-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
jola_li replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Jak go zwał tak go zwał - ważne, że zasługuje na wspaniały dom, który oby jak najszybciej się zdecydował!!! -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
DZIĘKUJĘ :-)!!!!!!!!!!! Już wysyłam PW! -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Wreszcie dogo przyśpieszyło :-)! Wysyłam literkowe listy... -
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
jola_li replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
A czy Kapselek ma ogłoszenie na NK? Mogłabym poprosić koleżankę, żeby wstawiła. A labkowaty to on jest :-)! Również z charakteru!!! Asiu, dzisiaj wpłacę 40 zł od mojego Taty dla Kapselka. Pomóżmy Asi......................... -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy u Was też tak wolno to wszystko działa? Dziś chyba już nic nie zrobię - każde otwarcie nowej strony trwa potwornie długo, a rezultat nie zawsze pomyślny.... Może późno w nocy będzie lepiej..... -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 50 zł od gos i 20 zł od LAZY :-)!!!!!! DZIĘ-KU-JE-MY!!!!!! [I](Do tego dochodzi moje miesięczne 10 zł i jednorazowe 50 zł od mojego Taty.) Nie mam już siły do nowodogo :-(...............[/I] -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Pierwszy post uaktualniony :-). [B]Brakuje 315 złotych miesięcznych deklaracji....[/B] [B]Szukamy 63 osób, które mogą wpłacać po 5zł/miesięcznie :-).[/B] W tym miesiącu mój Tata wpłaca jednorazowo 50 zł (więc wystarczą 53 osoby ;-)). -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Dobra wiadomość! Od Cajusa JB dostałam potwierdzenie miesięcznej deklaracji 40 zł :-)!!! Bardzo dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wpiszę ją na pierwszą stronę później, bo żeby edytować muszę zmienić przeglądarkę, a teraz wpadłam tylko na chwilę ;-). Koleżanka wstawi Remikowe ogłoszenie na NK. Gosiu-Artystko, dziękuję :-)!!! Ty powinnaś się tylko sztuką zajmować!!! Widzieliście Jej artystyczne bazarki? Same zachwyty!!! -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
jola_li replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Czy i ile szczeniaczków szuka jeszcze domu stałego? Czy wysyłać informacje o możliwości adopcji? -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Teresko, Zuzlikowa, Gosiu --- bardzo dziękuję... Może kontynuacja literek przyniesie choć parę groszy... te 5-złotowe deklaracje są chyba najbardziej realne, byle udało się ich trochę zebrać..... No i ogłoszenia... Choć słyszałam z kilku źródeł, że jest teraz adopcyjny zastój, nie można tego zaniechać. Chciałabym zamieścić Remikowe ogłoszenie na tej stronie: [URL="http://www.eulalia.pl"]www.eulalia.pl[/URL] Myślicie, że mógłby być tekst taki jak ten, który zaproponowałam do allegro? Gosiu, może następne literki?.... na pierwszej stronie był wykaz, z którego wynikało, że tylko A i B są zajęte. Ja robiłam L (teraz je kończę), a Tereska T i S. Remik! Trzymaj się i pilnuj miski!!! Musi być dobrze!!! -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Nikt już tu nie zagląda...... Co będzie z Remikiem?????........ Mosii, a może przyślesz mi zdjęcie Remika w lepszej rozdzielczości, a ja wydrukuję ogłoszenia i wyslę Ci do rozwieszania w okolicy?... -
__Tina-owczarek środkowoazjatycki mix szuka domu_ Tina ma dom !!!
jola_li replied to _beatka_'s topic in Już w nowym domu
I bez przypominania pamiętam o tej ślicznotce.... -
Czytam... Powolutku... Na razie tylko dwie strony... Żeby mi serce nie pękło :-(.....
-
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Dzięki za sprostowanie... Dziś mi się śniło, że Remik wraca do schroniska... Proszę, nie opuszczajcie Remika.... To naprawdę nie jego wina, że tak ten wątek się potoczył.... Niedługo biorę się za literki... Zainstalowałam Firefoxa i wstawiłam banerek! Mały sukces [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]! -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
jola_li replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało.... Oby się udało..................... -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Kurczę, wszystko mi się sypie - muszę wysłać maile, a tu klops - nie da się :-(... No nic... Co powiecie na taki tekst do Allegro? Opis Remika jest lekko zmodyfikowanym tekstem Ninki. Co do kontaktu to - jak myślicie? - chyba do Mosii, jesli się zgodzi? Bo będzie mogła najwięcej o Remiku powiedzieć... Mosii --- spróbuję dziś do Ciebie napisać, jeśli moja wysyłkownia zadziała... No więc to byłoby tak: [FONT=Calibri][SIZE=3]Remik nie miał szczęścia w życiu. Bo co to jest za życie w schronisku…[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Ale los czasami się odmienia… [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Zamknięty w ciasnej klatce duży, piękny pies poruszył serce wolontariuszki, która postanowiła mu pomóc.[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Zaangażowanie wielu osób pozwoliło na umieszczenie Remika w hoteliku.[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Ale hotelik – choćby najlepszy – to też nie jest miejsce dla psa.[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Pies musi mieć swojego Pana, swój Dom, swoje zapachy i – pewność, że to wszystko jest już na zawsze….[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri]Remik czeka…[/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Jeśli szukasz Przyjaciela, towarzysza spacerów, stróża twojego domu – pomyśl o nim.[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Remik ma 2-3 lata. Niedawno został wykastrowany. To świetny pies. Przyjaciel na dobre i złe. Broni miski, je stopniowo po troszku i lubi żeby sobie stało i czekało. Ale oprócz miski broni też Moniki. To jest jego Tymczasowa Pani , a on jest bardzo odważny i chce, żeby Pani wiedziała, że on ją już kocha i zrobi dla niej wszystko. Pieszczoch i przylepa, to bronienie to takie na postrach, bez śladu agresji. Jest dobrym, bo głośnym stróżem. [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Wspaniały pies dla Osób, które umieją dać psu mądrą miłość - takich, co to poklepią, pogłaszczą, ale zdobędą się też na stanowczość. Niech sobie mieszka w budzie, ale niech wejdzie gdy chce do domu, bo bardzo potrzebuje widzieć i czuć Swoich Ludzi. Za serce odda serce… [/SIZE][/FONT] [CENTER][CENTER][B][U][SIZE=3][FONT=Calibri]w sprawie adopcji prosimy o kontakt:[/FONT][/SIZE][/U][/B] [B][SIZE=3][FONT=Calibri][U] [/U][/FONT][/SIZE][/B][/CENTER][/CENTER] [FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [CENTER][CENTER][B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Calibri]UWAGA! Zwierzę nie jest rzeczą, a adopcja nie jest zakupem! Oferty nie poprzedzone kontaktem telefonicznym nie będą brane pod uwagę.[/FONT][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Calibri]Warunkiem adopcji psa jest zgoda na wizytę przedadopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Zastrzegam możliwość zakończenia aukcji przed czasem, jeśli Remik znajdzie dom.[/FONT][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Calibri][SIZE=3]Bijcie, krzyczcie, krytykujcie, powiedzcie co dodać, co wyrzucić ---- tylko nie milczcie, proszę ;-).......[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/FONT] [/CENTER][/CENTER] -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
jola_li replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sajnox']Dostał jakieś witaminy antybiotyk na wzmocnienie [/QUOTE] Antybiotyk na [B]wzmocnienie[/B]?..... Takie Maciupeństwo?... Tak jakby niemowlakowi dać antybiotyk... To naprawdę ostateczność... Może warto skonsultować prowadzenie maluszków, które właściwie są w wieku, gdy powinny być przy matce, z jakimś specjalistą? Przywiozłam kiedyś z Mazur starszego maluszka i zbyt wczesne i niewłaściwe odrobaczenie sprawiło, że Rudolfik umarł po tygodniu... BŁAGAM, WZMOCNIJCIE JE NAJPIERW!!!! ŻYWE ROBAKI SĄ MNIEJ GROŹNE NIŻ TOKSYNY WYDZIELANE PRZEZ UŚMIERCONE A NIE WYDALONE. Może Soema, która niedawno pielęgnowała bodajże 3-tygodniowego pieska mogłaby coś podpowiedzieć... A przede wszystkim - DOBRY weterynarz... Ten od naszego Rudolfika nie był dobry..... -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj napiszę tekst do allegro adopcyjnego - niestety, trochę później, bo mam bardzo pilną robotę - i pokażę Wam z prośbą o opinię/redakcję/korektę, dobrze? Może uda mi się wgrać tego FF; druga moja przeglądarka (obok IE), którą mi polecono - Chrome - też nie pozwala na wstawienie banerka... A przed rewolucją nawet IE dawał radę......