Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. pozdrowienia dla cioci Małgosi i Supełka :loveu: :loveu: razem wyglądają świetnie :loveu::loveu:
  2. [quote name='Ania_i_bokserki_2']a po co jak Kardas/Dax już w wrócił do domu? :)[/QUOTE] :mdleje: matko ale ja jestem zakręcona :cool3: Wrócił chłopaczyna - rzeczywiście :oops: ;)
  3. [quote name='tomcug']Ivuniu, dotarła Twoja wpłata 30 zł, przepieknie dziękuję!!!!:Rose::Rose::Rose: Nie wiem, czy tylko u mnie, ale mam ogromny problem z edycją postów, chciałam wkleić skan z przelewu bankowego ale wcale mi nie przyjmuje :-(, po południu spróbuję jeszcze raz.[/QUOTE] Nie ma za co ;) Dobrze, że Rodzinka jest bezpieczna :loveu:
  4. [quote name='Iv_']no to na dobranoc ..... ;)[/QUOTE] :-o nikogo tu nie było od wczoraj :shake:
  5. [quote name='Iv_']hoooop ;);)[/QUOTE] :-o nikogo tu nie było od wczoraj :shake:
  6. [quote name='Iv_']hopsnę wieczornie ;);)[/QUOTE] :-o nikogo tu nie było od wczoraj :shake:
  7. [quote name='Iv_']w górę hopsa ;);)[/QUOTE] :-o nikogo tu nie było od wczoraj :shake:
  8. Niuniusia jest śliczna :loveu:, tylko dlaczego jej nikt nie chce :niewiem:
  9. Ładna ta sesja ;) przystojniak ze Skuterka i tak mu pięknie w czerwonym :loveu::loveu: Na pewno komuś wpadnie w oko, to tylko kwestia czasu ;)
  10. słodka maleńka, oby domek okazał się Tym wymarzonym domkiem:loveu::loveu:
  11. no to na dobranoc ..... ;)
  12. [quote name='blue.berry']Iza - wszelkie dowody wdzięczności jak najchętniej przyjmuję w każdych ilościach : ) a tak na poważnie - jeżdżę do hotelu tak czy inaczej. jak się okazało że jest w nim taki ancymonek to jakżeby mogła się niem nie zająć : ) pozdrawiam[/QUOTE] Milo nam czytać o tym "ancymonku" ;) :evil_lol:
  13. Aż serce rośnie jak widzi się takie foty :loveu::loveu:
  14. a któż to :-o nasza Figunia z nową Pańcią :evil_lol: Powodzenia maleńka :loveu::loveu:
  15. [quote name='joaaa']Iv, dziękuję bardzo! :) A ode mnie do Puław jest niecałe 100km, może kiedyś nas odwiedzisz jak już się urządzimy?! I jeszcze Hudini i Kuba, który obecnie nazywa się Pan Ząbek. ;) [URL]http://images46.fotosik.pl/309/e3d015f1bae09ecf.jpg[/URL][/QUOTE] Z miłą chęcią Joasiu :loveu: Dziękuję bardzo za zaproszenie ;) z przyjemnością obejrzę i wymiziam stadko :loveu:
  16. Joaaa, bardzo mocno trzymam kciuki za Twoje plany, marzenia :loveu::loveu: Gromadka wygląda słitaśnie, ale ile pracy kosztuje to tylko Ty wiesz ;)
  17. [quote name='ulvhedinn']Mam dylemat... Chcę kupic Kraksicy kapok Seadog- już wiem, że XL, mamy upatrzony sklep. Tylko sie zastanawiam nad kolorem: [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?cat_id=235&page=0&view=0&sort[/URL]= Różowy odpada. Podoba mi się moro (KrA ma ubranka moro i obrożę), ale czerowny, albo żółty będzie dodatkowo dobrze widoczny... Jak sądzicie?[/QUOTE] Moro zawsze fajnie wygląda, ale...... kapok ma być widoczny, więc musi mieć jaskrawy kolor, a nie maskujący ;);)
  18. [quote name='eliza_sk']Jasne, że lepiej, kto by chciał tamtego psiula, był zupełnie bez szans.[/QUOTE] Jestem podobnego zdania.
  19. Błyskawiczne adopcje na wątkach Jędrzejowskich :loveu::loveu::loveu:
  20. Elizka, Ty działasz jak błyskawica :crazyeye: Super, że mała ma już domek :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...