Jump to content
Dogomania

Yana

Members
  • Posts

    3570
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yana

  1. Yana

    Robin :)

    cudny, pięknie się prerzentował :-)
  2. bożesz to zdjęcie jest powalające :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1069/b1f95bc642682460med.jpg[/IMG][/URL]
  3. piękna sunia, dobrze, że udało się ją złapac, teraz tylko odpowiedni dom...
  4. Wydaje mi się, że to bardzo dobra opcja. Ja też dorzucę się co miesiąc na chłopaka.
  5. nawet miałam być towarzysko, ale mój mąż zgłosił się do biegu warszawskiego i będziemy mu kibicowac, żeby dobiegł na metę :evil_lol:
  6. [quote name='Patisa']Cześć! I ja wracam po przerwie ;] Gratuluję sukcesów. piekne zdjęcia - gdzie macie takie fajne spacerkowe tereny? :)[/QUOTE] a ja gratuluję synka :-) Antoś jest cudny :-) te piaszczyste tereny są pod NDM, u nas też jest dużo przestrzeni, ale raczej łąki i lasy :-) [quote name='Cheese']To prawie taka krótka wycieczka, ale tereny super do pobiegania. :shake: Nie bedzie żadnego złego zachowania, "mały" poprostu nie pojedzie na taką wycieczkę i koniec. Kto by go okiełznał przy takich laseczkach :eviltong:,oj,oj[/QUOTE] oj jakby dziewczyny wzięły go w obroty... ;-) [quote name='bonita']Piękne fotencje dziewczyn :loveu: Pozdrowionka[/QUOTE] dzięki, pozdrawiamy :-)
  7. ale się porobiło, nie było mnie kilka dni, a tu takie niewesołe wiadomości... szkoda psiaka...
  8. Patisa, gratulacje !!!! byłas bardzo dzielna ! relacja z porodówki naprawde pierwsza klasa :evil_lol: synuś cudny :loveu: piękny chłopak :loveu: ten filmik jak sobie tak słodko śpi bardzo wzruszający :loveu:
  9. [quote name='Cheese']Ale miała księzniczka superaśny spacer, takie bieganki, skakanki. Gdzie sa takie super tereny i jeszcze takie piękne panny pyta kawaler ?:razz: Tez bym sobie tak poszalał i jeszcze w takim towarzystwie, ach...:roll: Pozdrowionka[/QUOTE] takie piękne tereny są pod Nowym Dworem Mazowieckim :-) żeby się tylko panny o takiego kawalera nie pobiły hihi ;-)
  10. [quote name='tatankas']Fajny widok-tyle boksiów bawiących się razem.śliczne zdjęcia :)[/QUOTE] oj tak to był super widok takie mini stadko boksiowych dzieczynek :-)
  11. [quote name='Don_Vito']Bardzo się cieszę, że spotkanie się udało. ;) Pięknie Melcia wygląda! :loveu: Zresztą cała 3 przeurocza. :razz:[/QUOTE] oj tak spotkanie było bardzo fajne :-) na początku było troszkę jeżenia się z obu stron i drobnych zaczepek, ale potem trzy dziewczyny zgodnie szalały :-) niesamowity widok :-) niestety Yana musiała zostac w domu, bo jej się wydaje, że musi broni Meli przed całym światem... i niestety nie potrafie tego zmienic
  12. [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3346/imgp0310z.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9854/imgp0089n.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/1048/imgp0083kadr.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/784/imgp0254d.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5223/imgp0051n.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/8599/imgp0023b.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6205/imgp0005n.jpg[/IMG]
  14. dzisiaj Mela była na wspaniałym spacerze i poznała dwie przeurocze bokserki Deltę i Sonie :-) [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5895/imgp0359kadr.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3246/imgp0288kadr.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/9325/imgp0009portret.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3357/imgp0004p.jpg[/IMG]
  15. niewiele mogę pomóc... jeśli będą zbierane fundusze na chłopaka na pewno się dorzucę
  16. [quote name='omry']Przepraszam za off i proszę o pomoc! Boksiowi grozi eutanazja! :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/215107-Rasowy-Bokser-Fafluk!-PILNIE-DS-i-DT!-Stargard-Szczeci%C5%84ski-Szczecin?p=17687859#post17687859[/url][/QUOTE] zaraz zajrzę zobaczy biedaka...
  17. mały cudowny :-) i widzę na fotkach Verona i Kenzo :razz:, które tez mają swoja galeryjkę na dogo, tylko Ania już dawno sie nie odzywała :shake:
  18. Yana

    Robin :)

    jaki słodziak :-) fajnie, ze mu się poszczęściło i taki fajny domek z boksiowymi tradycjami go wypatrzył :-)
  19. My na razie też sie nigdzie nie wybieramy, może NDM ale w grudniu. Z bokserami w łóżku może nie jest wygodnie, ale za to jak cieplutko :evil_lol: polecam zimą szczególnie :evil_lol: Moje też głownie na mojej połówce łóżka sypają :cool3: Yana uwielbia przytłoczyć mnie swoim słodkim ciężarkiem i na przykład ułoży się na moich nogach... co się w nocy uwolnię i odsunę gdzieś na boczek to ona znowu mnie przygniecie :cool3: Melka natomiast wtula się we mnie najlepiej pod ramię :lol: ona wogóle straszny słodziak i przylepka jest :loveu: Wczoraj rano budzę się, Mela oczywiście tuz koło mnie pod moją ręką, już nie śpi, patrzy się na mnie i czeka aż otworzę oczy, usmiecham się do niej, a ona już przeszczęsliwa młóci ogonem po łóżku i przytula się jeszcze bardziej...no radość niesamowita, bo przecież całą noc się nie widziałyśmy :evil_lol:
  20. widziałam staruszkę na stronie fundacji... koszmar... :-(
  21. o mnie zapomniałas, też się deklarowałam :-)
  22. :-) a wszystko w porządku :-) wczoraj wprawdzie cosik Melę udziabało i miała oko spuchniete jak prawdziwy bokser po walce :evil_lol: ale dostała zastrzyk odczulający i dzisiaj rano po opuchliżnie nie było śladu. Noce są coraz chłodniejsze i dziewczyny pchają się pod kołdrę :cool3: ciasno nam się w łóżku zrobiło :evil_lol: A co u Was ? wybieracie ise jeszcze w tym roku na jakąś wystawę ? pozdrawiamy :loveu:
  23. to super, oby domek przeszedł pozytywnie wizytę Nutusi ;-)
×
×
  • Create New...