-
Posts
7949 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avilia
-
[quote name='bea100']Jestem po wakacjach i u psiny, wpłacę jutro jakiś grosik od siebie. PS Ogarkowo szuka DT i jest tam chęć pomocy, bardzo trzymam kciuki![/QUOTE] Dziękujemy! Jedna z Pań z Ogarkowa do mnie pytać co i jak :) Faktura za kastrację i pobyt w lecznicy naszego przystojnego Pana: [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1001260_638459462839805_339075433_n.jpg[/IMG]
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Avilia replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='stepelkaa']jeżeli chodzi o kociaki, Starachowice to za daleko żeby przywieźć takiego na tymczas? Jej, bo może namówiłabym rodziców na tymczas... Kiedyś mieliśmy kota już 2 razy, ale jak tak sobie racjonalnie myślę to chyba nawet jeśli - to za daleko..[/QUOTE] Kurczę no kawałek to jest, ale może by się znalazło transport? :) -
[quote name='Isiak']Avilio, szykuję bazarek na opłacenie tej faktury. Część rzeczy już mam zrobione :) Będzie slubny kieszonkowiec, sztaluga ślubna i urodzinowa, czekoladowniki i kartki :) Może nawet jakiś notes zdążę...[/QUOTE] Dziękujemy serdecznie kochana!!!!! :loveu::loveu::loveu: P.S - masz meila ode mnie :)
-
Chciałabym podziękować serdecznie ISIAK za opłacenie jednej z faktur za Szoguna :D Ale mamy kolejną, ostatnią - na którą nie mamy ;/ [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1001958_638460026173082_682374610_n.jpg[/IMG]
-
GERARD prosi o wsparcie karmą, fiprexem i ogłoszeniem! POMÓŻ DROPIATEMU!
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Dzięki Laro! ALe nadal żadnego odzewu :( -
KOREK w typie AST/STAFF błaga o pomoc w utrzymaniu lub dom stały!
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Korek o sobie przypomina... -
Potrącony przez samochód, połamany , poraniony, bezdomny...Feliks ma dom
Avilia replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Faktura za operację. [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1009838_638032986215786_1703100401_n.jpg[/IMG] -
[quote name='Tofikowa']a podali jakiś termin ostateczny do kiedy Kiel musi opuścić ich dom?[/QUOTE] Dzwonili już dzisiaj, że mamy go już zabierać. Boimy się, że jak go nie zabierzemy to coś z nim zrobią. Już za nikogo nie można być pewnym.
-
[quote name='beta ata']A dlaczego wraca, tzn. co powiedzieli ludzie? I czy to prawda?? :eviltong:[/QUOTE] Bo się przeprowadzają, bo kobieta ma umierającą mamę, tatę, dziadka, babcię, siostrę, wujka, kuzynkę, praciocię...itd. Nie chcą psa już po prostu... Najgorsze jest to, że dom wydawał się być cudowny - osobiście z Klaudus byłyśmy na wizycie! Ale ludziom do głów wejść się nie da :( Nic nie wskazywało na to, wysyłali nam zdjęcia, dzwonili, opowiadali jaki to Kieł wspaniały...i proszę :(
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Avilia replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Miałam wkleić ostatnio wątek Kła, któy wraca z adopcji, to wklejam: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239270-Kie%C5%82-z-%C5%82a%C5%84cuchem-w-szyi"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239270-Kie%C5%82-z-%C5%82a%C5%84cuchem-w-szyi[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img819/3922/dsc4769x.jpg[/IMG] -
No i Kieł wraca z adopcji...
-
[quote name='Tofikowa']Nie chcę zwrotu Gdzie aktualnie Szogun przebywa?[/QUOTE] Kurczę, dziękujemy! Szogun aktualnie przebywa w BDT w Czechowicach - Dziedzicach (koło Bielska - Białej) naszej wolontariuszki.
-
Pokochasz? [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1148843_635737639778654_2005499813_n.jpg[/IMG]
-
Szogunek w DT: [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1185424_515043001909335_1260476842_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1098477_515046875242281_126571859_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1001711_515043545242614_1370714313_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/537212_515044251909210_2052693333_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1097973_515044781909157_1746197255_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1150320_515048671908768_1789605823_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1185922_515049741908661_305403934_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1186689_515050401908595_1835964206_n.jpg[/IMG]
-
[FONT=arial][SIZE=3][COLOR=#333333]W czwartek przy okazji odbierania jednego z naszych psiaków z hoteliku poszłyśmy zobaczyć Zirkę. Niestety nie miałyśmy czasu na spacerek z nią, bo czas nas gonił, ale cyknęłyśmy choć parę fot. Dziewczyna ma się dobrze, chyba aż za [/COLOR] To jest pies z niespożytą energią! Wykąpana wygląda o niebo lepiej niż w schronie I od razu inaczej pachnie W luźniejszy dzień planujemy wybrać się do psiaków, żeby zabrać je na spacery nad zalew. Zira uwielbia pływać.[/SIZE][/FONT][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1175499_636645056354579_1377448888_n.jpg[/IMG] [I][I][/I][/I][IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/574456_636645016354583_363719723_n.jpg[/IMG] [I][I][/I][/I][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1186787_636645036354581_218857946_n.jpg[/IMG][I][I][/I][/I]
-
[quote name='madziakato']Nieśmiało się przypominamy...:p[/QUOTE] Niestety dobre wyszły tylko 2. Wklejam: [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1174906_636640153021736_495273525_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1098356_636640143021737_742633870_n.jpg[/IMG]
-
Wychudzony, z modzelami. BOKSER..Już w swoim domku :)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Bagdad powoli zaczyna nabierać ciałka. Apetyt mu dopisuje, że ho ho! Może dzisiaj cyknę parę zdjęć to ocenicie czy widać różnicę już. Pies ma świetny charakter. Strasznie fajny w stosunku do ludzi. Zaczepia do zabawy moją roczną córcię - oczywiście wszystko kontrolowane, bo nie znamy go na tyle aby pozwalać bez przeszkód zbliżać się do dziecka. Fajnie reaguje na inne psy. Normalny, ciągle opluty bokser :) Dzisiaj go odrobaczymy, jak nic nie będzie z niego wyłazić to szczepimy za tydzień. A potem cięcie dyndaczy między nogami - bo niepotrzebne mu to wcale, a wcale :) Ekhm...właśnie weszłam na FB Bokserów: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.538592526207446.1073741952.111619225571447&type=1[/URL] -
[quote name='Tofikowa']ogłoszenie wyrożnionie,mam nadzieję że pomoże :)[/QUOTE] Zatem poproszę kochana konto na PW :) Zwrócę pieniążki :) Laro, zdrowie już o niebo lepiej. Niestety chudy jest strasznie. Ale myślę, że to kwestia czasu żeby się odkarmił. Aktualnie czekam na jego nowe zdjęcia. Wrzucę i pokażę jak wygląda.
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Avilia replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='__Lara']Olu, a czy można Punkt rozbudować, tj. powiększyć o kolejne kojce? Ludzie są bez serca, niech się już skończą wakacje :( :( :([/QUOTE] Nie można :( Ponieważ, Punkt jest Punktem i jeżeli zaczną to rozbudowywać to stanie się schroniskiem... Biurokracja Laro :( -
Potrącony przez samochód, połamany , poraniony, bezdomny...Feliks ma dom
Avilia replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Super! :) on jest taki urodziwy, że to było pewne :) jedyne co to trzeba podkreślać jego terierowaty charakter, sprawdzić doświadczenie ludzi w obcowaniu z tego typu psami, ale to już pewnie wiesz najlepiej cioteczko :)[/QUOTE] Na wizytę jedziemy we dwie tak więc - prześwietlimy wzdłuż i wszerz :D -
Wychudzony, z modzelami. BOKSER..Już w swoim domku :)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Chipy sprawdzamy zawsze - chipa chłopak nie ma. Pies jest bardzo zaniedbany i nie wygląda to na zaniedbanie, bo się pałętał. Wygląda jakby to trwało już naprawdę dłuższy czas. Skóra w fatalnym stanie. Pełno pcheł, kleszczy. SOS Bokserom powiadomione - nawet jedna z Pań dzwoniła prosząc o zdjęcia. Wysłałam...i więcej nikt się do nas nie odezwał. -
[quote name='madziakato']Tablica odświeżona. Tylko DLACZEGO nikt nie dzwoni pytać o malucha???[/QUOTE] Nie mam pojęcia :( Mam parę zdjęć z wczoraj. Wrzucę dziś.
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Avilia replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zapraszam do BAGDADA: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246261-Wychudzony-z-odle%C5%BCynami-BOKSER-szukamy-DT%21?p=21197851#post21197851"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246261-Wychudzony-z-odle%C5%BCynami-BOKSER-szukamy-DT%21?p=21197851#post21197851[/URL] -
Wychudzony, z modzelami. BOKSER..Już w swoim domku :)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1003353_523133104418623_182547503_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1148896_523133034418630_1358478303_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1005676_523132851085315_1595752347_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1098115_523133374418596_593631329_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/999423_523133437751923_81573681_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1157466_523133481085252_175052769_n.jpg[/IMG] -
[FONT=arial][SIZE=4][COLOR=#333333]Dostaliśmy zgłoszenie od oddziału OTOZ z Oświęcimia o bardzo wychudzonym psie w typie boksera z wioski niedaleko nas. Pojechaliśmy, wchodzimy do sklepu pod którym miał przebywać pies aby zapytać gdzie on jest, bo nigdzie nie było go widać. Sprzedawczyni wyszła z nami na zewnątrz i wskazała psiaka - leżał w jedynych krzakach jakie tam były, zwinięty w kulkę. Chował się przed upałem :( Gdy go zawołałyśmy od razu do nas podszedł. Nie trzeba było go namawiać żeby wskoczył do samochodu. Zabraliśmy go z pod sklepu. Niestety u nas jest maksymalne przepełnienie zarówno w Punkcie w którym pomagamy, a także u nas w domu. W każdym kącie mamy jakieś zwierzę. APELUJEMY O DOM TYMCZASOWY! W chwili obecnej chłopak siedzi w kennel klatce w garażu, ale nie może w niej zostać, ponieważ za 2 dni zabieramy kolejne stado kociąt! I klatka była przeznaczona dla nich. PROSIMY O POMOC![/COLOR] [COLOR=#333333]OTOZ poinformował już o psie Fundację S.O.S Bokserom. Być może wspólnymi siłami uda się dla psiaka coś znaleźć.[/COLOR] Na razie chłopak przebywa u nas w garażu ze stadem kotów... Pies roboczo nazwany BAGDAD. Na nasze oko ma ok 3 lat, ale dokładnie dowiemy się na wizycie u weta. Chcemy go zabrać w poniedziałek na oględziny do weta. Po odkarmieniu na pewno konieczna kastracja, bo chłopak...jurny. Jeżeli ktoś mógłby nas wesprzeć - będziemy wdzięczne. Mamy teraz bardzo trudny czas. Codziennie nowe zwierzę w katastrofalnym stanie pod naszą opieką. [/SIZE][/FONT] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Fundacja Zwierzęca Arkadia ul. Sarenek 10B 43-215 Jankowice [FONT=lucida grande]33 1540 1128 2081 9100 7566 0001[/FONT] [FONT=lucida grande] KONTAKT:[/FONT] [FONT=lucida grande]782 241 515 / 782 341 515[/FONT] [FONT=lucida grande][email protected] [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1000338_523132724418661_909965297_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/577258_523132921085308_2114465269_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/66799_523132867751980_271212097_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/999593_523132934418640_766706133_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1012463_523133061085294_228357371_n.jpg[/IMG][/CENTER]