-
Posts
3570 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yana
-
cudny, pięknie się prerzentował :-)
-
bożesz to zdjęcie jest powalające :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1069/b1f95bc642682460med.jpg[/IMG][/URL]
-
nawet miałam być towarzysko, ale mój mąż zgłosił się do biegu warszawskiego i będziemy mu kibicowac, żeby dobiegł na metę :evil_lol:
-
[quote name='Patisa']Cześć! I ja wracam po przerwie ;] Gratuluję sukcesów. piekne zdjęcia - gdzie macie takie fajne spacerkowe tereny? :)[/QUOTE] a ja gratuluję synka :-) Antoś jest cudny :-) te piaszczyste tereny są pod NDM, u nas też jest dużo przestrzeni, ale raczej łąki i lasy :-) [quote name='Cheese']To prawie taka krótka wycieczka, ale tereny super do pobiegania. :shake: Nie bedzie żadnego złego zachowania, "mały" poprostu nie pojedzie na taką wycieczkę i koniec. Kto by go okiełznał przy takich laseczkach :eviltong:,oj,oj[/QUOTE] oj jakby dziewczyny wzięły go w obroty... ;-) [quote name='bonita']Piękne fotencje dziewczyn :loveu: Pozdrowionka[/QUOTE] dzięki, pozdrawiamy :-)
-
Patisa, gratulacje !!!! byłas bardzo dzielna ! relacja z porodówki naprawde pierwsza klasa :evil_lol: synuś cudny :loveu: piękny chłopak :loveu: ten filmik jak sobie tak słodko śpi bardzo wzruszający :loveu:
-
[quote name='Cheese']Ale miała księzniczka superaśny spacer, takie bieganki, skakanki. Gdzie sa takie super tereny i jeszcze takie piękne panny pyta kawaler ?:razz: Tez bym sobie tak poszalał i jeszcze w takim towarzystwie, ach...:roll: Pozdrowionka[/QUOTE] takie piękne tereny są pod Nowym Dworem Mazowieckim :-) żeby się tylko panny o takiego kawalera nie pobiły hihi ;-)
-
[quote name='tatankas']Fajny widok-tyle boksiów bawiących się razem.śliczne zdjęcia :)[/QUOTE] oj tak to był super widok takie mini stadko boksiowych dzieczynek :-)
-
[quote name='Don_Vito']Bardzo się cieszę, że spotkanie się udało. ;) Pięknie Melcia wygląda! :loveu: Zresztą cała 3 przeurocza. :razz:[/QUOTE] oj tak spotkanie było bardzo fajne :-) na początku było troszkę jeżenia się z obu stron i drobnych zaczepek, ale potem trzy dziewczyny zgodnie szalały :-) niesamowity widok :-) niestety Yana musiała zostac w domu, bo jej się wydaje, że musi broni Meli przed całym światem... i niestety nie potrafie tego zmienic
-
[IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3346/imgp0310z.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9854/imgp0089n.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/1048/imgp0083kadr.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img600.imageshack.us/img600/784/imgp0254d.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5223/imgp0051n.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/8599/imgp0023b.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6205/imgp0005n.jpg[/IMG]
-
dzisiaj Mela była na wspaniałym spacerze i poznała dwie przeurocze bokserki Deltę i Sonie :-) [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5895/imgp0359kadr.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3246/imgp0288kadr.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/9325/imgp0009portret.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3357/imgp0004p.jpg[/IMG]
-
Bokser Fafluk! PILNIE DS i DT! [Stargard Szczeciński, Szczecin]
Yana replied to omry's topic in Już w nowym domu
niewiele mogę pomóc... jeśli będą zbierane fundusze na chłopaka na pewno się dorzucę -
[quote name='omry']Przepraszam za off i proszę o pomoc! Boksiowi grozi eutanazja! :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/215107-Rasowy-Bokser-Fafluk!-PILNIE-DS-i-DT!-Stargard-Szczeci%C5%84ski-Szczecin?p=17687859#post17687859[/url][/QUOTE] zaraz zajrzę zobaczy biedaka...
-
mały cudowny :-) i widzę na fotkach Verona i Kenzo :razz:, które tez mają swoja galeryjkę na dogo, tylko Ania już dawno sie nie odzywała :shake:
-
jaki słodziak :-) fajnie, ze mu się poszczęściło i taki fajny domek z boksiowymi tradycjami go wypatrzył :-)
-
My na razie też sie nigdzie nie wybieramy, może NDM ale w grudniu. Z bokserami w łóżku może nie jest wygodnie, ale za to jak cieplutko :evil_lol: polecam zimą szczególnie :evil_lol: Moje też głownie na mojej połówce łóżka sypają :cool3: Yana uwielbia przytłoczyć mnie swoim słodkim ciężarkiem i na przykład ułoży się na moich nogach... co się w nocy uwolnię i odsunę gdzieś na boczek to ona znowu mnie przygniecie :cool3: Melka natomiast wtula się we mnie najlepiej pod ramię :lol: ona wogóle straszny słodziak i przylepka jest :loveu: Wczoraj rano budzę się, Mela oczywiście tuz koło mnie pod moją ręką, już nie śpi, patrzy się na mnie i czeka aż otworzę oczy, usmiecham się do niej, a ona już przeszczęsliwa młóci ogonem po łóżku i przytula się jeszcze bardziej...no radość niesamowita, bo przecież całą noc się nie widziałyśmy :evil_lol:
-
15-letnia strauszka bokserka Bunia prosi o ostatnie dni życia (((:
Yana replied to Kapsel's topic in Już w nowym domu
widziałam staruszkę na stronie fundacji... koszmar... :-( -
:-) a wszystko w porządku :-) wczoraj wprawdzie cosik Melę udziabało i miała oko spuchniete jak prawdziwy bokser po walce :evil_lol: ale dostała zastrzyk odczulający i dzisiaj rano po opuchliżnie nie było śladu. Noce są coraz chłodniejsze i dziewczyny pchają się pod kołdrę :cool3: ciasno nam się w łóżku zrobiło :evil_lol: A co u Was ? wybieracie ise jeszcze w tym roku na jakąś wystawę ? pozdrawiamy :loveu: