Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Kurde.....żadnej poprawy?
  2. My też czekamy:) Edit. nadal żadnych wieści?
  3. Aga do przelewu z bazarku mix dodałam 10 zł za imię Coco od Myszy:) mam nadzieję że się nie machnęłam jakoś:oops: w razie czego pisz. Wyrazy uznania że to wszystko ogarniasz:) PS ja uważam że to Ty decydujesz jak wpływy rozdzielać:) PSPS Beata się póki co nie odzywa
  4. [quote name='Nutusia']Co do tytułu, to dobrze, że nie wpisałaś Gosiu "na wyłączność"! :)[/QUOTE] To było przemyślane;)
  5. Wcześniej nie zwróciłam uwagi na tą minę:evil_lol:
  6. [quote name='mysza 1']Ciapek, który chcąc wejść na kolanka potrafi nieźle nadepnąć na nogę ;) Słodziak:loveu:[/QUOTE] Taaaak....albo dając buziaka z główki przyłożyć:loveu:;)
  7. Niech je dziewczynka na zdrówko;)
  8. No piękny jest:loveu: i wcale już nie chudy;) PS a ja się porządziłam i tytuł podmieniłam;)
  9. A kto jedzie? bo ja nic nie wiem póki co;)
  10. Proszę:) [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/9025/dscf5401.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/5688/dscf5434.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/5688/dscf5434.jpg[/IMG] Tylko ostatni link mi się nie otwiera... [IMG]http://img709.imageshack.us/i/zdjcie0626.jpg/[/IMG]
  11. Oooo...jasne że pamiętam:) taka podobna do Niki sunia nam się rzuciła w oczy...idę zobaczyć. PS skrzynkę już trochę odgruzowałam;)
  12. Może i tak...jakoś tak chciałam żeby już było lepiej;)
  13. Normalnie wzruszył mnie ten filmik:loveu: sunieczka się cieszy, ogonkiem merda i łapką Martę zaczepia....:loveu:niesamowita jest:)
  14. Nieładny ten brzuszek szczerze mówiąc...już chyba powinna być poprawa, zresztą sama już nie wiem.
  15. [quote name='mysza 1']Nawet nie wiemy czy to naderwane ścięgno, pewnie Malta dostała p/bólowy i p/zapalny zastrzyk. W piątek będzie sterylka, jak będzie ortopeda to poproszę, żeby ją zobaczył.[/QUOTE] I słusznie....
  16. Mam nadzieję że nie jest gorzej?
  17. Miło się patrzy na te maluchy już we własnych domach...:)
  18. A te dwa zastrzyki które dostała pomogą na to naderwane ścięgno, czy trzeba będzie jakoś szczególnie o tą łapkę zadbać?
  19. [quote name='ronja']lody przełamane:) wgram filmik. Malutka cieszy się, podskakuje, je z ręki, podaje łapę. Tylko smycz ją blokuje. Wyniesiona, postawiona, stoi. Na razie zalatwia się w kojcu. W nocy jej źle, wyje.[/QUOTE] Super!!!:) szybko się do Was przekonała:loveu:...naprawdę mam nadzieję że z dnia na dzień będzie tylko lepiej:)
  20. Sarci to mi szkoda przez tego psa....rzeczywiście wyjątkowo nie przypadli sobie do gustu. Za to Faro nadal ją adoruje....miłość na całego normalnie:loveu:;)
×
×
  • Create New...