-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
Przysypane śniegiem połoniny... Pięknie u Ciebie, Vario...
-
[quote name='ocelot']Ale on jest właśnie Bojus przez s.[/QUOTE] Aaaaaaa, to przepraszam za moje niedoinformowanie ;-). Założyłam, że jak się boi to jest Bojuś i widać w czytaniu wyobraźnia stawiała mi kreseczkę nad s. Przepraszam, Panie B :-)!
-
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='MakS']Zawsze serdecznie zapraszamy [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Najlepsi lekarze potwierdzają, że jedna tabletka remisiozacu dziennie to rewelacyjna kuracja [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]! nadmierne spożycie grozi wybuchem niepohamowanej euforii;)[/QUOTE] Przed spożyciem nie należy się z nikim konsultować ;-)! -
[quote name='agata51']Bo on powinien nazywać się Bojus a nie Bojuś. Niby żadna różnica, a jednak...[/QUOTE] No tak, prawie to samo, ale "prawie" robi różnicę ;-). Miejmy nadzieję, że już niedługo będziemy tu urządzać przechrzciny ;-). A do Bojusa rzeczywiście bliżej niż do Odważniaka ;-),
-
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']Ale tu u Was wesoło i sympatycznie :) Wchodzę tu zawsze jak chcę sobie humorek poprawić. Więc przy okazji podniosę Remisia :)[/QUOTE] Zawsze serdecznie zapraszamy :-) Najlepsi lekarze potwierdzają, że jedna tabletka remisiozacu dziennie to rewelacyjna kuracja ;-)! -
Oby wkrótce Bojuś został Odważniakiem :-)!
-
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Będzie jednorazowa wpłata od MagMy:bigcool: [/QUOTE] A jakbyście chcieli wiedzieć to ten jeden raz robi za dwudziestopak ;-)!!! Całe 100 złotych :-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrze, Remik, że sam jesteś psem stróżującym, bo inaczej trzeba by wynająć ochronę do pilnowania twojego majątku ;-) I znowu potrzebna byłaby kasa ;-)..... -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Chyba mi nie uwierzycie ;-)... Ja się uszczypnęłam i uwierzyłam ;-). Będzie jednorazowa wpłata od MagMy:bigcool: DZIĘKUJEMY BARDZO!!! Oj, Remiku, Remiku, jakby tak przyszło ci urządzać urodziny to by krzeseł zabrakło dla twoich Przyjaciół ;-)!!! -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Mam wrażenie, że Święty Mikołaj to mnie wyjątkowo rozpieszcza w tym roku ;-)!!! A zaczął już od początku grudnia! Widocznie byłam bardzo grzeczna! No dobra, dobra, wiem... To nie ja byłam grzeczna tylko Remik ;-)... Ale nie musimy być od razu tacy drobiazgowi ;-) Mamy nową deklarację - 5 zł/mc od Magdalenas:bigcool: LucySxy prosiła o numer konta:bigcool: a Maggot napisała, że dziś wpłaci Remikowi pieniążki:bigcool: Kochane wysłanniczki Sw. Mikołaja -------DZIĘKUJEMY!!!:bigcool: -
Może teraz biega w śniegu z moją Tofusią... Kiedyś biegła jak szalona po ośnieżonym pomoście i nie zauważyła, że się skończył i spadła na przysypane śniegiem zamarznięte jezioro... Zaczynam o niej mówić... Jeszcze nie dużo... Jeszcze nie umiem patrzeć na jej zdjęcia... Minęło dopiero 5 lat... Jakby tak potrafić uwierzyć, że gdzieś na nas czekają --- byłoby łatwiej.....
-
[quote name='gusia0106']A na tych zdjęciach to widać, że zaczerwienione? czy widać, że panikuję;)[/QUOTE] No niestety, widać... Nie jest to jakieś ogniste, ale dobrze, że zwróciłaś uwagę w takim właśnie nie rozognionym stadium. Nie wiem, czy to jest "wspólny problem", czy dwie różne sprawy? A zaobserwowałaś, że go to swędzi czy boli?
-
[quote name='gusia0106']......................jeszcze nie na bank, jeszcze się wstrzymuję, ale nie wiem czy nie czeka nas wizyta u weta :shake: Pamiętacie te zaczerwienienia na połączeniach śluzówek ze skórą? Zaogniły się. Dość znacznie. To kwestia słabej odporności Marleja. A może też pogody? A może jakaś alergia? Nie wiem... I jego odbyt mi się nie podoba......Czy to nie zbyt obsceniczne wstawiać zdjęcia odbytu?;) Acha, nic nie wstawię...coś się stało z image shack i teraz nie wiem jak...[/QUOTE] Jak nie urok to..... Biedny Marlej..... Mojej suczce smarowałam kiedyś zaczerwieniony (czerwony!) odbyt tribiotikiem - to taka maść z antybiotykiem sprzedawana w saszetkach bez recepty. Sprawdziła się w wielu sytuacjach ;-). Ale oczywiście najlepiej, żeby Marlusia obejrzał weterynarz... Ile na tego pieska się zwaliło....
-
Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego
jola_li replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[INDENT][B]Zgłoście ją tutaj, proszę ---- najlepiej zadzwonić i pogadać[/B]: [I][URL="mhtml:{D1997B95-01C6-46C7-B77A-C2AD424E6939}mid://00000214/!x-usc:http://www.szansa.goldenretriever.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.szansa.goldenretriever.pl/[/COLOR][/URL][/I] [I][URL="http://www.aurea.org.pl/index.php?idmenu=28&idpodst=24"][COLOR=#4444ff]http://www.aurea.org.pl/index.php?idmenu=28&idpodst=24[/COLOR][/URL][/I] Oni zajmują się goldenami i goldenopodobnymi pieskami. I mają sprzymierzeńców nie tylko w Warszawie. Może pomogą w poszukiwaniu domu...... [/INDENT] -
Zaraz wyślę pw ;-)
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
jola_li replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[B]Koniecznie zgłoście ją tutaj ---- najlepiej zadzwonić i pogadać[/B]: [I][URL="mhtml:{D1997B95-01C6-46C7-B77A-C2AD424E6939}mid://00000214/!x-usc:http://www.szansa.goldenretriever.pl/"]http://www.szansa.goldenretriever.pl/[/URL][/I] [I][URL]http://www.aurea.org.pl/index.php?idmenu=28&idpodst=24[/URL][/I] Oni zajmują się goldenami i goldenopodobnymi pieskami. Myślę, że niezależnie od tego warto też porobić ogłoszenia ze zdjęciem i porozwieszać u weterynarzy -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='maja602']Wpłąciłam pieniążki dla Remika i poza tym zrobiłam ogłoszenia w NECIE. Trzymam kciuki. Będę tu zaglądać.[/QUOTE] Paulina, masz rację :-)!!! Ależ dziś piękny dzień :-)!!! Dzięki wielkie Maju za wsparcie!!! :bigcool: I dzięki za ogłoszenia!!! :bigcool: I trzymanie kciuków!!!:bigcool: Oby-ktoś-wypatrzył-Remisia-oby-ktoś-wypatrzył-Remisia-oby-ktoś-wypatrzył-Remisia-oby-ktoś-wypatrzył-Remisia-oby-ktoś-wypatrzył-Remisia-oby-ktoś-wypatrzył-Remisia-oby-ktoś-wypatrzył-Remisia-oby-ktoś-wypatrzył-Remisia-oby-ktoś-wypatrzył-Remisia-oby-ktoś-wypatrzył-Remisia.... -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Odtajałam (a jak jest ciepło to w tramwajach grzeją :-|) i zjadłam ;-). Pierwsza strona uaktualniona, ale proszę kontrolujcie mnie! I jeszcze uprzejmie donoszę, że Lucyfrecja wpłaciła PODWÓJNĄ deklarację!!! Dziękujemy, dziękujemy!!! :bigcool::bigcool: [B]Cieszę się z tych wpłat jak głupia, ale proszę, jeśli komuś zmieni się sytuacja, czy akurat w jakimś miesiącu będzie pod kreską to piszcie "bez krępacji"! Będę się lepiej czuła wiedząc, że nie zakłócam Wam zbyt mocno domowego budżetu.....[/B] (z autopsji wiem, że różnie to bywa...) -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Idziecie jak burza! podziwiam![/QUOTE] Jak burza ;-)???? No to jeszcze dwa gromy ;-)!!!! 1. 15 zł od Maksiorka już jest na koncie!!! :bigcool: 2. 10 zł od Lucyfrecji już jest na koncie!!!:bigcool: Ad 1. Pięknie dziękujemy!!! Ad 2. Pięknie dziękujemy!!! [SIZE=3][B]REEEMIIIIIIIIIK!!!!!!!!!!![/B][/SIZE] Żebyś ty wiedział jak tu się wszyscy o ciebie troszczą!!! (a pierwszą stronę doszlifuję dopiero jak odtaję po jeździe nieogrzewanym tramwajem i coś zjem ;-)) -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='makrejsza']Cieszę się, że pieniążki już doszły :) Remik jest cudny, oby jak najszybciej znalazł swoich ludzi...[/QUOTE] Ja też się cieszę, bo to oznacza dla Remika spokojne, niezagrożone czekanie :-) Dziękuję bardzo, Makrejsza!!! :bigcool: -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Chcecie dużo dobrych wiadomości ;-)????? To macie ;-)!!! Na Remikowe hotelikowanie przysłały pieniążki: MakS --- 10 zł!!! :bigcool: Luśka (to już druga wpłata w tym miesiącu!!!) --- 10 zł!!! :bigcool: Magdalenqa --- 35 złotych!!!:bigcool: Makrejsza --- 20 złotych!!!:bigcool: DZIEWCZYNY!!! Czy ktoś Wam mówił, że jesteście WSPANIAŁE :-)????? Jak wrócę do domu to wszystko pięknie na pierwszej stronie uzupełnię:-)! -
Dużo zdrowia dla Mukiego!!! I to szybko!!!