Jump to content
Dogomania

Avilia

Members
  • Posts

    7949
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avilia

  1. Ktoś może zaproponuje jakieś imię?
  2. Bokserką zainteresowała się Fundacja SOS Bokserom. Jak dobrze pójdzie to jutro przejdzie pod ich opiekę (czekam na ranny kontakt :) )
  3. Laro - psiak dzisiaj odebrany przez właścicieli :)
  4. [quote name='__Lara']Jak ona w ciązy waży 11,8kg, to będzie naprawdę leciutka. Maleństwo kochane, dobrze, że już bezpieczne. [B]Środki finansowe by się pewnie przydały [/B]:/[/QUOTE] Oj przydałyby się :( Jak tak dalej pójdzie - popłyniemy z torbami jak nic :(
  5. [quote name='ewu']Boże , to jest puszka bez dna... To dziewczynka czy chłopczyk?[/QUOTE] Chłopczyk...
  6. [quote name='ewu']Olu i co jest jakaś nadzieja? Wiesz , mój dzisiejszy telefon...:)[/QUOTE] Jest inna nadzieja :) Emiś :) Ale jeszcze nie zapeszam... Jutro o 16 sterylka...
  7. Jest bardzo ładna i kontaktowa. Po wykąpaniu i dojściu do ładu z sierścią będzie naprawdę chodzącą pięknością!
  8. Kolejny maluch w Punkcie... [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/c67.0.403.403/p403x403/537112_446363285428939_1313354548_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/11228_488938937831154_1645553932_n.jpg[/IMG]
  9. Dziadzio to taki średniaczek. Na razie jeszcze na kwarantannie. Szara Przystań też zapsiona, wątpię aby znalazło się u nich miejsce :(
  10. Kudłaty maluch jest już adoptowany. edit. A umowa wysłana.
  11. [quote name='Makila']Gdyby mały dzisiaj pojechał, to zostałby w nowym domku bez podpisanej umowy adopcyjnej. Ja mam mieć czas na wyjazdy z psami do weta, nowych domów a tu problem z przysłaniem na maila umowy adopcyjnej :shake:[/QUOTE] Chyba nic nie stało na przeszkodzie aby o tym przypomnieć, prawda? Choćby smsem. Niestety choć bym bardzo chciała to się nie roztroję i nie ogarnę wszystkiego na raz. Wczoraj wypadły nam 2 interwencje i suka w ciąży w związku z czym nie pamiętałam już później aby to wysłać - trochę zrozumienia. Umowę zaraz wyślę.
  12. Na razie szukamy czegoś bezpłatnego, bo po prostu nie stać nas na utrzymanie kolejnego psa w hotelu :( Być może byłoby miejsce za karmę i weta, ale to nic pewnego. Pewne jest, że potrzebne wsparcie finansowe!
  13. [quote name='malagos']Daj ciotka zdjecia.........[/QUOTE] A już, już :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/560005_152286394927648_253990921_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/531892_152410628248558_1760403664_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s480x480/2955_152286518260969_1642063378_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s480x480/485150_152286848260936_1529908153_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s480x480/426085_152410228248598_213565069_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/538034_152410564915231_1995003546_n.jpg[/IMG] ********** Podaję nowe wpłaty: Agusiazet z Dogomanii - 50zł Malwa z Dogomanii - 20zł Joanna S. - 100zł Joanna P. - 82,60 Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy :) ******** Chciałybysmy serdecznie podziękować Klinice Wet. VETKA z Bielska Białej - jesteśmy ogromnie zaskoczone wysokością rachunku. Spodziewałyśmy się, że przekroczy 1000zł, a okazuje się, że jednak nie :) Mamy do zapłacenia 645zł (+ zapłacona przy przyjęciu zaliczka 200zł). No i oczywiście dziękujemy także za uratowanie naszej kochanej Triszy :) Faktura: [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/405635_554043327948086_958553923_n.jpg[/IMG]
  14. PILNIE czegoś dla panny szukamy! Jest przesłodka...i ogromna :/ Brzuch jest jak balon - aż się boję myśleć ile małych ma w sobie to drobne ciałko...i ile tych małych by zamarzało w tym rowie lub innym miejscu gdzie by urodziła...
  15. Mazowszanko - bardzo dziękujemy!!! ******** Dzisiaj zgarnęłyśmy z rowu w miejscowości Piasek, przy drodze taką panienkę. W ciąży... Bardzo zaawansowanej. W tym tygodniu będzie miała przeprowadzoną sterylizację aborcyjną. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe! PILNIE szukamy dla suni domu tymczasowego - jeżeli nic się nie znajdzie to po zabiegu i dojściu do siebie trafi do Punktu. Niestety my nie mamy już ani pół metra wolnej przestrzeni. W każdym kącie, w każdym miejscu siedzi pies lub kot. PROSIMY O POMOC!!! Dzisiaj zgarnęłyśmy z rowu w miejscowości Piasek, przy drodze taką panienkę. W ciąży... Bardzo zaawansowanej. W tym tygodniu będzie miała przeprowadzoną sterylizację aborcyjną. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
  16. Makila - ja nie miałam ani jednego tel o maluchy, a Emiś robiła im ogł jak tylko trafiły do Punktu :/ Ponowimy.
  17. [quote name='ewu']Ponawiam pytanie, jak dziadzio?[/QUOTE] Bez zmian. Nadal w Punkcie, nadal agresywny, nadal z ogromnym apetytem pałaszuje wszystko co przyniesiemy.
  18. [quote name='ewu']Są jakieś wieści?[/QUOTE] Taaaak! Oczywiście na FB napisałam, a tu zapomniałam przekopiować :) Aronek ma się dobrze. Nie polubił się tylko z odkurzaczem :P Nie odstępuje swoich Państwa na krok. Najchętniej jeździłby razem z Panem wszędzie samochodem. Aron od razu wskakuje jak tylko widzi otwarte drzwi :P
  19. [quote name='ewu']Dziewczyny a może zróbcie w drugim poście Fundacji taki wątek z linkami wszystkich psiaków , które są w Punkcie. Ja sama widzę,że gubię wątki i potem nie umiem ich znaleźć...:([/QUOTE] Taki post jest już od dawna...
  20. Są zdjęcia!!! Ale wkleję jutro :P I rozliczenie też robiłam ostatnio - na FB wkleiłam, a tu widzę już nie dotarłam - jutro obiecuję poprawę :)
  21. [quote name='danyww']Fundacja Boksery w Potrzebie. Może do nich?[/QUOTE] Zgłoszona.
  22. POMOCY... Błagamy o tymczas, błagamy :( On nie zna budy, śpi przed nią, trzęsie się z zimna :( Ubrałyśmy go dzisiaj, ale to i tak na niewiele się zda jeżeli nie wejdzie do budy :( Probowałyśmy go do budy wsadzić ale od razu wychodzi przed nią i tak właśnie się kładzie:
×
×
  • Create New...