Jump to content
Dogomania

Avilia

Members
  • Posts

    7949
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avilia

  1. [IMG]https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/558822_532948946770372_1829309051_n.jpg[/IMG]
  2. Edziulku przydałyby Ci się dobre foty do ogłoszeń ...:(
  3. AtaO ja cały czas obserwuję z ukrycia - tak więc nie jesteś sama :)
  4. [quote name='bea100']A kiedy będzie coś wiadomo konkretniej?[/QUOTE] Jak znajdziemy osobę do wizyty. Państwo byli zobaczyć Harrego, są zdecydowani na jego adopcję. Pozostaje wizyta.
  5. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]A żeby nam się za bardzo nie nudziło...[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Potrzebujemy mleka MIXOL! [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]PILNIE!!![/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Mamy 5 kociąt na wykarmieniu...Może ktoś ma i mógłby nam podarować.[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] Kocięta jadą w tym tygodniu na przegląd do weterynarza, potrzebujemy wsparcia. 33 1540 1128 2081 9100 7566 0001 Fundacja "Zwierzęca Arkadia" ul. Sarenek 10B 43-215 Jankowice z dopiskiem: KWINTET [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1148800_532536150144985_268196613_n.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]
  6. [quote name='bea100']Mam nadzieję, że moje wspomożenie dla Harrego- już na koncie?[/QUOTE] Tak jest, jest. Już podaję :) [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]WPŁATY:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Beata B - 100zł [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Serdecznie dziękujemy!!! I powiem, że...SZUKAMY OSOBY DO WIZYTY Z PŁOCKA!!! :D W niedzielę byli Państwo oglądać Harrego - są zdecydowani :)[/FONT][/COLOR]
  7. [quote name='Isiak']Bazarek na Arkadię: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246552-Scrap-bazarek-na-Arkadię-do-08-09-do-22-00?p=21234597#post21234597[/URL][/QUOTE] Już tam jestem - CUUUUUUDA! Dzięki Isiak! [quote name='stepelkaa']wpłaciłam 207 zł z bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245177-♥♥zdjęcia-teksty-książki-ubrania-psie-zabawki♥♥-KONIEC-ROZLICZAMY!!![/URL] proszę o potwierdzenie koniecznie jak dojdzie :)[/QUOTE] Dziękujemy Stepelko :) Jak dojdzie wpłata to oczywiście potwierdzę :)
  8. [quote name='Isiak']Zapraszam na bazarek dla Zwierzęcej Arkadii: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246552-Scrap-bazarek-na-Arkadię-do-08-09-do-22-00[/URL][/QUOTE] Pędzę :) :) :)
  9. [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1236308_640940345925050_164546630_n.jpg[/IMG] [IMG]https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1229948_640940265925058_1434959054_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1236308_640940345925050_164546630_n.jpg[/IMG]
  10. Przypominamy się :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1149020_640940329258385_824280639_n.jpg[/IMG] [IMG]https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1174888_640940355925049_496816129_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1233325_640940362591715_1205227995_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/995978_640940375925047_1067401821_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1185989_640940242591727_807392443_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1000325_640940319258386_1705687431_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1234570_640940302591721_412807995_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1230092_640940312591720_749348133_n.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Isiak']A dlaczego filmik Adoptuj został usunięty? :([/QUOTE] Jest nadal, już linkuję. Dziewczyna musiała zmienić opisy - z wiadomych względów. [url]http://www.youtube.com/watch?v=qxdFsCD0vuk&feature=youtu.be[/url]
  12. PIEROT W PONIEDZIAŁEK IDZIE DO NOWEGO DOMKU!!!!!!!! :D Jutro odjajczanie, 2 dni w lecznicy i fruuuuuuuuuuuuu :D Do swojego domku, ludzia i psiej koleżanki - pudelki KIRY :)
  13. [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/1082746_650497564961034_1690317058_n.jpg?oh=b56594daaddfbd3d2ce6fe185619c81f&oe=52185D07&__gda__=1377376403_019832cb6a3faff664246a3fe99fec9a[/IMG] Przystojniak? :) Wczoraj była Pani fotograf robić psiakom zdjęcia :)
  14. Nie szuka ktoś? Kontakt do nas jak coś.[URL="http://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,73221,znaleziono-suke-owczarka-niemieckiego,ogloszenie,ogloszenia.html"] http://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,73221,znaleziono-suke-owczarka-niemieckiego,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL] [B][SIZE=2][FONT=arial black] [COLOR=#333333]Wczoraj psiaki miały sesję z Panią fotograf Kasią.[/COLOR] [COLOR=#333333]My usilnie broniłyśmy się żeby nas na zdjęciach widać nie było...a psy? A PSY TEŻ [/COLOR] Haha To tak na poprawę humoru :D[/FONT][/SIZE][/B][IMG]https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1185665_528946437170623_2004282467_n.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Isiak']Kurczę, cały świat przenosi na FB, będę musiała też spróbować tam się zarejestrować. A nie bardzo mi się to uśmiecha... Acha! A w tej wiadomej sprawie coś się już robi :)[/QUOTE] Dawaj na "fejsa" :D Dosyć nieźle tam idzie z promocją zwierzaków :) SUPER! Nie mogę się doczekać żeby ruszyć z tematem po ludziach :)
  16. [quote name='bea100']Cudna dziewuszka w parze z cudnym psem :loveu: Dzisiaj poszło na konto Fundacji ode mnie 100zł tytułem: Harry darowizna... :) Pozdrawiam :)[/QUOTE] Ojej serdecznie dziękujemy BEA! Szkoda, że tak daleko jesteś to byśmy Cię na spacery z nim zaprosiły :) Wszyscy go uwielbiają. Szkoda, że nadal czeka na dom. Choć nie ukrywam, że mamy wstępnie zainteresowaną rodzinę. Ale na razie się zastanawiają.
  17. [SIZE=6][FONT=arial black][B][COLOR=#333333]SZUKAMY osoby do wizyty w KATOWICACH - najlepiej jak najprędzej [/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]
  18. [quote name='Isiak']A ten husky widoczny na filmie to kto? Ma wątek?[/QUOTE] Etna, malamutka - bez wątku. Wiele psów nie ma wątków, bo nie wyrabiamy czasowo. Etna ma wydarzenie na FB, bo tam siłą rzeczy szybciej się wszystko wgrywa: [URL]https://www.facebook.com/events/565599283486907/?fref=ts[/URL]
  19. ADOPTUJ... [URL]http://www.youtube.com/watch?v=qsNRwBa39Lg[/URL]
  20. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wyrzuciłbyś na ulicę przyjaciela który spędził z Tobą jakieś 13 lat życia?[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Tego dziadka tak porzucono. Trafił do schroniska. Niestety jego stan zdrowia zaczął się bardzo pogarszać, przestał jeść (trafił i tak bardzo wychudzony), dodatkowo [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]zaczęły go masowo obsiadać muchy i komary. Potrzebna mu pilna diagnostyka u weta, nie mogłyśmy dłużej na to patrzeć - zabrałyśmy go do naszego i tak już bardzo przepełnionego zwierzętami domu. Chwilowo koczuje do jutra w kennel klatce naszych kociąt (kociaki dzisiaj nocują w dużym transporterze - help, klatek nam brakuje! U nas to "towar" dosłownie deficytowy...). Jutro jedzie z Klaudią do weterynarza. PILNIE POSZUKUJEMY DOMU TYMCZASOWEGO, KTÓRY PRZYJMIE GO BEZPŁATNIE! Psiak jest całkowicie bezproblemowy - jemu potrzeba spokoju, miski i krótkich spacerów. Nie szczeka, nie piszczy. Apelujemy także o wsparcie finansowe - jeżeli nie znajdzie się DT to chcemy go umieścić w hotelu dla psów - ale bez funduszy nie jesteśmy w stanie tego zrobić! Prosimy o pomoc dla tego psiego staruszka?! Czym zawinił?! JAK MOŻNA PORZUCIĆ TAKIEGO STARUSZKA!!! 33 1540 1128 2081 9100 7566 0001 Fundacja "Zwierzęca Arkadia" ul. Sarenek 10B 43-215 Jankowice z dopiskiem: staruszek DAMIS [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/547208_528458033886130_1087624221_n.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]
  21. [quote name='Emiś']Wstępnie piątek.[/QUOTE] Potwierdzam piątek :D Ruszamy wcześnie rano :)
  22. [quote name='Tofikowa']Avilia czy dzwonił do Ciebie jakis Pan w sprawie Szoguna?[/QUOTE] Dzwonił do mnie Pan - jak dobrze pamiętam to z Krakowa. Niestety Pan ma kota, a Szogun niestety nie akceptuje żadnych zwierząt. Podałam naszą stronę żeby sobie obejrzał inne psiaki - niestety już nie oddzwonił.
  23. [quote name='Isiak']A cóż to za śliczna pannica z Harrym? :loveu:[/QUOTE] Córa wolontariuszki Sylwii - Amelka :)
  24. A nie wiem czy tą foteczkę widziałyście? [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1170661_4507303220322_325279956_n.jpg[/IMG] [B]Bea100 - wiem, że tam urzędujesz na "ogarkowie". Ja tylko podczytuję wątek. Dziewczyny chcą Harremu coś kupić i zastanawiają się czy do niego dotrze - oczywiście. Mamy dużo zwierząt, ale każde znamy z imienia :) Są psy, które są tylko na karmie gastro czy na szczeniakowej, więc wozimy po parę worków karmy, bo ta dla tego ta dla tamtego. Ważne jest, żeby nie przysłali nic na adres Punktu, bo tam to na pewno "pójdzie w świat", a my o tym nawet nie usłyszymy. Najbardziej potrzebne teraz Harremu to kropelki na pchły i kleszcze. Jakiś Fiprex. No i oczywiście DT - gdyby znalazł DT to byłybyśmy wniebowzięte. Mamy straszne przepełnienie i po prostu dojście każdego kolejnego psa to ryzyko rychłej wywózki - pracownicy już nas pytają "a kiedy te adopcje będą, miejsc już nie ma! Na co Wy czekacie!". Tak więc każdego dnia mamy nóż na gardle.[/B]
×
×
  • Create New...