Jump to content
Dogomania

Avilia

Members
  • Posts

    7949
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avilia

  1. Wszystkie maluchy już w domach :)
  2. [B]HELP...na ten rachunek ani złotówki nie mamy ;([/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/988286_520782014653732_1958568178_n.jpg[/IMG]
  3. [quote name='ewu']Dobrze,że wraca do zdrowia. Piękny jest....Ile czasu po chorobie powinna trwać kwarantanna? Może dt z SOS husky po kwarantanie go weźmie, warto spytać....[/QUOTE] Jestem w ciągłym kontakcie z SOS Husky i niestety oprócz promocji psa nie mogą nam inaczej pomóc. Szogun i tak musi trafić do miejsca bez innych zwierząt, bo ich nie toleruje.
  4. [quote name='misiadg']Z mojego bazarku uzbierało się 84 zł dla Arkadii, przelew poszedł, bardzo proszę o potwierdzenie tu i na wątku jak pieniążki dotrą :) http://www.dogomania.pl/forum/threads/245315-Koniec-Rozliczam-Kup-Teraz-Ciuchy-maskotki-figurki-na-2-cele-do-26-07-g-20-00 Serdecznie dziękujemy! Jak pieniążki dotrą i będę robić rozliczenie to potwierdzę :) Baaaaaaaardzo wielkie dzięki :D :loveu::loveu:
  5. [quote name='Klaudus__']Ciotka licz dobrze... A dwa bez ogonków to od macochy?? :lol: Jeżeli mam być szczera to zaczynam tracić rachubę... Takie je znaleźliśmy, maluszki bez ogonków:
  6. [quote name='Isiak']A podobno była szansa na DT dla niego, ale teraz już przepadło...[/QUOTE] Tzn? Mieliśmy jeden telefon o DT dla niego z Bielska - Białej. Niestety Pani ma maleńkie dziecko i drugiego psa, a Szogun nie nadaje się do innych zwierząt, ponieważ ich nie akceptuje. Więcej telefonów w sprawie DT nie mieliśmy.
  7. Do tego paskudnik do innych psów ;/ Tym bardziej problem z nim będzie :(
  8. [quote name='Olena84']Nie wiem czy sunia jest sterylizowana, ale chyba nie:(, i nie wiem co tu napisac...[/QUOTE] Saga jest wysterylizowana.
  9. Szogun po trochu zaczął jeść :) Generalnie jeżeli wyniki krwi wyjdą ok i chłopak się nieco poprawi to może opuścić lecznicę...pytanie tylko gdzie? Z powrotem do Punktu? Na hotel nie mamy kasy, ba! nie mamy nawet na rachunek :/
  10. [quote name='Isiak']Pewna dobra duszyczka przelała na Szoguna 50 zł :)[/QUOTE] Dziękujemy duszyczce :) Dzisiaj postaram się do Szoguna podjechać. Muszę dowieźć ręczników.
  11. Tak, to jest akurat kotka :) Ale mamy takich trochę, bo aż 7...
  12. [quote name='madziak25']Zrobiłam przelew deklaracji stałej:)[/QUOTE] Serdecznie dziękujemy!!! :)
  13. Kopiuję konto: [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nanga jest pod opieką Fundacji Zwierzęcej Arkadia[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ul. Sarenek 10B[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]43-215 Jankowice[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]BOŚ BANK 33 1540 1128 2081 9100 7566 0001 z dopiskiem NANGA[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]z całego serca dziękujemy za każdy grosik !!! Robiłam dziś rozliczenie...Nanga ma zadłużenie na 172,77zł :([/FONT][/COLOR]
  14. Rozmawiałam z Panią od Huli. Hula we wrześniu ma pierwszy zabieg. Jesteśmy w kontakcie.
  15. Bobi zostaje w DT na zawsze :)
  16. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]WPŁATY:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Teresaa118 - 248,48zł [/FONT][/COLOR]​[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]DZIĘKUJEMY TERESA!!!!!! :)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]WYDATKI:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]faktura z lecznicy za operację (skan wstawię po weekendzie) -454,63 zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]hotelowanie - 212zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Stan konta na dzień 31.07.2013: 340,85 zł [/FONT][/COLOR]
  17. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]WPŁATY:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Madziakato - 10zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]DZIĘKUJEMY!!![/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]KOCHANI, PIEROT MA 405 ZŁ NA MINUSIE!!!! NIE MAMY NA JEGO UTRZYMANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/FONT][/COLOR][I] ;( ;([/I]
  18. [B]Goliat ma na dzień dzisiejszy -33,95zł długu :( [/B] Asia, napiszę tam. Dzięki!!!
  19. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]WPŁATY:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bogumiła Ł - 50zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Danuta G. - 100zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ewu - 100zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Łucja L. - 20zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ATM Małgorzata K. - 30[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]WSZYSTKIM KTÓRZY WPIERAJĄ SZOGUNA - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I NIEŚMIAŁO PROSIMY, NIE ZAPOMINAJCIE O NIM. RACHUNEK BĘDZIE NIE MAŁY NIESTETY [/FONT][/COLOR][I] PROSIMY O NIEUSTANNE CIEPŁE MYŚLI, ABY CHŁOPAK WRÓCIŁ DO ZDROWIA!!! [/I]A dzisiejsze wieści są takie: [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]U Szoguna jest wielki problem...nie chce nic kompletnie zjeść....nic....lekarki gotują...podają...proszą....je[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]śli do 2-3dni nie zacznie przyjmować pokarmu to będziemy mieć poważny problem [/FONT][/COLOR]
  20. Lobaria, potrzebujemy VIRKON. Odkażamy kojce i zostało nam jeszcze na 1 kojec. A jeszcze sporo do spryskania jest. Dałoby radę z KPPP zamówić?
  21. [quote name='ewu']Olu a dotarło to 100 zł?[/QUOTE] Jeszcze nie robiłam rozliczenia Pani Basiu. Dzisiaj chcę do tego siąść na spokojnie wieczorem po schronisku.
  22. [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/553973_628830963802655_1934216470_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1084985_628830823802669_510147859_o.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1073987_628830827136002_1871591523_o.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/996562_628830783802673_742927460_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1095116_628831047135980_1855522017_n.jpg[/IMG]
  23. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Byłam w lecznicy zobaczyć jak się czuje nasz SZOGUN, który choruje na parwowirozę.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Niestety jest fatalnie Bardzo spadł z wagi, cały czas utrzymują się wymioty. Na szczęście bez biegunki. Morfologia nieco się poprawiła ale lekarze nadal nie rokują [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Prosimy o ciepłe myśli za naszego haszczaka...[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jeżeli ktoś z Państwa jest w stanie wesprzeć leczenie Szoguna finansowo - podajemy konto:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]33 1540 1128 2081 9100 7566 0001[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]z dopiskiem: SZOGUN[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Fundacja Zwierzęca Arkadia[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ul. Sarenek 10B[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]43-215 Jankowice [/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1073155_628832493802502_989151756_o.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1077819_628832720469146_2071605008_o.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1003329_628832783802473_1764223246_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/994234_628832547135830_15114543_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/179795_628832553802496_1028366579_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1016431_628832780469140_1458662451_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/60418_628832607135824_55672462_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1075604_628833500469068_1799619623_o.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...