-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
[quote name='Soema']Kochana.. nie płacz, wiem że łatwo powiedzieć. Ja dziś beczałam oglądając Demotywatory:oops: ehh.. bo psia miłość jest najpiękniejsza... niech mnie nazywają wariatką..;)[/QUOTE] [COLOR="silver"]To - przepraszam za offa - zajrzyjcie tutaj: [url]http://www.dailymail.co.uk/news/article-1210909/Abandoned-piglet-lost-hound-Giant-farm-dog-saves-baby-pigs-bacon-adopting-own.html[/url] Na odsmucenie i dowód pięknej miłości...[/COLOR]
-
[quote name='gusia0106']Jutro, jutro. O 8:40 jest badania i właśnie myślę, o której wyjść z domu.[/QUOTE] To mocno trzymam kciuki i myślami będę z Wami! [QUOTE][COLOR=Gray] A wątek mojego Varia jest tutaj.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/134696-Vario[/url][/COLOR][/QUOTE] Dzięki... Zostawię na później... Teraz przyjmuję już tylko historie ze szczęśliwymi zakończeniami... Za dużo tych smutków...
-
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że ten FireFox jest bezpłatny ;-)? Wygląda na to, że będę musiała coś udoskonalić w swoim oprogramowaniu (chociaż dotychczas wszystko działało bez zarzutu), bo każda edycja czy inny manewr to dla mnie megaproblem :-(.... Jutro wracam do akcji literkowej... Jakby ktoś dołączył będę bardzo wdzięczna :-).... Fajnie by było zrobić Allegro adopcyjne - może jutro (ale dopiero wieczorem) uda mi się pomysleć nad tekstem. -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
To znaczy, że dogo nie lubi mojej przeglądarki, bo u mnie wyskakuje coś zupełnie innego :(.... -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś wie jak w postrewolucyjnym dogo wstawia się banerek? A tak w ogóle ----- Remik zaprasza ;-)!!!.... -
Co ta bidulka musiała przeżyć..... Należy jej się najlepszy dom.....
-
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
jola_li replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Astorek też długo czekał.... Doczekasz się, Kapselku!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='LAZY']Ja swoja stałą deklaracje 20 zł. potwierdzam. Czekam na numer konta.[/QUOTE] Baaaaardzo dziękuję. Dopiero przed chwilą wróciłam, coś zjem i siadam do komputera. Numer konta zaraz podam :-). No dobrze, wzięłam się za pierwszą stronę ;-). Jeszcze będą dopiski, bo coś mi to nie idzie za bardzo, ale powolutku coś się urodzi ;-)! Czy możemy wrócić do akcji literkowej?..... Napiszcie proszę, jakie literki już załatwione... Czy ktoś umiałby zrobić ładne Allegro?.... -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']A, fajną praktyką wydaje mi się umieszczenie przy tej liście nr postu, w którym ktoś się deklarował. Przydaje się potem w sytuacji, kiedy trzeba coś wyjaśnić. [/QUOTE] Nie zawsze mam jasność czy deklarowana wpłata była stała czy jednorazowa - jak uzyskam potwierdzenie zapiszę to w 1 poście :-). [QUOTE]A gdzie dokładnie jest hotelik Mosii?[/QUOTE] W Radomsku. Najfajniej byłoby znaleźć dom w okolicy, bo to umożliwiłoby kontakt przedadopcyjny z Remikiem, ale oczywiście każda inna okolica też jest dobra ;-)! -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
No dobra... Przyszłam i zaczęłam od wstawiamia banerka i wszystko mi się posypało.... Po tych zmianach już nawet z sygnaturą sobie nie radzę.... Nie dość, że nie wstawiłam Remika to i inne mi wypadły.... Zabawę z tym odkładam na później ;-). No więc tak - przemyślałam sprawę i chyba lepiej będzie jednak jak wpłaty będą wpływać na moje konto, a ja partiami będę przesyłać je Mossi. Jestem odpowiedzialna za regularne rozliczenia w pierwszym poście więc muszę mieć stały wgląd w kasę i wszystko na bieżąco potwierdzać. Zainteresowanym prześlę numer konta :-). Z tego, co pisała Mosii na 17 listopada brakowało 363 złotych. Ninka przelała 300 zł. [B]Dług za pierwszy miesiąc pobytu w hoteliku wynosi więc 63 zł.[/B] [B]A od 18 listopada leci nowy miesiąc hotelowy.[/B] Zaraz będę wysyłać pw z prośbą o potwierdzenie stałych deklaracji. Pierwszy post niedługo poprawię :-). Oj, żebym tylko znowu czegoć nie pokałapućkała ;-). -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Zaczęłam odpisywać, ale muszę już wychodzić - jak tylko wrócę pojawiam się u Remika i wszystko ustalimy. Dzięki serdecznie za wsparcie i obecność!!! Czekam na dalsze pomysły i postulaty :-)! -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4'][COLOR=Green][B]Witam. Zgodnie z prośba zmieniłam osobę prowadzącą watek. Pozdrawiam.[/B][/COLOR][/QUOTE] Dziękuję i biorę się do roboty :-)!!! Najważniejsze pytanie - czy sądzicie, że wpłaty powinny być dokonywane na konto Mosii czy moje? Przyznam, że osobiście wolę mieć jak najmniej do czynienia z czyimiś pieniędzmi, ale z kolei stały wgląd w sytuację finansową i bieżące informacje na wątku są niezbędne więc może jednak mi zaufacie?........ WIELKA PROŚBA DO MALWI (albo innej biegłej w banerkowaniu Osoby) o PODLINKOWANIE BANERKA. Chciałam go sobie podczepić, ale taki niedziałający jest niewiarygodny ;-). -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Dzięki wielkie :-)! To już coś! Dziś nie mam zbyt dużo czasu, ale chciałabym przynajmniej przeczytać wszystko od początku i poprosić o potwierdzenie stałych deklaracji, żeby wiedzieć na czym stoimy. Wielka prośba do Mosii - jeśli nas czyta - o zdjęcia i parę słów o Remiku od czasu do czasu :-). Pomyślałam, że może warto byłoby zrobić ogłoszenie, wydrukować i porozwieszać w bliższej/dalszej okolicy hoteliku?... Warto? Czy zagląda tu ktoś z tego rejonu? -
No, niestety nie... Trzeba by spytać weterynarza, albo z nim się skontaktować (wklepałam "Czerwiecki" w googlu i jest tam kontakt). Mojej - warminsko-mazurskiej kundelce daję na sylwestra sedalin, a w apogeum noworoczego bombardowania idziemy do kibelka, albo łazienki, odkręcam wodę i siedzimy tam 1-2 godziny... (Mieszkam na wielkoblokowym osiedlu i jest tu prawdziwa wojna...)
-
Kurcze, napisałam posta i mi go wymiotło : -/... No to jeszcze raz: W starym numerze "Czterech łap, który właśnie wpadł mi w ręce trafiłam na odpowiedz Wojciecha Czerwieckiego na pytanie w jaki sposób można zaradzić lękom psa, który boi się burzy i wszelkich huków: [...] należy zastosować długotrwałą (6-miesięczną) kurację. Regularne podawanie preparatów przeciwlękowych powinno zdecydowanie zmniejszyć napięcie emocjonalne psa. Już po miesiącu od rozpoczęcia kuracji powinna pani zauważyć zmniejszenie wrażliwości na burzę i huki." Nie słyszałam o czymś takim, ale może coś takiego pomoże Marlejowi?...
-
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
No dobra, napisałam do Maupy! A teraz pytanie --- Pomożecie mi (pomóc Remikowi)??????? -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Dziękuję! Się otworzyło ;-)! Tylko dalej nie wiem jak to jest z przejmowaniem wątków.... Powinnam mieć możliwość edycji pierwszych postów..... Kurcze, nie mam pojęcia jak się za to zabrać..... HEEEEELP ;-)!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
A gdzie jest ten regulamin pwp? Poproszę link, jesli można... -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Sprawdzałam ponownie - regulamin nieosiągalny... Edycja w mojej przeglądarce nie działa, ale przypomniało mi się, że na "tę okoliczność" poradzono mi zainstalować inną i tam, na szczęście, działa :-)! Jako domyślną mam tradycyjnie IE (nie lubiany przez dogo). -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']To może ktoś zdecyduje się na prowadzenie wątku Remika?[/QUOTE] Myślę o tym... Tylko są 2 problemy ---- 1. niegdy nie prowadziłam wątku, a nie otwiera mi się Regulamin Forum (wielokrotnie próbowałam) i nie wiem jak się do tego zabrać, żeby nie popełnić jakiegoś błędu 2. w grudniu wyjeżdżam na ca 10 dni (nie mam laptopa)... Może ktoś "douczony" się zgłosi, a jak nie --- będziemy myśleć... Nie można zostawić Remika i zaprzepaścić dobrą wolę tylu Osób... Tak czy inaczej -- jestem gotowa do pomocy! -
Gusiu - a kysz z tymi pasztetami ;-)!!!! Po co wklejać te papiery??? Potem tylko musimy się napracować przy przewijaniu strony! Czy Ty uważasz, że tu wszyscy tacy podejrzliwi, że myślą, że psa głodzisz, a sama pożerasz pasztety ;-)???? Jak już masz się gimnastykować ze wstawianiem zdjęć to ja Marleja poproszę, a nie jakieś tam kwitki!!! (Włóż je sobie do szuflady na wypadek, gdyby jakiś księgowy się trafił ;-))
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
jola_li replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiaczek76']To straszne co się stało z Nelly :( Bardzo Cię psinko kochamy, mamy nadzieję ,że jesteś w lepszym świecie niż ten , w którym żyjemy. Masz przepiękne dzieciaczki. Mamy nadzieję, że ten pseudoczłowiek, który Ci to zrobił zapłaci za wszystko. Zamknął tym sposobem sobie wrota do nieba (i nie myślę tu o właścicielce). To okrutne co o niej piszecie nie znając jej i nic o niej nie wiedząc. Człowieku My Wiemy Co Zrobiłeś Nelluni!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Napisz, jeśli możesz, więcej. Chciałabym wiedzieć kto - poza właścicielką - jest winien cierpień Nelly. Kto "w szczególności", bo pewnie wiele osób wiedziało i - nie zrobili nic, by ją uratować... -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
jola_li replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Wiesz, ja myslę, że ton w jakim on pisze świadczy, że akurat z nim można rozmawiać i przedstawić swoje racje. Nie jest przecież napastliwy, zacietrzewiony, a tylko próbuje coś spokojnie powiedzieć. Nie trzeba się z kimś zgadzać, żeby podejmować rozmowę. Czasem warto przekonać nieprzekonanych. Myślę, że to nawet cenniejsze... Niech śmierć Nelly otworzy oczy na psie cierpienia choćby jednej osobie... Niech kogoś zaboli serce... Słuchajmy, żeby i nas słuchali...[/QUOTE] Dodam jeszcze jedno ----- winnych cierpień Nelly jest więcej -- choć bezdyskusyjnie główną winowajczynią jest właścicielka i to ona musi za to odpowiedzieć. Niewykluczone (choć tego nie wiemy), że jednym z nich jest człowiek, który powiadomił o stanie zwierząt... Nie jestem pewna, czy tylko z altruistycznej troski o ich los...