Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. [quote name='mysza 1']Ja tylko bąki giganty :evil_lol: te są bardzo niestosowne:evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja już wspominałam nie raz...dla mnie Bruno nie jest brzydki, wręcz przeciwnie.....chwyta za serducho i tyle:)
  2. Ja bym obstawiała tę karmę dla owczarków która Marlejkowi tak smakowała...:)
  3. Ładna dziewczynka z Lunki...:):):)
  4. Myślę że to dobry pomysł, nakłady finansowe na pewno będą potrzebne.
  5. [quote name='3 x'] Tora&Faro - płytki mogę jutro z rana podrzucic do pracy? i zostawić na portierni na Gusię co? pod warunkiem ze nie zaśpię ;)[/QUOTE] Jasne, jak najbardziej:)
  6. [quote name='megii1']I ostatnie:) Lemon dziękuje wszystkim za pomoc i nowe życie:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/161/4bba803ec31f71b5med.jpg[/IMG][/QUOTE] No i się wzruszyłam.....kochana mordka:loveu:
  7. :bigcool::bigcool::bigcool: ...poprosimy o obszerniejsze info w wolnej chwili:)
  8. A to link do allegro Bratka;) w opisie (parametry) jest że to szczenię, suka....sprawdź to w wolnej chwili Idusiek....
  9. Cały czas trzymam kciuki...i czekam na dobre wieści:)
  10. Pewnie że Brnuś ma szczęście....ja nie wiem gdzie mu tak dobrze będzie:loveu:
  11. hmm.....wydaje mi się że gdyby Marlej miał usunięte tylko jedno jądro, to raczej wet by tego nie przemilczał...to chyba dość istotna informacja.... Fotki Marlejka i Didi fajniaste:loveu:
  12. [quote name='gusia0106']Dziś już mogę napisać - wczoraj mieliśmy dzień bez warczenia :multi:[/QUOTE] Kochany chłopak:loveu: a jak postępy w szkoleniu?
  13. Niestety nie ma Lemoniady....a Ona ma tu decydujący głos....
  14. Przyszłam się przywitać i życzyć powodzenia w jutrzejszej akcji prania Toski:)
  15. [quote name='mala_czarna']A u nas dzisiaj jakoś kiepsko :-( Ja nie wiem co się dzieje. Frocia czasem się "podgryzała", ale to co jest teraz to masakra jakaś. Ona po prostu wyrywa sobie kępki włosów z łap. Jest strasznie niespokojna, mama mówiła, że około 13 nie chciała wyjść na dwór, chowała się w pokoju, trzeba było wyciągać ją na siłę na spacer. Pewnie to nic takiego, ale odkąd jest u mnie to nigdy się tak nie zachowywała.[/QUOTE] To wyrywanie włosów z łapek, to na tle stresowym?
  16. Gusiu Twoje ciasteczka zrobiły furorę:loveu: Tora i Faro skaczą jedno przez drugie żeby tylko dostać, ale na początek dałam im tylko po dwa żeby sensacji nie wywołać...normalnie rozczarowanie na pyskach było widać jak schowałam to co zostało:evil_lol:
  17. [quote name='Nutusia']Dziękujemy, choć do cudowności to nam daaaleeeko! :evil_lol: Zapraszamy częściej na nasz wątek (i do siebie na "inspekcję" też) i więcej nie zaśmiecamy marlejowego wątku, dziękując jednocześnie za uprzejmą gościnę "na łamach" :loveu:[/QUOTE] Dziekuję, będę zaglądać na pewno...i to z największą przyjemnością:)
  18. Przyszłam za Myszą;) Piękne są te psy....wszystkie bez wyjątku, a maluch po prostu tak chwyta za serducho, że.....:loveu:
  19. No to czekamy do wieczora na Lemoniadę...i sakramentalne TAK:loveu:
  20. I ja jestem na TAK:) Dobrze by było gdyby Lemoniada tu zajrzała....
  21. [quote name='mala_czarna']Ale się wstrzeliłyśmy :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. Rzuciłam okiem na wątek.....jezu Mysza skąd Ty wynajdujesz te psiaki....tam taki szczenior jest - Miluś:loveu: wieczorem tam wrócę i poczytam...
  23. Mysza a finanse Lunki jak wyglądają? hotel, szczepienia, odrobaczenie.....pewnie do tego karma by się przydała?
  24. Wystarczy Brunuś i reszta stada....mogą być też fotki z Pańcią:);) a co......skoro mogę mieć zachciewajki to dlaczego nie:eviltong:
×
×
  • Create New...