-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ładna dziewczynka z Lunki...:):):) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Myślę że to dobry pomysł, nakłady finansowe na pewno będą potrzebne. -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']I ostatnie:) Lemon dziękuje wszystkim za pomoc i nowe życie:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/161/4bba803ec31f71b5med.jpg[/IMG][/QUOTE] No i się wzruszyłam.....kochana mordka:loveu: -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
:bigcool::bigcool::bigcool: ...poprosimy o obszerniejsze info w wolnej chwili:) -
Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
A to link do allegro Bratka;) w opisie (parametry) jest że to szczenię, suka....sprawdź to w wolnej chwili Idusiek.... -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Cały czas trzymam kciuki...i czekam na dobre wieści:) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Niestety nie ma Lemoniady....a Ona ma tu decydujący głos.... -
[quote name='mala_czarna']A u nas dzisiaj jakoś kiepsko :-( Ja nie wiem co się dzieje. Frocia czasem się "podgryzała", ale to co jest teraz to masakra jakaś. Ona po prostu wyrywa sobie kępki włosów z łap. Jest strasznie niespokojna, mama mówiła, że około 13 nie chciała wyjść na dwór, chowała się w pokoju, trzeba było wyciągać ją na siłę na spacer. Pewnie to nic takiego, ale odkąd jest u mnie to nigdy się tak nie zachowywała.[/QUOTE] To wyrywanie włosów z łapek, to na tle stresowym?
-
[quote name='Nutusia']Dziękujemy, choć do cudowności to nam daaaleeeko! :evil_lol: Zapraszamy częściej na nasz wątek (i do siebie na "inspekcję" też) i więcej nie zaśmiecamy marlejowego wątku, dziękując jednocześnie za uprzejmą gościnę "na łamach" :loveu:[/QUOTE] Dziekuję, będę zaglądać na pewno...i to z największą przyjemnością:)
-
Miluś zostaje z nami. Nowodworskie onki - domach :)
Tora&Faro replied to beka's topic in Już w nowym domu
Przyszłam za Myszą;) Piękne są te psy....wszystkie bez wyjątku, a maluch po prostu tak chwyta za serducho, że.....:loveu: -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
No to czekamy do wieczora na Lemoniadę...i sakramentalne TAK:loveu: -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
I ja jestem na TAK:) Dobrze by było gdyby Lemoniada tu zajrzała.... -
Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Rzuciłam okiem na wątek.....jezu Mysza skąd Ty wynajdujesz te psiaki....tam taki szczenior jest - Miluś:loveu: wieczorem tam wrócę i poczytam... -
Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mysza a finanse Lunki jak wyglądają? hotel, szczepienia, odrobaczenie.....pewnie do tego karma by się przydała?