Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Kurcze wszystkie piękne......Tara taka smutna....
  2. Czyli jeszcze ma prawo tak być...ufff....
  3. To ja trzymam mocno kciuki żeby nie padało:)
  4. A wetki się wypowiadały czy tak może być? po jakim czasie leki powinny zaczać to zwalczać?
  5. Super że jedziesz.....oczekuję duuużej ilości fotek;) I bardzo proszę wyprzytulać ode mnie Wiśnię i Emi:loveu:
  6. A bo roboty tyle że ogarnąć ciężko:shake:..ale zaglądam co jakiś czas w ramach relaksu:)
  7. Ja też zaglądam do Oskarka:)
  8. U nas to samo...spacery z psami są "boskie" w taką pogodę:shake:
  9. [quote name='3 x']i zawsze miło z kimś na[COLOR=#c0c0c0] własnym[/COLOR] poziomie porozmawiac ;)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no ja nie wiem jak to rozumieć;) Gosia komu podpadłaś że Ci podpis zwinęli? już na wątku szubienicowym napisałam...;)
  10. Przeczytałam to....i przemilczałam....;) PS a nasze gadki są ok, przynajmniej wątki nie spadają na szary koniec:evil_lol:
  11. [quote name='mala_czarna']Przyszłam do Was na żebry :( Taką zagłodzoną sierotę Aga35 znalazła w krzakach. Dziewczyny, proszę Was, wspomóżcie grosikiem. Ja wiem, że wszędzie ciężko, ale Aga ma tyle psów w hotelu, że głowa mała. Choć 10 zł. [url]http://www.dogomania.pl/threads/189887-OFIARA-WAKACJI-16-KG-OWCZAREK-zdj%C4%99cia-drastyczne-POM%C3%93%C5%BBCIE[/url]!![/QUOTE] Zajrzę wieczorem Kamuś....
  12. Kocham tylko Emi:eviltong:....żeby nie było:evil_lol:
  13. W górę Maleńka!!!!:loveu:
  14. Już wiem wszystko...byłam u Brunusia:evil_lol: fotki mojego ulubieńca bym też chciała:eviltong::loveu:
  15. Hahaha....to ja już wszystko rozumiem:evil_lol: brawo Gosia!!!:loveu: To dawaj te fotki Kochana;)
  16. Super Gosia:) Ty to zawsze coś wymyślisz....:loveu: A z jakiej okazji?:) są na wątku już?
  17. Dzięki Kochane....wiedziałam że na Was można liczyć:) wątki Emi i Misia tak się przenikają że często się gubię i nie wiem u kogo piszę;)
  18. :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  19. No popatrz...trzeba było mówić jak u Was byłam to bym kurde szukała tej czterolistnej...trochę szczęścia by mi się przydało;)
  20. [quote name='mysza 1']Ja tam uwielbiam wątek Misia i Wiśnię samego w sobie ;)[/QUOTE] Ja też:loveu::loveu::loveu: zresztą Misio ma cały tabun fanek:)
×
×
  • Create New...