-
Posts
7949 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avilia
-
Przepiękny, kudłaty, dostojny SPAJKI. ADOPTOWANY!
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziadance']Informacje zakodowane ;) wizyta dziś wieczorem :)[/QUOTE] Kciuki zaciśnięte !!!! -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Avilia replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='__Lara']Avilio kochana, podeślesz coś cioteczce Selendze? :)[/QUOTE] Oczywiście podeślę, mam nadzieję, że dam radę dziś wieczorem - jeżeli nie to obowiązkowo jutro. -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Avilia replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='ewu']Alarm znowu szczeniaczki wyrzucone w kartonie na śmierć . Są w punkcie a nadciągają okropne mrozy. Dziewczyny co to za kanalia je wyrzuca? Macie jakiś tymczas? Gdybyśmy wiedziały kto to już straciłby głowę... Maja DT do wtorku, potem nie mam pojęcia co...:( [quote name='Mazowszanka']Właśnie przelałam 345 zł :) Proszę o potwierdzenie jak przelew dotrze: http://www.dogomania.pl/forum/threads/238027-ZAKOŃCZONY-Przetwory-i-ciepłe-ciuszki-do-13-01-do-21-00 Wow, dziękujemy! Zaczynamy się zadłużać, nie ukrywam, że bardzo nam te pieniążki pomogą :) Potwierdzę jak tylko dotrą :) -
[quote name='__Lara']Jak możemy jej pomóc? :/ przypomnijcie mi - czy ona ma ogłoszenia? chyba fajnych zdjęć nie ma?[/QUOTE] Chyba Tofikowa jakieś robiła, ale tą suczkę trzeba ogłaszać ostrożnie, trzeba nadmienić, że z nią ktoś musiałby popracować, żeby nie bała się tak panicznie obcych, my od poniedziałku zaczniemy próbować wyprowadzać ją na smyczy, oswajać ze smyczą - zobaczymy czy w ogóle ją zna. Najlepszy w tym przypadku byłby DT, który mógłby ją do adopcji przygotować. Bo ona napewno nie może pójść do żadnego laika, jako pierwszy pies. Popracujemy troszkę nad nią, zobaczymy co z tego będzie. Niestety w Punkcie mamy trochę ograniczone pole manewru :/
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Avilia replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='ewu']Skończył się bazarek Mazowszanki, połowę dałyśmy na Fundację, nieźle wypadł:)[/QUOTE] Właśnie zajrzałam - WOW! Faktycznie nieźle wypadł! -
Mikusek KARLOS- jamniko-ratlerek? Grzeje pupala w nowym domu :)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Do Krakowa?[/QUOTE] Do Chełmu Śląskiego :) -
Złamana łapka u 1-latka - ZROSŁA SIĘ, a psiak już W SWOIM DOMKU
Avilia replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Makila']Groszek rozbrykał się bardzo. Takie małe ADHD :lol: Postaram się zrobić mu zdjęcia w tym tygodniu. Ostatnio na wszystko brakuje mi czasu. Dzisiaj mija 4 tygodnie od założenia gipsu. Kiedy trzeba mu zrobić prześwietlenie tej nogi? [B]No i czy ten DT po ściągnięciu gipsu jest dla Groszka nadal aktualny?[/[/B]QUOTE] Z tego co pamiętam to tu musi wwypowiedzieć się Javena :) -
Mikusek KARLOS- jamniko-ratlerek? Grzeje pupala w nowym domu :)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Ojej, jaka świetna wiadomość :loveu::loveu::loveu: czy na jego miejsce nie mogłaby wskoczyć sunia jamnikowata?[/QUOTE] Oj nie do mnie to pytanie :) -
Mikusek KARLOS- jamniko-ratlerek? Grzeje pupala w nowym domu :)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Karlosek w ten weekend jedzie do nowego domu :) -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Avilia replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Dziękujemy dziewczyny :) -
Delta pojechała do domu stałego - dziękujemy wszystkim za pomoc !!!
Avilia replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada44']- podajcie mi proszę [B][COLOR=#0000ff]dokąd[/COLOR][/B] (do jakiej miejscowości) mam szukać transportu..... - umowę można wysłać już teraz do mnie i ja dopilnuję jej wypełnienia przez Ewę i Wam odeślę,,,albo można wysłać do Deta ata i wypełnimy przy odbiorze Delty... - potrzebuje jeszcze takich informacji; - czy Delta miała szczepienia i jakie... - czy miała robione badania i jakie ( np czy miała robione badania krwi, poziom elektrolitow biochemie itp) - czy miała robiony elektrokardiogram... - czym jest karmiona i jak reaguje na jedzonko - czy lubi jeść, czy ograniczać karmienie, ile razy dziennie i w jakich porach jest karmiona, - jakie duże szelki należy kupic ( obwód klatki piersiowej) - czy boi się strzałów.... - czy Delta się czegoś boi; np podniesionych głosów, gwałtownych ruchów itp..... - czy była odrobaczana i czym.... - jeżeli ma wszystkie wpisy w książeczce zdrowia to moje pytania są nieważne..... - a pytam, bo chcemy się jak najlepiej przygotować i przy okazji badań przed sterylizacją zrobić jej całościowe badania , żeby - gdyby coś nie tak- szybko reagować..... - tam wszyscy są bardzo podekscytowani,,,,a nastawienie do pieska jest takie; ja mówię do Ewy; wiesz, jak będziecie gdzieś wyjeżdżać to Delta może być u mnie to będę się nią opiekować no i Sapcio będzie miał się z kim bawić.... - a na to Ewa; no coś ty, my jej nikomy nie bedziemy podrzucać, pojedzie z nami albo zostanie z moją siostrą......:)[/QUOTE] Na te pytania musi chyba odpowiedzieć Beta Ata :) Ada44 - wyślę umowę do Ciebie. -
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Dzięki Laro! I apelujemy o więcej :cool3: -
[quote name='Justa i zwierzaki']Czy cos nowego u Ziry , czy nadal siedze w Punkcie ?[/QUOTE] Nadal w Punkcie...Siedzi i czeka na odmianę losu...
-
Delta pojechała do domu stałego - dziękujemy wszystkim za pomoc !!!
Avilia replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada44']- no i trzeba przygotować umowę adopcyjną....[/QUOTE] Komu wysłać naszą umowę? Beta ata do Ciebie, a Ty przekażesz dalej? Byleby do nas potem wypełniona wróciła :) -
[quote name='Justa i zwierzaki']Mam coraz częściej problem z dogo , juz mam go dość , nie dość że te cholerne reklamy to jeszcze nie idzie postów pisać , lub nie idzie PW wysyłać , niech to :angryy::angryy::angryy: A wracając do Sary , to jak na szczenie jest bardzo pojętna i grzeczna, wiadomo zdarzy sie że nasika , i że coś dorwie i pogryzie , ale to jest prawo szczeniaka :evil_lol: A poza tym Sara bardzo pomaga mi w odstresowaniu Lary która panicznie sie boi wystrzałów i nawet dźwięk z auta ja potrafi wystraszyć a od dwóch dni znów razem na dworze biegają , bo w domu to tez sobie nie odpuszczają :evil_lol:, jak Sara pójdzie do DS to Larysie będzie bardzo jej brakować ... No a Sara jest nie do zmęczenia , ma ogromna potrzebę biegania , wczoraj była ze mna i koleżanka na dwóch godzinnych spacerach i ja byłam w jednym końcu alejki a kol w drugim i Sara biegała jak torpeda :diabloti: A i nie potrafi przytyć, jest jak modelka szczuplutka a swoje zje :diabloti:[/QUOTE] Wiesz ona baaaaardzo dużo urosła w ostatnim czasie więc dlatego taki badylek z niej trochę :) Widzisz, masz psicę terapęutkę :P Sara ma zrobione ogłoszenie na naszym lokalnym portalu (sporo ludzi tam zagląda), zrobiła je nasza Kasia, jak znajdę to wkleję link.
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dara9']U nas wszystko dobrze :) Nadeszła najlepsza pora roku Hany - śnieżna zima :) codziennie ma wielki ubaw ryjąc pyszczkiem w śniegu :) Za kilka miesięcy powiększy się nasza rodzina i mamy nadzieję, że Hanusia zaakceptuje nowego członka rodzinki i weźmie go (a właściwie ją ;)) w opiekę :) Póki co mam wrażenie, że już coś wyczuwa bo nie budzi mnie rano na spacer tylko daje pospać ;)[/QUOTE] Oooo kurczę Dara gratuluję! :) Ja też początkowo się obawiałam o to czy moja suńka zaakceptuje moją córę, ale traktuje ją jak "swoje" stado :) Myślę, że i z Haną będzie podobnie :D -
HULA - starsza psinka - skazana na zapomnienie??? Znalazła DS :)
Avilia replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
O szkoleniowcu nic mi nie wiadomo, za to dowiedziałam się, że Hula ma max 2 miesiące DT... -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Avilia replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Isiak']Koleżanka ma klatki po świnkach morskich, potrzebujecie?[/QUOTE] Pewnie. [quote name='__Lara']Gdzie ona teraz jest Klaudus__? Jest leczona?[/QUOTE] Jeszcze u właścicielki, bo nie mamy jej gdzie zabrać. -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Ojej ale dawno mnie tu nie było! Co tam u Was Dara słychać? :)