[quote name='bianka0']A czy w radomskim schronie podpisuje się umowę adopcyjną i udostępnia adres wolontariuszom żeby zrobić wizytę poadopcyjną,czy tak jak jest to w Zamościu?[/QUOTE]
bianko nie wiem
pisałam Ci, że nie jestem wolontariuszką
wiem, że można zwrócić psiaka bez żadnych konsekwencji, jeśli się okaże, że pies nie spełnia oczekiwań
wiem też, że jedna lecznica daje bonusy za leczenie zwierząt adoptowanych