Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. Witam.Bardzo się cieszę że Joker ma dom.Czy wiesz coś o drugim starszym jamniku o którym mówił mi pracownik schronu? Jak mogę znależć namiar na suczkę bez łapki?Jamnik nie musi być młody i zdrowy,jestem lekarzem i mam przyjaciela weta więc z jakąkolwiek chorobą nie będę miała problemu.Poszukajcie mi jakiegoś jamniczka,w moim domu jest miejsce dla niego.Tylko musi tolerować inne psy.Pozdrawiam.
  2. Witam.Przykro mi .ze zakwalifikowałyście mnie do osób wątliwych co do adopcji.Starałam się wstępnie przedsawićwarunki jakie mają u mnie psy.Sądziłm że jeżeli będziecie miały pytania to one padną,a ja na nie odpowiem.Podałam kontakt do dogomaniaczki,która mobłaby wam potwierdzić warunki przebywania u mnie psów i wykonać wizytę przd..,po.. i w tracie adopcji.No cóż tak to bywa.Z drugiej stony rozumiem was ze Katowice są znacznie bliżej niż Lublin i nie będziecie miały tak dużego kłopotu z transportem.Cieszę się że Joker będzie miał dom,tylko szkoda że nie mój.Wczoraj bardzo cieszyłyśmy się z córką ,bo obie w nim zakochałyśmy się..Jeżeli będziecie miały kłopot z jakimś jamnikiem, a ja stanę się dla Was wiarygodna to nadal proponuję mój dom.Pozdrawiam Ps.Oczywiście że pieski(jamnik i kundelek jamnikowaty) mieszkają w domu.Na podwórku mieszka i ma swoją budę ten większy kundelek ,ale on tak mieszkał u ludzi od szczeniaczka i nawet nie chce wchodzic do domu.
  3. Dzwoniłam przed chwilą do schroniska,ale niestety nie było kierownika,rozmawiałam z jakimś pracownikiem,który powiedział mi ze są DWA ! jamniki,jeden starszy,drugi młoszy,chudszy.Z tego co mi powiedział Joker to chyba ten chudszy.Bardzo go prosiłam,żeby nic mu się nie stało do momentu adopcji,obecał że się tym zajmie.Proszę jeżeli będziesz w sobotę a będzie trzeba jakoś wpłynąć na opiekę zajmij się tym.Pokryję wszystkie koszty,na razie cena wykupu ze schronu to 35 zł.Jeżeli będzie wiadomo jakie koszty transporu i inne to pisz lub dzwoń natychmiast robię przelew. Co z tym drugim jamnikiem?Może też go trzeba zabrać do domu tymczasowego?.Tracę teraz kontakt z dogomanią na kilka godzin.
  4. Witam,to ja jestem zainterresowana jamnikami.Mam trzy pieski,jamnika szorstkowłosego,kundelka jamnikowatego i kundelka nśredniej wielkości.Nie są kastrowane,ale pomiędzy nimi nie dochodzi do scysji,jest wyrażnie ustalona hierarchia i panuje zgoda.Mam duży dom i niewielki ogródek,ale solidnie zabezpieczony.pieski mogą poruszać się po nim swobodnie,tylko kundelek średniej wielkości na noc jest zamykany w odrębnej części podwórka ze względu na notoryczne ucieczki przez płot i niszczenie ogrodu sąsiadom.Ten piesek jest na dworze,ma swoją budę,nie chce być w domu,jest mu za gorąco,ma wspaniałe futro które golimy na lato.Zawsze miałam jamniczki i zwielką chęcią znajdę miejsce dla jeszcze jednego.Myślałam o kalekim lub starym piesku,bo takie trudniej moga znależć dom.Ze żdziwieniem obserwuję że nikt nie chce Jokera,jest taki piękny.Nie mam małych dzieci i takie rzadko bywają w naszym domu.Córka ma 13 lat.Od Murki nie wżięłam jamniczki.W kwietniu znależliśmy w środku lasu wyrzuconą suczkę z małym pieskiem,zabraliśmy je do hoteliku u Murki,szczeniaczek ma już dom,Kaja czeka na adopcję,jest już wystrylizowana.Jest młoda wesoła,ma duże szanse na dom.Znając już jej temperament wprowadziłaby znacznu elament napięcia pomiędzy moich chłopaków,dlatego wolę być sponsorką Kaji i poczekać aż znajdzie odpowiedni dom.U Murki Kaja jest wesoła i szczęśliwa,więc mamy czas.Jeżeli uda się wam zorganizować transport dla Jokera,mogę za nigo zapłacić,jego życie nie ma ceny.
×
×
  • Create New...