-
Posts
7949 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avilia
-
Prawie bialuteńka Triszka pojechała do swojego DS!!! :D
Avilia replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Moje dziecię słodkie... -
Prawie bialuteńka Triszka pojechała do swojego DS!!! :D
Avilia replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Triszka jest przesłodką, małą sunią. Schron + mrozy to bardzo złe połączenie dla takiego psiaka... -
HULA - starsza psinka - skazana na zapomnienie??? Znalazła DS :)
Avilia replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']:o :o :o Czy będą dostępne jakieś nowe zdjęcia Huli? Dobrze by było ponowić ogłoszenia.[/QUOTE] Pewnie, że będą. Trzeba Makilę tu ściągnąć. -
[quote name='Lobaria']Liliana dłuugo wczoraj z Panią Ewą rozmawiała. Być może problem jest w tym, że Mozart jest psiakiem kojcowym, ma wybieg, ale nie brak mu takiego ciepłego kontaktu z człowiekiem... Ma go za mało...[/QUOTE] Jeżeli atak faktycznie miał miejsce to psa musi zobaczyć szkoleniowiec lub behawiorysta.
-
Okropnie zaniedbany, wychudzony BRUNO. Proszę o pomoc!
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Bruno ma teraz +20 stopni w pomieszczeniu :) On zapewne nie wie co się dzieje, jak całe życie na łańcuchu wisiał... Podobno już się zaaklimatyzował w nowym miejscu. Czekam na nowe foty. Przymierzamy się do wykonania Brunowi pełnej morfologii i biochemii. Koszt: 50zł... -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Avilia replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria'][B]Avilia[/B], jak dojdą pieniążki za puszki dla [B]Huli[/B], daj znać :)[/QUOTE] Doszło. Proszę o przelanie 45zł za szczepienie Kiry na konto Magdy D. - BDT Kirusi. Faktura (nie przelewać na konto podane na fakturze!!!): [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/321379_541663602519392_1005078754_n.jpg[/IMG] -
[quote name='Lobaria']Nie jest dobrze - pogryzł dotkliwie chłopczyka, którego bardzo dobrze zna... Trwają konsultacje u behawiorystow... Miałam nawet śmiałość poprosić [B]Jamora [/B]o bezpłatną konsultację / za to, że będę tańczyć na rurze ;) / Sprawa naprawdę poważna...[/QUOTE] Chłopczyk to troszkę za delikatne słowo dla 15 latka... Nie wiem, jakoś troszkę mi to "śmierdzi". Mozart był u nas długo - gdyby był psem wykazującym jakąkolwiek agresję, nie brałabym go będąc w zaawansowanej ciąży na spacery! A był to mój jedyny towarzysz, bo reszta się nie nadawała. Dawał ze sobą zrobić wszystko - łącznie z czesaniem "do góry kołami"... No nie wiem. Andżelika ma się tam przejść i zobaczyć jak sprawa wygląda.
-
HULA - starsza psinka - skazana na zapomnienie??? Znalazła DS :)
Avilia replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Mamy pierwsze wieści z hoteliku: Dziewczyna jest bardzo grzeczna. Nie ma w niej ani kszty dominacji. Jak je i podchodzi któryś z czworonożnych kolegów - grzecznie się odsuwa oddając czy to karmę czy to przysmaki. Także dziewczyna jak najbardziej grzeczna. Możemy być z Niej dumni :D *** Czyli zupełnie co innego niż w DT... -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Avilia replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='beta ata']W wątku "kupie, sprzedam" ktoś chce oddac dla potrzebujacego psiaka, jakąś narzutę, ubranko dla małego psiaka, wielkości Spajcia i smycz flexi. Chce tez podarować fanty na bazarek. Wysłalam pw z prośbą o podarowanie tych rzeczy Fyndacji.[/QUOTE] Dziękujemy!!! A w Punkcie jak to w Punkcie zimno i psów dużo. Laro - dasz radę założyć wątki? [B]PRINCESKA[/B] Młoda i niestety zadziorna do innych psów sunia. Ale za to niezwykła przylepa do człowieka. Dałaby się pokroić za chwilę uwagi. Ślicznie spaceruje na smyczy trzymając się nogi opiekuna. [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/397422_565936013435193_706573693_n.jpg[/IMG] [B]SALEM [/B]Młody, ok roczny pies średniej wielkości. Wulkan energii. Strasznie kombinuje jak się wydostać z kojca :) Okropny kasanova do dziewczyn. Nie sprawdzony w stosunku do samców. [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/734966_565574776804650_34771979_n.jpg[/IMG] [B]TRISZKA[/B] Zachowuje się jak dzidzia. Może mieć ok roku. Człowiek to jej miłość :) Bardzo cicha i grzeczna suczynka. [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s480x480/394887_566156803413114_760447534_n.jpg[/IMG] RESZTA WKRÓTCE. -
Złamana łapka u 1-latka - ZROSŁA SIĘ, a psiak już W SWOIM DOMKU
Avilia replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Makila']Klatka nie dotarła :shake:[/QUOTE] Jeszcze jej nie ma?! Lobaria, daj nr tel do tego sklepu. -
Złamana łapka u 1-latka - ZROSŁA SIĘ, a psiak już W SWOIM DOMKU
Avilia replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam fakturę 40zł za Groszka - od weta z Wieliczki. Makila przypomnij za co to, a ja robię przelew. -
Okropnie zaniedbany, wychudzony BRUNO. Proszę o pomoc!
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Bruno w hoteliku za 290zł miesięcznie z naszą karmą. Jest w pomieszczeniu ogrzewanym :) Mamy pierwsze fotki. Nieustannie prosimy o wsparcie dla Brunka, karmą (musi jeść Gastro Intestinal Low Fat z Royala) lub grosikiem (trzeba mu koniecznie wykonać badania krwi no i oczywiście opłacać hotelik...). Podróżnik - był baaaardzo, baaaardzo grzeczny. Pies który samochodu od środka na oczy nie widział zachowywał się jak anioł. [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/544012_540918485927237_863492627_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/543829_539958506023235_512393318_n.jpg[/IMG] -
Przepiękny, kudłaty, dostojny SPAJKI. ADOPTOWANY!
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='beta ata']Ja to pewnie mam przerabane... Naraziłam sie szefowej pisząc, że nie ufam ludziom, co psa na kanapę nie wpuszczają... Co prawda szefostwo pisalo o łóżku, a o kanapie nie wspominalo, ale i tak mam przechlapane... No, ale sami pomyślcie, co moge innego napisac, gdy np. wczoraj wieczorem Pajcik razem ze mna czytał w łóżku prawie dwie godziny, troszke przy tym fukając mi do ucha..? On naprawdę bardzo dobrze czyta z czlowiekiem ;-) zwłaszcza w łóżku na poduszce ;-) powiedzialabym, że jest w tym kierunku wybitnie utalentowany. Nie wolno marnowac takiego talentu :-D[/QUOTE] Ooooj tak - masz przechlapane :] Teraz przyjedziemy do Ciebie i szturmem odbierzemy Spajka, bo ma ZA dobrze :diabloti: Nie no rozumiem - spokojnie :) Wczoraj nawet miałam tel z Katowic w sprawie Spajka no i niestety nie spodobał mi się już na wstępie (czasami tak jest) i powiedziałam, że warunkiem adopcji jest wizyta, umowa i spanie psa w łóżku :cool1: Chyba Pani nic nie przeraziło bardziej jak fakt, że trzeba by było po psa samemu pojechać lub zwrócić koszty, że nie dowozimy pod drzwi ;] (Jak można nie dowieźć psa pod same drzwi?! No jak?! Paskudne baby :P ). -
Przepiękny, kudłaty, dostojny SPAJKI. ADOPTOWANY!
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Ja jestem tu rozdarta - dobrze, że Pani chce uratować psiaka, jeśli tak, mamy w punkcie podobną ciut maliznę, trochę większą, a punkt przepełniony i lada chwila wywózka do mordowni w Mysłowicach. Mam na myśli Salema. Ale On nie sprawdzony na koty... Z drugiej strony- jeśli nie zakochała się w Spajkusiu? ... [B]beta ata[/B] - ja długo możesz mieć u siebie Spajkiego? Kiedy znów ktoś zwróci na Niego uwagę?[/QUOTE] Salem jest psem średniej wielkości - waży ok. 15kg. -
Przepiękny, kudłaty, dostojny SPAJKI. ADOPTOWANY!
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Czekamy na [B]Avilię[/B] w tej sytuacji...[/QUOTE] Powiem tak: Jeżeli będziemy mierzyć ludzi względem "czy pozwoli spać psu w łóżku czy nie" to wydaje mi się, że daleko tym sposobem nie zajdziemy. Moje psy nie śpią ze mną w łóżku - to znaczy, że jestem zła? To powinnam chyba Fundację zamknąć :diabloti: Moje psy nie śpią w łózku, bo są duże, ja mam małe dziecko, które na łóżku przebywa i nie chciałabym aby miało buzię pełną kłaków lub innych dziwacznych rzeczy, które pies na łapach może przynieść (nie oszukujmy się, pies "pod łapy" nie patrzy jak lata po dworze, tu w kupę wpadnie, tam w co innego). Co nie znaczy, że moje psy mają gorzej. Mają duże, wygodne posłania w których bardzo lubią spać. Trzeba patrzeć na to z troszkę innej strony. To niekoniecznie musi być "miłość do kanapy i tapczanu", bo ja do swoich miłością nie pałam. A jednak psom na łóżko wejść nie pozwalam. Mają do dyzpozycji cały dom - oprócz łóżka. To na temat łóżka. Przechodząc do sedna, brak możliwości spania na łóżku nie może być miernikiem tego czy pies tam pójdzie czy nie. Natomiast to co mnie niepokoi to fakt, że Pani się waha. Myślę, że należałoby do Pani przydzwonić i porozmawiać, czy zdecydowała co i jak. To ma być decyzja świadoma na ładnych parę lat.