Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. zajeżdżam i informuję iż Lisek ma ogłoszenia tutaj: [B]1. ale.gratka.pl 2. tablica.pl 3.[/B][B]e-zwierzak.pl 4. kupsprzedaj.pl 5. morusek.pl 6. gumtree.pl 7. eoferty.com.pl 8. kokosy.pl[/B][B] 9. pineska.pl 10. petsy.pl 11. petworld.pl 12. wroclaw.cwirek.pl [/B] + 5 gratis ;)[B] 13. adopcjapsa.pl 14. wroclawiak.pl 15. pajeczyna.pl 16. owi.pl 17. wroclaw.olx.pl[/B] przykładowe: [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/95327/LISEK-KULTURALNY-PAN-FAJNY-DOM-BY-MIEc-CHCIAl/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,49879,Lw==.html[/URL] [URL="http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=321560261&ts=1330030292"]http://wroclaw.olx.pl/lisek-kulturalny-pan-fajny-dom-by-miec-chcial-iid-321560261[/URL] Linki aktywacyjne na mailu fiorsteinbock ;)
  2. No - to pręgus Bruder ma wątek :)
  3. podliczę jeszcze dokładnie wszystko i jak dotrą wszystkie wpłaty z bazarków rotka wpłacę na Rozi całą nadwyżkę.
  4. zuziu, muszę przemyśleć sprawę :diabloti: a co u Rozi?jest szansa na fotki?;)
  5. Ale dramat... Kiedy psiaki w lepszym stanie będą mogły szukać domów?
  6. Oglosiłam już i aktywowałam oraz wkleiłam linki Mario, Scoobiego, Cedera i Nero. Jutro na 100% zrobię Bogusława i Sida.
  7. Ceder na: [URL="http://alegratka.pl/"]http://alegratka.pl[/URL] [URL="http://wywerna.pl/"]http://wywerna.pl[/URL] [URL="http://kupsprzedaj.pl/"]http://kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://przygarnijzwierzaka.pl/"]http://przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://pajeczyna.pl/"]http://pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://oglaszamy24.pl/"]http://oglaszamy24.pl[/URL] [URL="http://adopcjapsa.pl/"]http://adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://morusek.pl/"]http://morusek.pl[/URL] [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/"]http://wroclaw.gumtree.pl[/URL] [URL="http://tablica.pl/"]http://tablica.pl[/URL] [URL="http://e-zwierzak.pl/"]http://e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://adin.pl/"]http://adin.pl[/URL] [URL="http://petworld.pl/"]http://petworld.pl[/URL] [URL="http://polskastrefa.eu/"]http://polskastrefa.eu[/URL] [URL="http://wroclaw.cwirek.pl/"]http://wroclaw.cwirek.pl[/URL] [URL="http://wroclawiak.pl/"]http://wroclawiak.pl[/URL] [URL="http://petsy.pl/"]http://petsy.pl[/URL] [URL="http://krakusik.pl/"]http://freecf.pl[/URL] [URL="http://pineska.pl/"]http://pineska.pl[/URL] [URL="http://sprzedasz.pl/"]http://sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://wroclaw.kokosy.pl/"]http://wroclaw.kokosy.pl[/URL] [URL="http://owi.pl/"]http://owi.pl[/URL] [URL="http://sloniu.pl/"]http://sloniu.pl[/URL] [URL="http://najpewniej.pl/"]http://najpewniej.pl[/URL] [URL="http://eoferty.com.pl/"]http://eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://neeon.pl/"]http://neeon.pl[/URL] [URL="http://lento.pl/"]http://lento.pl[/URL] [URL="http://ojej.pl/"]http://ojej.pl[/URL] [URL="http://rozglos.net/"]http://rozglos.net[/URL] [URL="http://wroclaw.olx.pl/"]http://wroclaw.olx.pl[/URL] Przykładowe: [URL="http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=321061797&ts=1329940510"]http://wroclaw.olx.pl/spokojny-i-opanowany-ceder-do-adopcji-iid-321061797[/URL] [B][URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-330974.html[/URL][/B] [URL]http://www.wywerna.pl/7/posts/9/46/4775.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/spokojny-opanowany-ceder-do-adopcji/1774146[/URL] [URL]http://www.wroclawiak.pl/154654_spokojny_i_opanowany_ceder_do_adopcji_.html[/URL] [URL]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/spokojny-i-opanowany-ceder-do-adopcji,idadef45bm24f8b.html[/URL] [URL]http://wroclaw.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/658195-spokojny_i_opanowany_ceder_do_adopcji.html[/URL]
  8. Mario na: [URL="http://alegratka.pl/"]http://alegratka.pl[/URL] [URL="http://wywerna.pl/"]http://wywerna.pl[/URL] [URL="http://kupsprzedaj.pl/"]http://kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://przygarnijzwierzaka.pl/"]http://przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://pajeczyna.pl/"]http://pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://oglaszamy24.pl/"]http://oglaszamy24.pl[/URL] [URL="http://adopcjapsa.pl/"]http://adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://morusek.pl/"]http://morusek.pl[/URL] [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/"]http://wroclaw.gumtree.pl[/URL] [URL="http://tablica.pl/"]http://tablica.pl[/URL] [URL="http://e-zwierzak.pl/"]http://e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://adin.pl/"]http://adin.pl[/URL] [URL="http://petworld.pl/"]http://petworld.pl[/URL] [URL="http://polskastrefa.eu/"]http://polskastrefa.eu[/URL] [URL="http://wroclaw.cwirek.pl/"]http://wroclaw.cwirek.pl[/URL] [URL="http://wroclawiak.pl/"]http://wroclawiak.pl[/URL] [URL="http://petsy.pl/"]http://petsy.pl[/URL] [URL="http://krakusik.pl/"]http://freecf.pl[/URL] [URL="http://pineska.pl/"]http://pineska.pl[/URL] [URL="http://sprzedasz.pl/"]http://sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://wroclaw.kokosy.pl/"]http://wroclaw.kokosy.pl[/URL] [URL="http://owi.pl/"]http://owi.pl[/URL] [URL="http://sloniu.pl/"]http://sloniu.pl[/URL] [URL="http://najpewniej.pl/"]http://najpewniej.pl[/URL] [URL="http://eoferty.com.pl/"]http://eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://neeon.pl/"]http://neeon.pl[/URL] [URL="http://lento.pl/"]http://lento.pl[/URL] [URL="http://ojej.pl/"]http://ojej.pl[/URL] [URL="http://rozglos.net/"]http://rozglos.net[/URL] [URL="http://wroclaw.olx.pl/"]http://wroclaw.olx.pl[/URL] Przykładowe: [URL]http://wroclaw.olx.pl/mario-energiczny-rudzielec-obroni-cie-przed-zlodziejem-iid-320390659[/URL] [URL]http://www.wroclawiak.pl/154338_mario_energiczny_rudzielec_obroni_przed_.html[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/?id=104873"]http://www.pineska.pl/id=104873[/URL] [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/48468.html[/url] [URL]http://sloniu.pl//191/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/24915-Mario_energiczny_rudzielec_obroni_przed_zlodziejem.html[/URL] [URL]http://wroclaw.lento.pl/mario-energiczny-rudzielec-obroni-cie,301463.html[/URL]
  9. Scooby na: [URL="http://alegratka.pl/"]http://alegratka.pl[/URL] [url]http://wywerna.pl[/url] [URL="http://kupsprzedaj.pl/"]http://kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://przygarnijzwierzaka.pl/"]http://przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://pajeczyna.pl/"]http://pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://oglaszamy24.pl/"]http://oglaszamy24.pl[/URL] [URL="http://adopcjapsa.pl/"]http://adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://morusek.pl/"]http://morusek.pl[/URL] [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/"]http://wroclaw.gumtree.pl[/URL] [URL="http://tablica.pl/"]http://tablica.pl[/URL] [URL="http://e-zwierzak.pl/"]http://e-zwierzak.pl[/URL] [url]http://adin.pl[/url] [URL="http://petworld.pl/"]http://petworld.pl[/URL] [URL="http://polskastrefa.eu/"]http://polskastrefa.eu[/URL] [URL="http://wroclaw.cwirek.pl/"]http://wroclaw.cwirek.pl[/URL] [URL="http://wroclawiak.pl/"]http://wroclawiak.pl[/URL] [URL="http://petsy.pl/"]http://petsy.pl[/URL] [URL="http://krakusik.pl/"]http://freecf.pl[/URL] [URL="http://pineska.pl/"]http://pineska.pl[/URL] [URL="http://sprzedasz.pl/"]http://sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://wroclaw.kokosy.pl/"]http://wroclaw.kokosy.pl[/URL] [URL="http://owi.pl/"]http://owi.pl[/URL] [URL="http://sloniu.pl/"]http://sloniu.pl[/URL] [URL="http://najpewniej.pl/"]http://najpewniej.pl[/URL] [URL="http://eoferty.com.pl/"]http://eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://neeon.pl/"]http://neeon.pl[/URL] [URL="http://lento.pl/"]http://lento.pl[/URL] [URL="http://ojej.pl/"]http://ojej.pl[/URL] [URL="http://rozglos.net/"]http://rozglos.net[/URL] [URL="http://wroclaw.olx.pl/"]http://wroclaw.olx.pl[/URL] Przykładowe: [URL]http://www.wywerna.pl/7/posts/6-Zwierz-ta/33-Psy/4741-Scooby-bajkowy-pies-do-adopcji-w-typie-retrievera-.html[/URL] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20716911_scooby_bajkowy_piesek_w_typie.html[/url] [URL]http://wroclaw.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/657917-scooby_bajkowy_pies_do_adopcji_w_typie_retrievera.html[/URL] [URL]http://wroclaw.olx.pl/scooby-bajkowy-pies-do-adopcji-w-typie-retrievera-iid-320389746[/URL] [URL]http://wroclaw.lento.pl/scooby-bajkowy-psiak-w-typie-retrievera,301446.html[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/?id=104867"]http://www.pineska.pl/id=104867[/URL]
  10. Nero jest na: [url]http://alegratka.pl[/url] [url]http://kupsprzedaj.pl[/url] [url]http://przygarnijzwierzaka.pl[/url] [url]http://pajeczyna.pl[/url] [url]http://oglaszamy24.pl[/url] [url]http://adopcjapsa.pl[/url] [url]http://morusek.pl[/url] [url]http://wroclaw.gumtree.pl[/url] [url]http://tablica.pl[/url] [url]http://e-zwierzak.pl[/url] [url]http://petworld.pl[/url] [url]http://polskastrefa.eu[/url] [url]http://wroclaw.cwirek.pl[/url] [url]http://wroclawiak.pl[/url] [url]http://petsy.pl[/url] [url]http://krakusik.pl[/url] [url]http://pineska.pl[/url] [url]http://sprzedasz.pl[/url] [url]http://wroclaw.kokosy.pl[/url] [url]http://owi.pl[/url] [url]http://sloniu.pl[/url] [url]http://najpewniej.pl[/url] [url]http://eoferty.com.pl[/url] [url]http://neeon.pl[/url] [url]http://lento.pl[/url] [url]http://ojej.pl[/url] [url]http://rozglos.net[/url] [url]http://wroclaw.olx.pl[/url] Przykładowe: [URL]http://tablica.pl/oferta/taki-ze-mnie-mily-piesek-nero-mi-na-imie--IDLFYt.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=104863[/URL] [URL]http://wroclaw.olx.pl/taki-ze-mnie-mily-piesek-nero-mi-na-imie-iid-320378066[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1/34/23171.html[/URL] [URL]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/taki-ze-mnie-mily-piesek-nero-mi-na-imie,id2bbb65bh24d9d.html[/URL]
  11. Mario, Nero i Scooby ogłoszeni (muszę tylko część aktywować jutro) Ceder w połowie. Jutro reszta ;)
  12. [quote name='Gosia.']Szkoda ,że ludzie nie chcą przygarniać piesków ... u nas jest tak samo ,same boroczki :( U Zambera cos się złego dzieje ?[/QUOTE] Kobieta nieodpowiedzialna,zadzwoni raz na 2 m-ce z natychmiastową chęcią oddania psa, żenada po prostu. W wolnej chwili przekształcę ten wątek na wątek Brudera,
  13. [quote name='rotek_']sroki źle zrozumiałam, w takim razie ogłoszę jakieś inne psy z tym że sida ogłoszę wszędzie, bo trzeba liczyć się z tym że nie koniecznie komuś uciekł Pamir ma szanse na dom[/QUOTE] najpierw spróbuję na Świdnicę a za jakiś tydzień ogłoszę normalnie, albo odświeżę.
  14. [quote name='Paulina_mickey']Bazarek ogłoszeniowy był wystawiony na rzecz Rokiego i na niego zostanie kasa przeznaczona- całe 300zł. Reszta która zostanie będzie tak jak ogonek pisała przekazana na rzecz fundacji. Wy miałyście swoich bazarków więcej więc musicie między sobą ustalić co się z Waszą nadwyżką stanie- takie jest moje zdanie :)[/QUOTE] dziękuję :) w takim układzie przynajmniej wiem na czym stoję. wkradł się mały błąd w moich obliczeniach: [QUOTE]Na koncie z zebranych wpłat (bazarki i inne takie tam) mam obecnie [B]302,7[/B] zł. Paulina na bazarku ogł.zebrała 300 zł Podsumowałam jeszcze orientacyjne zyski z trwających bazarków rotek, na podstawie obecnie zakupionych towarów i tam jest jeszcze 82 zł (nie u mnie na koncie wpłaty jeszcze). Wszystko to daje sumkę: 684,7 zł Dług u LILU to 487,7 zł Paulina 300 zł wpłaci bezpośrednio do LILUtosi. A więc po odjęciu 300 zł od obecnej kaski Rokiego zostaje 384,7zł i 187,7 złdo spłaty. Jeśli wpłacę tą sumkę do LILU pozostaje kwota 197 zł nadwyżki, którą proponuję przekazać dla Rozi: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178025"]www.dogomania.pl/threads/178025[/URL][/QUOTE] No, więc : Dlug Rokiego zostaje uregulowany, ja w okolicach czwartku już powinnam wplacić do LILU te pieniądze. Pieniążki które obecne są na koncie HG na nim zostają na cele fundacji. Nadwyżkę w wysokości 197 zł przekażę na Rozi, także w okolicach czwartku. Takie postanowienie uważam za najkorzystniejsze ;)
  15. [quote name='zuziaM']Rozalka w ogole woli domowe jedzonko. Ona z pewnoscia zawsze byla karmiona tym, co zostawalo ze stolu. Uwielbia nalesniki z serem. Zawsze kiedy je smaze, to Rozalka 2 dostaje na obiadek. Ma wtedy uczte ![/QUOTE] haha,ładne kwiatki! może ja się wproszę kiedyś, lubię naleśniki :razz: :evil_lol:
  16. [quote name='mari23']może spróbuj z wątróbką :evil_lol: a na poważnie - to moim zdaniem świadczy o tym, że za bardzo naszej biszkoptowej damie dogadzasz ;)[/QUOTE] hehe, niedługo nie ruszy niczego innego :lol:
  17. Mam inną propozycję. Po pierwsze i tu nie kieruję wypowiedzi do Pauliny, bardzo bym prosiła o to, żebym mogła rozliczać psa od początku do końca chyba że ktos ma zastrzeżenia, bo nagle dowiaduję się że jakieś "nasze" pieniądze dzielimy na te psy, a "czyjeś" pieniądze ktoś zabiera. (może zabrzmiało to dość dobitnie, ale ogarnęło mnie zdziwienie, kiedy nieświadoma byłam, iż ktoś miał jakieś pomysły o których nie wiedziałam. Jestem takim typem człowieka że jak coś zaczynam to muszę dokończyć choćby nie wiem kiedy, a nie lubię jak ktoś wparuje na moje podwórko i zaczyna siać zamęt, tutaj chodzi o kasę - sprawa jest poważna i wszystko musi być skrupulatne, a jeśli ktoś mi namiesza to się pomylę i będzie wtedy jazda.) Moja propozycja jest taka, aby Paulina wpłaciła 300 zł do LILUtosi (chyba że chcesz się inaczej dogadywać to lux, najwyżej ja wpłacę te 328 które obecnie mam na koncie, a ty tą resztkę) ja dopłacę 187,7 zł i będziemy mieć spokój. Te fundusze, które zgromadziłam u siebie, tutaj wyjdzie te 222,3 (czyli ten spadek) proponuję przekazać na mega zadłużoną Rozi. Wpłaty które są na koncie Happy Garden (u Basi) proponuję je tam zostawić i przeznaczyć na inne cele fundacji, bo zapewne takowe ma. Bardzo prosiłabym o odniesienie się ewentualnych zainteresowanych do powyższej wypowiedzi na tym wątku, aby nie było jakichś niedomówień.
  18. [quote name='Radek']Dzięki. W tych ogłoszeniach gdzie jest taka możliwość to zmienię. Tam gdzie się nie da, będzie na razie tylko numer Uciechowa (mam nadzieję, że jest aktualny;) ), a nowy e-mail dam przy okazji wznawiania.[/QUOTE] wszystko aktualne, ale naszą pocztę szlag trafił ostatnimi czasy, więc nici z aktywacyji ogł.
  19. [quote name='kora78']oo duzo Was tam jednak :) fajnie.[/QUOTE] czy ja wiem ;) a jak w ogóle ten Migdałek wygląda? :lol: bo nie znalazłam fotek na wątku
  20. [quote name='rotek_']to ja biorę Sida, Draco, Bogusława, Mario[/QUOTE] [quote name='_ogonek_'] Scooby, Ceder, [B]Mario[/B], Seni, Bruder, [B]Sid ( na Świdnicę), Bogusław[/B] [/QUOTE] ;););) szczegół ;) lecę hurtem, szkoda powielać - strata czasu EDIT: Brina nie ma ogłoszeń, Morusy,
  21. [quote name='Radek']Ojej to niedobrze, podałem go obok telefonu w ogłoszeniach:( Co zrobić w takiej sytuacji? Może jakiś inny mail?[/QUOTE] może być mój: [email][email protected][/email]
  22. [quote name='Marinka']Bo zrobiłam sobie przerwę w ogłaszaniu psiaka:)[/QUOTE] no ja też się zabieram do roboty, trochę tego mam :eviltong:
  23. przyszłam rozwiązywać problemy :) Na koncie z zebranych wpłat (bazarki i inne takie tam) mam 328 zł. Paulina na bazarku ogł.zebrała 300 zł Podsumowałam jeszcze orientacyjne zyski z trwających bazarków rotek, na podstawie obecnie zakupionych towarówi tam jest jeszcze 82 zł (nie u mnie na koncie wpłaty jeszcze). Wszystko to daje sumkę:710 zł Dług u LILU to 487,7 zł Paulina 300 zł wpłaci bezpośrednio do LILUtosi. A więc po odjęciu 300 zł od obecnej kaski Rokiego zostaje 410zł i 187,7 złdo spłaty. Jeśli wpłacę tą sumkę do LILU pozostaje kwota 222,3 zł nadwyżki, którą proponuję przekazać dla Rozi: [url]www.dogomania.pl/threads/178025[/url] Czy ktoś ma ew. inne zdanie w tej sprawie? Nie jestem wyrocznią :lol:
  24. Wpłata w wysokości 30 zł od pani Jolanty W. (dekl. stała) jest na koncie ;)
×
×
  • Create New...