-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
[quote name='obraczus87']Gosiu, możesz podać moje namiary: 0663 805 384 ale z zaznaczeniem, że połączenia z numerów zastrzeżonych będa odrzucane, mój e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)[/QUOTE] Ok, w takim razie mamy wszystko ustalone:)
-
To ja Wam powiem bo czytałam;) 107 karma i wet 100 paliwo 300 Ronja na badania Chyba jakoś tak:evil_lol:
-
Pokazuj się Malutka:):):)
-
Nie zaglądałam kilka dni do Trymera a tu proszę.....jajek już niet;) Czyli można będzie powoli ogłaszać?:)
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Tora&Faro replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
W górę "malutki":) -
Widziałam dzisiaj Niunię przez chwilę...strasznie biedna jest:(
- 294 replies
-
Kochana ja Boberka chętnie poogłaszam, nie wykupuj jej żadnego pakietu:) natomiast jeśli chodzi o kontakt, to myślę że Ciocia Obraczus jest dobrą kandydatką, ale jeśli z jakiegoś powodu nie będzie mogła podać swojego telefonu, to spokojnie mogę podać mój. Możemy też podać obie....ja ogłaszając chłopaków podawałam tel swój i TZta żeby zawsze było szansa dodzwonienia się. Na metro oczywiście zapoluję;)
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek przeznaczony między innymi na Larcię:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/188231-Torebki-akcesoria-komputerowe-i-inne-bazarek-na-kilka-ps%C3%B3w-do-4.07.-do-godz.00-00?p=14945776#post14945776[/url] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek przeznaczony między innymi na Majeczkę:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/188231-Torebki-akcesoria-komputerowe-i-inne-bazarek-na-kilka-ps%C3%B3w-do-4.07.-do-godz.00-00?p=14945776#post14945776[/url] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek z którego dochód przeznaczony będzie między innymi dla Misia:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/188231-Torebki-akcesoria-komputerowe-i-inne-bazarek-na-kilka-ps%C3%B3w-do-4.07.-do-godz.00-00?p=14945776#post14945776[/url] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Tora&Faro replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Zawiozłam:) psiaki dostały smakołyczki i kostki do gryzienia:) a od Cioci Ellig wędzone uszy:) Nudzić się nie będą;) -
Śliczna modeleczka:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/304/09eb3016bcaa5fb6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/308/d002da306fdfff0bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/305/c6c1655c9877023dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/308/5fd412931161a929med.jpg[/IMG]
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Tora&Faro replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images47.fotosik.pl/309/1024bad60e20baf1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/305/64948305ec164c7dmed.jpg[/IMG] Taaak mnie zmęczyła zabawa:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/304/d1f8baf89ef2d3camed.jpg[/IMG] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Tora&Faro replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images40.fotosik.pl/304/2b5b07833f39aa42med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/309/bd5bae6327863843med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/304/31566aca8978345emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/308/74989f4dc1b89e8fmed.jpg[/IMG] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Tora&Faro replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Proszę bardzo oto dzisiejszy Brutusek:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/309/44dd77f87528250bmed.jpg[/IMG] Tak pięknie pozwalam się głaskać:) (mam nadzieję że Mama Natalii nie będzie miała nic przeciwko temu że wstawiłam fotki:)) [IMG]http://images41.fotosik.pl/304/89475d8b1a67285cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/163/4888f2e54947935emed.jpg[/IMG] Czekamy na smakołyki.... [IMG]http://images47.fotosik.pl/309/81f8c28e57e5ec53med.jpg[/IMG] -
Fotki cd...:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/309/281c556ab03107abmed.jpg[/IMG] Niunia z Boberkiem znalazły pozostawione na trawce pudełko ze smakołyczkami i kombinowały jak się do niego dobrać;) [IMG]http://images38.fotosik.pl/305/f149c64d6e7198fbmed.jpg[/IMG] Buba się schłodziła:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/304/c784719b2ee5025emed.jpg[/IMG] Odpoczywam.... [IMG]http://images49.fotosik.pl/309/7870ebf0a27c9041med.jpg[/IMG]