-
Posts
7366 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lilk_a
-
[quote name='mariamc']Lilka, przyślij numer konta na PW, jednorazowo, co jakiś czas.[/QUOTE] witaj :) już ślę :) dzięki Ci wielkie :)
-
to dobrze że już lepiej :) moja wczoraj przybiegła z podwórka z podniesioną przednią łapą .... okazało się że patyczek , taki pół zapałki, wszedł jej między poduchy .... rozpacz była straszna ;)
-
[CENTER][SIZE=4][B][FONT=Georgia][COLOR=Navy][I][COLOR=red]dług 1513 zł !!! [/COLOR][/I][/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Georgia][COLOR=Navy][I][COLOR=red] ubyło około 120zł deklaracji!!! [COLOR=black]nie możemy dopuścić do tego by się to powtórzyło... [/COLOR][/COLOR][/I][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4728/pr4g.jpg[/IMG] [SIZE=4][B][FONT=Georgia][COLOR=Navy][I][COLOR=red] [COLOR=black]prosimy o pomoc[/COLOR] [/COLOR][/I][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
-
[quote name='Secia']Lilko jestem na twoje zaproszenie. Sami to piękny pies ale nie mogę nic zadeklarować. Mieszkam za granicą od 5 miesięcy i teraz startuję w nowym miejscu.[/QUOTE]Seciu :) dziękuję że się odezwałaś :) wszystkiego dobrego na krańcu świata :)
-
[quote name='ata']Jamor dostaje 15zł za dobę + inne np. szczepienia, ogłoszenia ... Jamorowi zawsze płaciłam po 10tym (tak z nim ustaliłam) więc kolejna grudniowa wpłata przede mną. Lilk_a, dodaj proszę w tytule wątku, że Sami ma takie zadłużenie, dziękuję.[/QUOTE] dodałam...
-
[quote name='ata']A ja cały czas te 10zł rozliczam ;) Niestety okazuje się, że Sami ma spore zadłużenie...... liczę jeszcze raz [SIZE=3]Proszę o wystawienie bazarków dla Samiego[/SIZE] ponieważ chłopak jest zadłużony na sumę [SIZE=4][B][FONT=Book Antiqua][I][COLOR=darkorange]-1513 zł :oops: [/COLOR][/I][/FONT][/B][/SIZE][/QUOTE] niestety tak przewidywałam , mnie z liczenia wyszło to samo.... ponad 1500 zł zadłużenia:( porozsyłam zaproszenia na wątek , może jeszcze kogoś znajdziemy , i w ciągu tygodnia wystawie jakiś bazarek , może sie troche uzbiera [B]ata[/B] , ja pisałam do [B]florentynki[/B] ,[B] kakaicezar[/B] i do [B]zakonnej[/B] , na razie nie mam odpowiedzi :( napisz i Ty ... pewnych deklaracji jest chyba 330 plus nowa [B]dochy[/B] 10zł czyli 340 zł ...
-
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
lilk_a replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Nikaragua']wydarzenie na FB http://www.facebook.com/events/151618224949472/dodałam do grup... może wiecej osób zobaczy -
[quote name='monika55']Wpłacam od dawna 10zł a nie 5zł. Wiem że to niewiele. Po 15tym wpłace z zaległością.[/QUOTE] czyli wpisać już na nowy rok dyszke ?:)
-
[quote name='ata'][SIZE=3][COLOR=darkgreen]To są wszystkie wpłaty dokonane na konto Samiego do końca grudnia (mam jeszcze 5zł od Awit na styczeń oraz 10zł od Bjuty z 30.12.2011, ta wpłata prawdopodobnie jest również na styczeń)[/COLOR][/SIZE] [FONT=Book Antiqua][COLOR=darkslategray][SIZE=5][B][I][SIZE=4][SIZE=2][SIZE=4](...)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/I][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkSlateBlue] [/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]ata[/B], to jaki jest stan finansowy Samiego po zapłaceniu hotelu za grudzień ?
-
[quote name='ata']Fajne rozliczenie ;) Do jutra postaram się zrobić całe rozliczenie .[/QUOTE] będzie inne :lol:, arkusz kalkulacyjny , na razie takie bo nie mam salda początkowego :)
-
[COLOR=red][U][B]wpłaty- styczeń 2012[/B][/U][/COLOR] 10.01.- Nikus dla Samsunga - 10 zł dziękujemy:loveu: [SIZE=4]stan konta [COLOR=red]10,- [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194756-Samsung-droga-do-normalnego-%C5%BCycia-BRAKUJE-60-z%C5%82-deklaracji?p=15563776&viewfull=1#post15563776"][B][SIZE=3][COLOR=blue]post#2[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] [/COLOR][/SIZE]
-
wiadomości :) [quote name='"jamor"']U niego wszystko w poprządeczku. NIe rozbiera juz budy bo ma miejsca ktore rozbierał opancerzone. sami nie ma zainteresowania aportami, nie bawi sie zabawkami, nie interesuja go gryzaki , memlaki.... Buda była miejscem gdzie przenosił swój gniew kiedy na wybieg był wypuszczony indywidualnie jakis pies z jego grupy. Wtedy z jego bosku było słychać bobrowanie desek dachu budy na przemian ze słowem" ***** ".[/quote] [IMG]http://images10.fotosik.pl/443/53b323c5f89c9b15gen.jpg[/IMG]
-
[quote name='Monia85']Ona przed ciążą była karmiona tylko BARFem (co prawda krótko, bo ok 2 miesiące). Maluchy teraz mają tydzień. W czasie karmienia ma postawione wszystkie tzry miski-z gotowanym, suchym, puszką. Dziś doszedł surowy indyk i o dziwo zjadła, ale po godzinie poszła wyjesc suche kotu.[/QUOTE] moja suka miewa ciąże urojone , ze względu na jej arytmię w dalszym ciągu biję się z myślami czy ją wysterylizować czy nie , więc zmagamy się co cieczkę z ciążą urojoną ma 4 lata , więc lekko licząc "rodziła" już 6 razy co cykl powtarza się to samo ... ok 2 mce po cieczce suka"rodzi " i przestaje jesc na półtora tygodnia , tzn je , ale podtykane lub naprawdę wielkie przysmaki ma bardzo dużą ochotę wtedy na wysoko białkowe rzeczy , np jadła by na okrągło jajka , rozbijanie skorupki stawia ją na baczność i już biegnie łasuszyć a tuż p cieczce ok 3 tygodnie ma wilczy apetyt , później odpuszcza :) ja wiem że urojone dzieci to nie to samo co prawdziwe ale może podobnie jest z Twoją sunią
-
suka może nie mieć apetytu w czasie drugiej połowy ciąży i później w czasie karmienia ile mają maluchy? trzeba jej zapewnić spokój i nie przeszkadzać , nie interesować się za bardzo maluchami , jedyne o czym teraz myśli to zapewnienie im bezpieczeństwa , co może spowodować brak apetytu a suchą karmę kotu wyjada bo ma dużo białka nie ma też takiej potrzeby żeby suka jadła więcej niż przed ciążą , jeżeli nie ma zbyt dużo ruchu to może nie jeść zbyt dużo ja ym na siłę nie zmieniała sposobu żywienia
-
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
lilk_a replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
szczęśliwa Suńka :) -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
lilk_a replied to nescca's topic in Już w nowym domu
dobrze go widzieć :) wygląda naprawdę dobrze :) -
[quote name='zdrojka']Dzieńdoberek :) Słuchajcie, daaawno mnie tu nie było, ostatnio na dogo prawie wcale nie zaglądam, niestety, takie czasy nastały... Dzięki za PW z info o nowym koncie. Mam prośbę, możecie sprawdzić, ile zadeklarowałam na Samiego i kiedy ostatnio wpłacałam? Czy mam jakieś zaległości? Ustawiłam sobie stałe zlecenie i za nic nie pamiętam, do kiedy było aktywne, a nie mogę znaleźć na stronie banku. Przepraszam, że Wam dowalam roboty, ale na prawdę nie mam czasu kompletnie na nic, a Samuszek tak mi zapadł w serce :)[/QUOTE] Witaj :) deklarowałaś 20 zł z rozliczenia wynika że ostatnia Twoja wpłata jest z września , ale [B]ata[/B] będzie jeszcze robić rozliczenie więc poczekaj , może jest inaczej :)
-
naprawdę lepiej jak jest szczuplejsza , wystarczyło na pewno więcej ruchu i juz po psie to widać , była naprawdę zapasiona więc trochę to trwało :) ja po swojej suce widzę jak po zimie , kiedy najczęściej pod kocykiem się wyleguje a na dwór i spacery wychodzi z łaską .... i tym samym w tłuszcz obrasta , na wiosnę do miesiąca chudnie te 3-4 kilogramy co w zimie zmagazynowała :)
-
Ata , to może zrobimy tak , ja dzisiaj porozsyłam pw ze zmianą konta z informacją że styczniowe deklaracje juz na nowe konto ( chyba że już ktoś wpłacił do Ciebie ) i Ty jeszcze za grudzień wpłacisz do Jamora a ja zacznę od stycznia czyli wpłata za styczeń na początku lutego ... tak to jest ? czy coś pomyliłam ? i może jak już wpłacisz za grudzień zrobisz końcowe rozliczenie chyba tak będzie dobrze , jeśli macie jakieś inne propozycje to piszcie :)
-
Clevisia, porzucona sunia znalazła DS!Trzymamy kciuki!
lilk_a replied to amica's topic in Już w nowym domu
to ja się przyłączę do kawy , ale już prawie wieczornej :) [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=2037724952"][I][FONT=Georgia][SIZE=3][B]allegro Clevisi [/B][/SIZE][/FONT][/I][/URL] cena: Wystawienie przedmiotu 0,08 zł Opłata za wyróżnienie 19,00 zł Opłata za 14 dni 1,00 zł Suma 20,08 zł [B]amica [/B], zaraz wyślę Ci pw z danymi do przelewu :)