-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
[quote name='gusia0106'] Mówiłam Wam o jego dziwnym zachowaniu po jedzeniu? I czasami przed? Śmieszne to takie. Nie widziałam żeby pies tak robił. On po jedzeniu wyciera sobie mordę, normalnie z jednej i drugiej strony o dywan. Tyle łapy stoją, przednie leżą - taka pozycja jak zapraszanie do zabawy i szoryje jedną i drygą stroną pyska po dywanie kilka razy na każdą ze stron :) A czasami też przed jedzeniem. Położyłam mu właśnie na dywanie 4 kuleczki nowej suchej karmy, żeby spróbował czy mu smakuje i czy będzie jadł. Zanim wziął do pyska, wytarzał go w tych kuleczkach, potem dywan po każdej ze stron miejsca, w którym leżały i dopiero zjadł. Fisio :)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czyli karma się nadaje;)
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Cudny....bez dwóch zdań:loveu:...i widać jak mu się pychol śmieje:) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Kurcze ależ to jest piękny pies.....fotka z Gusią:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='gusia0106']Tu link do wątku Toski [URL]http://www.dogomania.pl/threads/116269-TOSCA-ciAE-A-ko-chora-prosimy-o-pomoc[/URL] Taki DT jak u Nutusi to skarb. Wola walki o psa, zaangażowanie, opiekuńczość i uczuciowość na najwyższym poziomie. Z tymi ziemniakami to taka sama prawda jak to, że suka powinna mieć raz w życiu szczeniaki i groźne psy mają czarn podniebienie ;) Do niedawna byłam święcie przekonana, bo tak mi całe życie wmawiali, że psy ziemniaków nie trawią. Bzdura! Purre ziemniaczane powinno się podawać psom na diecie i przy problemach gastrycznych bo jest tak dla psa lekkostrawne;) Marlej oki, dziś się nie rzucał. Dziś tylko warczał.[/QUOTE] Dzięki za link Aguś, zajrzę z przyjemnością:) A widzisz...ja o tych ziemniakach też słyszałam....ale przestaję słuchać a zaczynam działać;) pierwsze kroki w kierunku urozmaicenia diety poczyniłam, teraz czekam na efekty;) Marlej dobry chłopak:loveu:...cieszę się że nie startował z zębami i mam nadzieję że warczeć też przestanie...jeszcze trochę...
-
[quote name='Ewa Marta']Gusiu, to piękny gest i jestem jak najbardziej za!!! Miałam przyjemność poznać Magdę i Toskę i kiedy widzę, jak pięknie ta dziewczyna walczy o sunię, łapie mnie coś za gardło. Z tak strasznego stanu ją wyprowadziła, że jeżeli tylko są fundusze na pomoc, to uważam, że trzeba to zrobić i już! Marlej ma wokół siebie grupę zakochanych ciotek, niech i Toska uszczknie z tego odrobinę:-) Zwłaszcza, że jest kochana...[/QUOTE] Dziewczyny a możecie podać link do wątku Toski? chętnie zajrzę... ...a na temat żywienia czworonogów wypowiedzieć się nie mogę bo dopiero tutaj się uczę;) dotąd słyszałam że albo karma, albo gotowanie.....powoli zaczynam wprowadzać zmiany....
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Fajnie że jedziecie do Lemonka:) -
[quote name='Ewanka']Tora ... masz rację, ja wspieram Gusię całym sercem!!!!!!!!!!!!!! .... ale tak po matczynemu, trochę się martwię. Wierzę, że kilka dni ciszy (petardowej) pozwoli Marlejowi odetchnąć i znowu będziemy cieszyć się z jego szybkich postępów :)[/QUOTE] I za to trzymajmy kciuki:) Gusiu czekamy na relację po wizycie u weta.... btw Ten Marlejowy siusiak rzeczywiście wygląda średnio:(
-
Kurcze Gusiu....sytuacja z Marlejem robi się naprawdę poważna....wszyscy liczyliśmy na to, że chłopak się uspokoi jak strzały się skończą...a wygląda na to że jest jeszcze gorzej niż było.... Przerażają mnie te ataki na Ciebie....w końcu jesteś najbliższą mu osobą...osobą którą zna i której na ile potrafi zaufał.... nie wyobrażam sobie co będzie jak trafi do nowego domu, o ile się taki w ogóle znajdzie:shake: