-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
Tora&Faro replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Ale fajna dziewczyna z Grizy:loveu:...zwłaszcza fotki z kamieniem mi się podobają:) a piłeczki też lubi, czy tylko w kamieniach gustuje?;) -
[quote name='mysza 1']Psiaki mają już pierwsze wydatki: Ekler: odrobaczenie aniprazolem w sumie 25 zł i fiprex 15 zł, obróżka gratis; Malta: odrobaczenie 54 zł, obroża 42 zł, obroża skórzana 20 zł. [B]Razem: 156 zł[/B] [B]Koszt hotelu Eklera to 8 zł/doba, Malta 12 zł, razem 20 zł/doba.[/B] Jeśli ktoś by zechciał pomóc, będę wdzięczna.[/QUOTE] Postaram się zmontować dzisiaj jakiś bazarek z przeznaczeniem na nie, nie ma na co czekać.
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Tora&Faro replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Mądry jest chłopak:) [quote name='gusia0106']Nawet mu mówię od wczoraj, że jest trochę mój ;) [/QUOTE] noooo.....czekałam na takie zdanie;) brawo Kajuś:loveu: -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Tora&Faro replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
A co u Kajaczka taka cisza? -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Świetna fotka jak Gusię atakują:loveu: -
Patrzę na Emi i normalnie mam wrażenie że ciałka nabrała:loveu:
-
Nareszcie trafiłam na psiaka który lubi spać w łóżeczku;) [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3610/newimg1431.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/7018/newimg1433.jpg[/IMG] kanapowiec:loveu: [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8397/newimg1436.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/698/newimg1437.jpg[/IMG] ciekawe co ten Przemek jej powiedział bo mina jest hmmm ciekawa:evil_lol: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5750/newimg1435.jpg[/IMG]
-
To ja póki co pokażę domową Nelly;) po przyjeździe, nieco skołowana... [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7838/newimg1414.jpg[/IMG] już wykąpana:) [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/1488/newimg1416.jpg[/IMG] ...i to co Malutka lubi najbardziej, czyli przytulamy się:) [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/5287/newimg1430.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6602/newimg1429.jpg[/IMG]
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Hahahaha...jaka fajna rozdziawiona Wiśnia:loveu: -
Piękny "grubas":loveu::loveu::loveu: a przedostatnia fotka to totalny odjazd jak dla mnie!!!!:loveu: