Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. [quote name='tripti'] Gosiu - dziękuje za zdjęcia, super!!!! o takie chodziło:)[/QUOTE] Proszę bardzo, chociaż są że tak powiem średnie;):)
  2. [quote name='obraczus87']Gosiu, możesz podać moje namiary: 0663 805 384 ale z zaznaczeniem, że połączenia z numerów zastrzeżonych będa odrzucane, mój e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)[/QUOTE] Ok, w takim razie mamy wszystko ustalone:)
  3. To ja Wam powiem bo czytałam;) 107 karma i wet 100 paliwo 300 Ronja na badania Chyba jakoś tak:evil_lol:
  4. Pokazuj się Malutka:):):)
  5. Nie zaglądałam kilka dni do Trymera a tu proszę.....jajek już niet;) Czyli można będzie powoli ogłaszać?:)
  6. Muszę się przyznać że marzą mi się już jakieś fotki Marlejka:)...pusto bez niego:)
  7. A co tam u Marleja słychać? Gusiu masz jakieś wieści?
  8. [quote name='obraczus87']Uwielbiam takie :evil_lol:[/QUOTE] Ja też;):loveu:
  9. [quote name='obraczus87'] Tak, Buba jak sie jej nie podoba cos, to potrafi to pokazac ;)[/QUOTE] Dziewczyna z charakterem;)
  10. Ale fajna jest Kreska:loveu:...zresztą wszystkie dziewczynki są super:)
  11. Widziałam dzisiaj Niunię przez chwilę...strasznie biedna jest:(
  12. Kochana ja Boberka chętnie poogłaszam, nie wykupuj jej żadnego pakietu:) natomiast jeśli chodzi o kontakt, to myślę że Ciocia Obraczus jest dobrą kandydatką, ale jeśli z jakiegoś powodu nie będzie mogła podać swojego telefonu, to spokojnie mogę podać mój. Możemy też podać obie....ja ogłaszając chłopaków podawałam tel swój i TZta żeby zawsze było szansa dodzwonienia się. Na metro oczywiście zapoluję;)
  13. Wizyta u dziewczynek to była czysta przyjemność:)...naprawdę miło popatrzeć jak odżyły:)
  14. Zapraszam na bazarek przeznaczony między innymi na Larcię:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/188231-Torebki-akcesoria-komputerowe-i-inne-bazarek-na-kilka-ps%C3%B3w-do-4.07.-do-godz.00-00?p=14945776#post14945776[/url]
  15. Zapraszam na bazarek przeznaczony między innymi na Majeczkę:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/188231-Torebki-akcesoria-komputerowe-i-inne-bazarek-na-kilka-ps%C3%B3w-do-4.07.-do-godz.00-00?p=14945776#post14945776[/url]
  16. Zapraszam na bazarek z którego dochód przeznaczony będzie między innymi dla Misia:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/188231-Torebki-akcesoria-komputerowe-i-inne-bazarek-na-kilka-ps%C3%B3w-do-4.07.-do-godz.00-00?p=14945776#post14945776[/url]
  17. Zawiozłam:) psiaki dostały smakołyczki i kostki do gryzienia:) a od Cioci Ellig wędzone uszy:) Nudzić się nie będą;)
  18. Śliczna modeleczka:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/304/09eb3016bcaa5fb6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/308/d002da306fdfff0bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/305/c6c1655c9877023dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/308/5fd412931161a929med.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images47.fotosik.pl/309/1024bad60e20baf1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/305/64948305ec164c7dmed.jpg[/IMG] Taaak mnie zmęczyła zabawa:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/304/d1f8baf89ef2d3camed.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images40.fotosik.pl/304/2b5b07833f39aa42med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/309/bd5bae6327863843med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/304/31566aca8978345emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/308/74989f4dc1b89e8fmed.jpg[/IMG]
  21. Proszę bardzo oto dzisiejszy Brutusek:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/309/44dd77f87528250bmed.jpg[/IMG] Tak pięknie pozwalam się głaskać:) (mam nadzieję że Mama Natalii nie będzie miała nic przeciwko temu że wstawiłam fotki:)) [IMG]http://images41.fotosik.pl/304/89475d8b1a67285cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/163/4888f2e54947935emed.jpg[/IMG] Czekamy na smakołyki.... [IMG]http://images47.fotosik.pl/309/81f8c28e57e5ec53med.jpg[/IMG]
  22. Profil:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/304/16bb9bdfc8f28c1bmed.jpg[/IMG] Tak się żegnamy... [IMG]http://images35.fotosik.pl/163/ea923ef273836281med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/309/e52239af54da7f2fmed.jpg[/IMG] Podsumowując sunieczki są naprawdę świetne:):):)
  23. [IMG]http://images46.fotosik.pl/308/a4d8fca145879736med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/309/a92826bc6855932fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/309/0ed6c49789a36686.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/308/e52b72df4de574ddmed.jpg[/IMG]
  24. Fotki cd...:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/309/281c556ab03107abmed.jpg[/IMG] Niunia z Boberkiem znalazły pozostawione na trawce pudełko ze smakołyczkami i kombinowały jak się do niego dobrać;) [IMG]http://images38.fotosik.pl/305/f149c64d6e7198fbmed.jpg[/IMG] Buba się schłodziła:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/304/c784719b2ee5025emed.jpg[/IMG] Odpoczywam.... [IMG]http://images49.fotosik.pl/309/7870ebf0a27c9041med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...