Jump to content
Dogomania

ewa2909

Members
  • Posts

    4649
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewa2909

  1. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='slawi']Ewcia no co Ty ????? Czekamy na wieści o psiakach i fotki.[/quote] Cześć Iwonko.:loveu::loveu::loveu: Pieski mają sioę bardzo dobrze:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zaraz coś poszukam:eviltong::eviltong::eviltong:
  2. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Aga76']Witaj Ewo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Nely/102.gif[/IMG] Dawno fotek nie było, może dasz się namówić na małą sesję? Co słychać u ciebie i psiaków? U nas zniknęły resztki śniegu, za to jest pod dostatkiem błota i nieświeżej trawy...[/quote] Cześć Aguś:loveu: Popatrze zaraz to może coś wstawie :eviltong: Pieski czują się bardzo dobrze,chodzą,jedza i rozrabiają.Zresztą nic nowego zawsze to samo:eviltong:. U nas też nie ma już śladu śniegu.Dzisiaj była piękna pogoda,cieplutko i tak ładnie słoneczko świeciło.:loveu:
  3. ewa2909

    Luśka & Mailo

    :loveu:Cześć Iwonko:loveu: Co tam u Palomki???????Już panieneczka wyzdrowiała???????????
  4. Caeść Aguś:loveu::loveu: A cio one tak ze smakiem zajadają??????????:crazyeye:
  5. Tak jakoś głupio wyszło że wpadłam popatrzeć na śliczne dziewczynki:loveu::loveu::loveu: Objecujemy poprawe.:evil_lol:
  6. [quote name='kuba3396']Mam 7 tyg suczkę. Jest zimno. Czy mogę z nią wychodzić na dwór ?? Proszę o POMOC....... Nie wiem co robić ....:placz:[/quote] Jakiej rasy masz pieska???Piesek ma metryczke???Hodowca nie powiedział Ci kiedy możesz iść z pieskiem na dwór??I podstawowe pytanie byłeś z pieskiem u weta?????
  7. Kup pieskowi jakieś kosteczki do gryzienia,może ucho wędzone. Ile piesek ma???????? Już sie dowiedziałam w innym dziale. Może trzeba pieskowi poświęcić więcej czasu??????????????????
  8. :loveu:Cześc Aguś:loveu::loveu::loveu:i szkolone ogony:loveu::loveu: I pana od szkolenia tyż se pozdrowie:evil_lol: A co:mad:
  9. :loveu:Czołem ludu gór:loveu::loveu: Co tu taka pustka.Nie ma Cię wcale na swoim podwórku(polu)
  10. Czołem Kasiu:loveu::loveu::loveu: Z kąd Wy tam tyle śniegu jeszcze macie??????????U nas już breja niesamowita.
  11. ewa2909

    Luśka & Mailo

    Ojejku biedna Palomka:placz::placz::placz: Ma to samo co Tosiek w listopadzie:-(:-(:-( Iwonko wymiziaj i utul maluszka od ciotki:loveu:
  12. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='roxi-malina']Witam wszystkich po baaardzo długiej przerwie :multi: Jak tam sie miewa twój yorczek Ewo :loveu:? Może troche fotek co:lol:?[/quote] Witamy:loveu::loveu::loveu: Mam dwa yoreczki:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Z fociów chyba nici bo brak weny wórczej:evil_lol:
  13. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cześć Ewo:)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Ale psiaki mają fajowe piłeczki i jakie są z nich zadowolone...słodziaki Kochane:loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=navy]Ojej wyglda na to że niebawem znowu mały brząc bedzie Wam w domku rozrabiał...super bedzie;)[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Cześć Kasieńko:loveu::loveu::loveu: Piłeczki żeczywiście przpadły do gustu ale już trzeba je było operować bo na szwach popuszczaly:placz: Kasiu raczej nie tak sztbko,może coś koło lata jak troszke urlopu będzie:evil_lol:
  14. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='dysia-u']:crazyeye: Cześć Ewcia. wysłałam a przynajmniej chciałam ci wysłać wiadomość na PW :-o ale nie wiem czy mi się to udało czy wiadomość poszła w plener :evil_lol:[/quote] Cześć Uluś:loveu: To ja zawinilam i odpisałam Ci ale nie wysłałam:oops::oops::oops: Już się poprwiłam:evil_lol:
  15. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='martyska']Śliczne maskotki :loveu:[/quote] Tylko bateryjek nie da rady im wyjąć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Mała Rita']Szczeniaczek od p. Iwonki??? :cool3: Cze Ewcik :loveu:[/quote] Ja chciałam sunie a u Iwonki są 2 chłopaki do wydania.Sunie zostawiają sobie.Może z nastepnego miotu.:loveu:
  17. U nas tezż już po śniegu:placz: I gdzie Matrix będzie teraz szlał?????????? Czść Kasiu:loveu::loveu::loveu:
  18. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Aga76']Super! Może niebawem będzie w domu słychać potrójne uderzenie ogonka [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/18.gif[/IMG][/quote] Może,może. Narazie cicho szaaaaaaaaaaaaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Czołem Aguś:loveu::loveu::loveu: Dlaczego znowu głodzisz pieski????????Biedactwa muszą marcheweczke wcinać:mad::mad::mad: Już jest wieczór,pora na kolacje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Aga76']Bardzo wstydliwe chyba jest [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/shy.gif[/IMG][/quote] No niestety:shake::shake::shake: Ale pocieszam się tym że rodzinka powoli jest urabiana więc kto wie jak to bedzie dalej:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Cześć Kamilko:loveu::loveu::loveu: Tak jak pisałam ja Akse gdzieś tak od jej 5 miesięcy kąpie w Jonsonie,Tosiek jest w nim kąpany od samego początku pobytu u nas. Nic się siulką nie dzieje. Nie wiem jak jest z Niveyką bo nigdy jej nie stosowałam więc nie mogę Ci doradzić.
  22. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Aga76']:hand: Żeby wytrwać do piątku.. ojojoj :roll: Ewuś, jak miewa się pewne słynne jajo?[/quote] Jajo się się niestety na dobre schowało:placz::placz::placz:
  23. ewa2909

    Luśka & Mailo

    Cześć Iwonuś :loveu: Ja też czekam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A nie miożesz choć raz wstawić takiego potargańca jak moje????????? Wydaje mi się że one wtedy są najszczęśliwsze.:eviltong: Pozdrawiamy cieplutko:loveu:
  24. [quote name='kamila.m']Bardzo dobry pomysł Ewcia, jak skończy mi się ten szampon, którego teraz używam to kupie jonnsona !!!:loveu::evil_lol::loveu::evil_lol:[/quote] Kamilko ja mówie całkiem poważnie,od pierwszych kompieli Aksy(no prawie bo najpierw mieliśmy szampon Hery)Używamy jonsona.Wole zainwestować w lepszą odżywke i jakiś specyfik do rozczesywania.Oni suczydło ani siul nie mają żadnych problemów ze skórą.
  25. My również przyszliśmy z życzeniami:loveu::loveu::loveu: STO LAT DLA ZAHIRKI:new-bday::BIG::new-bday:
×
×
  • Create New...