Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. [quote name='mysza 1']Wszystko powyższe, z wyjątkiem smutku Angeliki, bardzo mnie cieszy:loveu::multi:[/QUOTE] Mnie też, tak jak rozmawiałyśmy:) zobaczymy jak będzie w niedzielę;)
  2. Paszteciaka?:crazyeye::evil_lol:
  3. Mnie się podoba:) uśmiechnięty Wiśnia Wielorybek:loveu:
  4. Kurcze ten lek działa:) teraz chyba trzeba by się było jakoś skontaktować z doktorem i zapytać co dalej....
  5. Ja też czekam na relację...fajnie się czyta te opisy Neigh:)
  6. [quote name='Estrella']Zaraz wybiorę jakieś ładne fotki Misia i coś z nich zrobię[/QUOTE] Super:loveu: chociaż pomysł z wysyłaniem fotki Gosi 3x uważam za fajny;)
  7. Jakieś paskudztwo chyba szaleje...u mnie w domu też wszyscy po kolei chorzy... A jak tam Emisia?:)
  8. [quote name='gusia0106']Uprzejmie donoszę, iż byłam, widziałam pogadałam. Nelly do domu ;) A Rekin się zesikał. Na panale tym razem ;)[/QUOTE] Przede wszystkim bardzo Ci dziękuję Kochana:loveu: Jak mówisz że dom super, to znaczy że tak jest:) zresztą miałam to samo odczucie już po rozmowie z Państwem więc zastanawiać się nie ma nad czym:) Rozmawiałam z Panią, bardzo się wzruszyła jak powiedziałam że tak pozytywnie ich oceniłaś:loveu: w niedzielę zawozimy małą szczęściarę do domku:multi: PS moja Angelika jest wielce niepocieszona;) PSPS z tego wszystkiego nie napisałam że strasznie się cieszę że Rekinkowa blokada puściła:)
  9. [quote name='mysza 1']To jest masakra, nie mozna tego schronu ruszyć od lat :-( może teraz, po akcjach na FB coś się zmieni :-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odesz%C5%82a-za-TM-*-*-*-czy-inne-te%C5%BC-odejd%C4%85/page82[/url][/QUOTE] Ale pokazałaś Kochana....:(
  10. [quote name='mysza 1']Nie pierwszy raz, często myślimy o tym samym, piszemy smsa albo pw w tym samym czasie i często na podobny temat. Jakaś więź ;):loveu:[/QUOTE] Najwyraźniej;):loveu:
  11. Namów Asię na jakąś sesję foto, plisssss:)
  12. A śpi z Asią?:loveu: no bo u Was już się pakował do łóżeczka..... napisz coś więcej Kochana bośmy tu Rekinka ciekawe:)
  13. Nie dziwi mnie wcale że Malwinka urzekła nowych opiekunów...taki szkrab słodki:loveu: jest szansa na jakieś fotki?:)
  14. Faktycznie, zapomniałam o tym...no i w podpisie na dogo;)
  15. Ja tylko mailowo...nie wiem jak dziewczyny. Rzeczywiście kwota super:):multi:
  16. Ta Malutka mnie rozkłada na łopatki:(
  17. Strasznie biedna....leży nam na sercach jak nie wiem....:shake: To jeszcze napiszę że dzisiaj Gusia jedzie na wizytę przedadopcyjną do Państwa którzy są bardzo zainteresowani Nelly:) nic więcej nie piszę żeby nie zapeszyć;) Dzięki Kochana:loveu: Oczywiście kciuki mile widziane:)
  18. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Jeśli chodzi o Nelly, to do tego co podajemy w ogłoszeniach chyba niewiele mogę dodać... To zdrowy, radosny szczeniak, straszna przytulanka:loveu: najlepiej czuje się w bezpośrednim kontakcie z człowiekiem. Jest bardzo grzeczna, uwielbia się bawić i doskonale dogaduje się z innymi psiakami (znaczy z moimi;)). Potrafi już chodzić na smyczy i uczy się zachowywać czystość w mieszkaniu. Generalnie to taka mała bystrzacha;) Tak naprawdę chyba nic nowego nie napisałam.
  20. Fruzia jest fajniutka, znajdzie dobry dom w końcu...
  21. Rzeczywiście akcja się toczy w zawrotnym tempie na tym wątku;) ledwo zaczęłam ogarniać o co chodzi a tu już kolejne zmiany:evil_lol:
  22. Muszę to przemyśleć i jutro pogadamy;)
  23. Uważam że 3,50 to bardzo dobra cena;)...grzech nie skorzystać:evil_lol: Poważnie możemy kupić taniej...
×
×
  • Create New...