ciąże urojoną to pytałam sie o sterylke to powiedziała że to wcale jej nie uchroni od ciąży urojonej.Przejdz się lepiej do lekarza. Kurcze nawet się nie przywitałam;)
  11. Cześć Daria:multi: Piękne wszystkie trzy te twoje dziewczyny:loveu::loveu::loveu: Najbardziej podoba mi się focia z rotką podwoziem do góry:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Skibka']Ja zazwyczaj albo uciekam to ona za mną biegnie ale jak ja się zatrzymam to ona zaraz się cofie żeby nie być zbyt blisko mnie..Z tym wyjątkowym cieszeniem tez próbowałam ale to nic nie daje.. Ja też się bałam ale jak ona nie jest wybiegana to w domu gryzie po nogawkach i szczeka żeby się z nią pobawić, a z racji tego że mam mieszkanie 49m2 to nie ma możliwości żeby ją w pełni wybiegać.:shake: [B]Ewa[/B] U mnie kiedyś słyszałam o kradzieży psa i nie wzięłabym psa bez smyczy. A w ogóle to Viki boi się chodzić bez smyczy i chodzi mi pomiędzy nogami żeby ją zapiąć.. Tylko szkoda że w lesie taka nie jest..[/quote] U nas w Łodzi jest również dużo kradzieży yorków.czy myślisz że Trzymanie jej na smyczy uchroni ją przed kradzieżą?Otóż nie,przy mnie jakiś czas temu pewnej pani wyrwali pieska którego trzymała na rękach. Ja swoim nie pozwalam podchodzić do obcych ludzi,jak widze że idzie jakaś grupka młodzieży to wołam psa do siebie i biore je na ręce.Ale również uważam że nie uchroni ich to przed kradzieżą
  13. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='roxi-malina']Śliczne yoreczki i prześlicznie razem wyglądają:loveu:[/quote] Mi też sie podobają:evil_lol:
  14. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='laurin']rewelacyjnie się razem bawią :loveu: albo mi się wydaje albo na piłeczce już widać skutki tych zabaw :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Oj tak,nigdy im się nie nudzi:evil_lol: Piłeczki to już więcej mają szwow moich niż maszynowych:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Pegaza']Cze :) to wyglada jak taniec polamaniec:lol: [URL]http://img410.imageshack.us/img410/9227/obraz671xd1.jpg[/URL] a ile ten Tofik teraz ma?[/quote] Cześć Daria:loveu: Aksa trzepie głową,Tosiek trzyma piłke w zębach i frówa razem z nią:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tosiek 17 skńczy 10 miesięcy:loveu:
  16. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Aga76']Cześć Ewo, świetne wesołe zdjęcia :loveu: i piłeczka dzielnie się trzyma... [URL]http://img179.imageshack.us/img179/5039/obraz632ib0.jpg[/URL] Cóż za radosny uśmiech :shiny:[/quote] Cześć Aguś:loveu: /A kiedy one są smutne:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.Tia,piłeczki już ledwo się kupy trzymają:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Zuza i Noddy']Ale Tofik ma uśmiech od ucha do ucha.[/quote] Do piłeczki sie tak smieje:loveu:
  18. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='dysia-u'][URL]http://img87.imageshack.us/img87/3963/obraz618bj3.jpg[/URL] cudne i takie zadbane :loveu: piękne mają włosy. A to zdjęcie to konkursowe:crazyeye: Ewcia dzięki. Zamówinie juz poszło. Zaczekamy z kąpielą na paczke :eviltong:[/quote] Staram się aby pieski wyglądały tak jak powinny.Uważam że jest to tak piękna rasa ze aż wstyd by było aby chodziły zaniedbane,/co u mnie na osiedlu niestety to czesto można takie spotkać:shake::shake::shake: A ja już czasem mam dosyć tych ich wariactw.Przychodzisz wieczorem z pracy,chcesz w spokoju posiedzieć a te dwa głupole przynoszą zabawki,piłki i nie masz wyjścia trzeba się z nimi bawić:mad::mad::mad:
  19. [quote name='meja']Już wkrótce jadę zobaczyć pieski, no i oczywiście wybrać tego mojego:multi: Przeglądałam galerie, poszukując zdjęć miesięcznych szczeniątek, ale powiedzcie, czy w tym wieku to piesek będzie już wyglądać "yorkowato" (przepraszam za określenie:razz:, czy może lepiej byłoby się jeszcze wstrzymać z wyborem, żeby podrosły, . Jak sądzicie?[/quote] Wejdź sobie do mnie do galerii na strony 194:195 i tam masz zdjęcia szczeniaczków w wieku 4/5 tygodni.Są to pieski z rodowodem więc możesz sobie porównać. Mam nadzieje że nie chcesz wziąść pieska który nie ma skończonych 8 tygodni.
  20. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7185/obraz667dc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3002/obraz668tz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/9227/obraz671xd1.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1139/obraz679mv6.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8682/obraz685gr5.jpg[/IMG]
  21. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/9448/obraz593ya2.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3963/obraz618bj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9826/obraz636nl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/5039/obraz632ib0.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3834/obraz643wn1.jpg[/IMG]
  22. [quote name='kamila.m']A dziękujemy z całego serduszka:iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/quote] Ależ nie ma za co:loveu::loveu::loveu: Czy wy też w ten nadchodzący wikend wybieracie się na wystawe?????
  23. [quote name='kamila.m']Jutro się postaram, bo dziś synusia urodziny mieliśmy i to Wiktor był dziś gwiazdą:loveu::loveu::loveu:[/quote] A to STO LATEK DLA SYNUSIA OD "ciotki "z dogomani :laola::BIG::new-bday::BIG::laola:
  24. [quote name='kamila.m']ok. Już wysyłam:loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękuje bardzo:loveu::loveu::loveu: dasz nowe foteczki:lol::lol::lol:
  25. :eviltong:[quote name='kamila.m']Proszę bardzo już wysłałam na prywatną wiadomość:loveu::loveu::loveu:[/quote] Jak już wszystkim to mi tyż:eviltong::eviltong:
×
×
  • Create New...