[quote name='tomcug']Ivuniu, dotarła Twoja wpłata 30 zł, przepieknie dziękuję!!!!:Rose::Rose::Rose:
Nie wiem, czy tylko u mnie, ale mam ogromny problem z edycją postów, chciałam wkleić skan z przelewu bankowego ale wcale mi nie przyjmuje :-(, po południu spróbuję jeszcze raz.[/QUOTE]
Nie ma za co ;)
Dobrze, że Rodzinka jest bezpieczna :loveu: