Kochani, czy ktoś mógłby poszukać w domu czegoś co można wystawić na bazarek na rzecz Lorda? To moze byc dosłownie wszystko - książki, biżueria, bibeloty, porcelana, kosmetyki, ubrania - wszystko! Musimy pomóc Pani Irence!!!
Witaj Donacja. Napisałam w wątku Księcia jaka jest sytuacja. Po Księcia zgłosiły się jeszcze dwie inne osoby, a po tego śniadaska z Elbląga nikt, psiak już tak długo czeka - porobiłam ogłoszenia, dzwoniłam po ludziach i poprostu nic :(
Byłabym ogromnie wdzięczna gdybyś się na niego zdecydowała, nie chcę hiperbolizować, ale uratowałabyś mu tym życie!
Tutaj jest jego wątek na forum collie: [URL]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewtopic.php?t=3383[/URL]
Tak wogóle to zachęcam do rejestracji na forum :)
Może ktoś mógłby wstawić rzeczy na bazarek lub chociaż coś przekazać - ja się mogę zająć tworzeniem aukcji...
Jak znajdę chwilkę czasu to poogłaszam Pana NN :)
[quote name='Ss']tutaj są wszystkie collie w potrzebie...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19216[/URL][/quote]
Nie wszystkie ;)
Tutaj są wszystkie:
[URL]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewforum.php?f=18&sid=b4189afe5f91d5dd1762c3f5992b8fca[/URL]
[quote name='donacja']Nie wiem co napisać... Z jednaj strony jest mi przykro, że nie jest u mnie, a z drugiej jestem szczęśliwa, że ma wspaniały dom... Gdyby to było bliżej...[/quote]
Na domek czeka jeszcze kilka collie - jeśli nadal jesteś chętna to pisz - zaproponuję Cię kilkoro książąt :)
Dziekujemy Irenko za wieści!!!!
Tak się cieszę, że collaczek jest już bezpieczny, a to wszytko dzięki Pani :) Podziękowania również dla Frotki :) Jak będę mogła w czymś pomóc to proszę piszczcie :D
[quote name='ivn']Nowy?????Skąd one się biorą ??? [/quote]
Od bezmyślinych ludzi, którzy myślą, że są hodowcami, a mają rozmnażalnie i produkują pseudorasow epsy, które potem cierpią w schroniskach :angryy:
Uważaj ze slodyczami, cukier jest dla psów jak trucizna.
Musisz skasować to:
"[[URL="http://www.dogomania.pl/forum/URL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/354/c99e7b849bd6d81c.jpeg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"]URL=www.fotosik.pl[/URL]]" i "[URL]" bo nie robisz z obraka odnośnika, tylko zdjęcie, czyli kod musi być w znacznikach [IMG] i [/IMG] :)
[quote name='DuDziaczek']=
Ale kurcze zeby tam bida nie siedziala do tego 30... :-([/quote]
No właśnie...
O tymczas prosimy na równiutko 18 dni!!! :placz:
Nie strasz...
Irysek kupiła u mnie zegarek i płyty (na dwóch różnych aukcjach), również nie chciała przelać pieniędzy na moje konto, tylko bezpośrednio na adresata. Zgodziłam sie, mimo, iż mam zwyczaj, że zbieram drobne kwoty i jak się uzbiera np. 100zł to przelewam Pani Lucynie. Pieniądze za przesyłkę od Iryska jednak dostałam. Na koncie fundacji na razie pusto - ale cierpliwie poczekam.