-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Nie wiem co sobie myśli :angryy:, ale niech dostanę ją w swoje rączki :mad:, wymasuję plecki uchuuu :evil_lol: I Ty Żonkilkowa też daj jej reprymendę jak w końcu wróci ;);) :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][COLOR=red][FONT=Arial][B]witam :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]dziś środa :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć :loveu: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]zgadza się...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dziś środa i dziś mam nadzieję ujrzeć tu Selkacika bo inaczej będę musiała usychać z tęsknoty nadal :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Chodź utulkam :calus: :niewiem: miała wrócić dziś :mad:, a wczoraj przez telefon coś kręciła i kręciła, że może w środę, a może w czwartek :mad:, a dzisiaj profilaktycznie w ogóle milczy :roll: Chyba będę musiała wpłynąć na nią autorytetem władzy:evil_lol: Trzeba dalej usychać i cierpliwe czekać :roll: ale jak wróci jak złapie za ten warkoczyk :mad:to dopiero zobaczy........:eviltong: :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Cześć :loveu: Wszyscy wyspani :cool1: widzę i buszują po dogo :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']dzien doberek :hand: widze ze Selkecika nie wiedze :roll:[/quote] Cześć :loveu: :roll:No to dobrze widzisz, że nie widzisz :shake: ale Selketowa wraca jutro albo w środę :multi:, tak mi przed chwilą mówiła przez telefon :cool1: Prosiła bardzo, żeby [B][I]wszystkich[/I][/B] odwiedzających ją tutaj pod nieobecność, gorąco pozdrowić :loveu: [B][I][SIZE=7][COLOR=red]Pozdrowienia od Selkecikowej :loveu:! :loveu:! :loveu:![/COLOR][/SIZE][/I][/B] :diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]witam :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Witaj Żonkilkowa :calus: :loveu::loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://img413.imageshack.us/img413/4583/p5zk0.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]urwali piesku łapki :mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] eeeeeee yyyyyyy :roll: jakie urwali :eviltong:, sam se schował, a raczej zakopał :evil_lol: bo to piaskowo-piaseczkowy piesek jest :p -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Dobcia']Witam:) [URL]http://img147.imageshack.us/img147/7997/gonzo1je5.jpg[/URL] jaka dumna poza:loveu: łódkowy Gozik pięknie się prezentuje:loveu: ...a teraz biedactwu tylko tęsknota została;)[/quote] Cześć Dobcia :loveu: co ma dobcia :razz: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Żeglarz z niego jest niekiepski to i duma bije :evil_lol:, ale Pańcia w tym roku go nie wzięła :shake: z przyczyn obiektywnych i biedakowi została tylko tęsknota :placz:za nią :placz: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='łapeczek']my sie zegnamy na 5 dni ale w piatek jestesmy spowrotem .... papa .........[/quote] szczęśliwej drogi :hand: i wracaj :cool1::razz: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
W końcu to piaskowo-piaseczkowy psiun :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6264/piasekmq2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5993/piasek1tp7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/5200/wodauo2.jpg[/IMG][/URL] :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1052/p3wf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5739/p4go9.jpg[/IMG][/URL] :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
I jest ..............piaskowy :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/513/p1bi1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8431/p2yf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/4583/p5zk0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/3452/p6qx2.jpg[/IMG][/URL] :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]wklejej wklejej ....przynajmniej cenzury nie ma :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll: ale jak mnie dopadnie jak wróci :mad: to mnie zabijeeeeeeeee :placz::placz::placz: a co mi tammmmm :evil_lol: lubię ryzykoooooooooo:eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
eeeeee :roll: miał być piaskowy, a jakiś wyszedł mi mieszany:roll: piaskowo-wodny :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Proszę.................Gonzales na spacerze nad Wisłą.............:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3088/g1vk6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/34/g2fw4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/4656/g3jv1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5480/g4rl6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3884/g5ih1.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:roll: i żebym sama ze sobą tu nie gadała bo to.....ma jakieś określenie choroby psychicznej chyba :roll: :roll: :diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Pójdę chyba poszukam jakiś piaskowych zdjęć piaskowego psa :p i wkleję, coby zbyt nudno tu nie było :razz::evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Witam :loveu: Wszytkich tęskniących :cool1: i nie tęskniących :mad: też za Selketową :razz: Chyba już niedługo wróci z tym mazurskich jezior :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Cześć Wszytkim zaglądającym tu :loveu: Ja tylko tak zaglądam tu, coby stronkę troszke przewietrzyć zanim wróci Selketowa :cool1::evil_lol: Alu, jestem tu niedługo, ale coraz więcej myślę, że DGM to dziwne miejsce. A im bardziej w jakiś sposób wyróżniasz się od "reszty" tym bardziej hmmmm....jesteś źle postrzegany :roll:(to nie dotyczy tej sprawy-co masz na mysli, ale ostatnich moich wrażeń). Edit: powyższa moja wypowiedź teraz dotyczy też tej sprawy co wiesz.... Przeczytałam cały tamten wątek, brak słów, [B]zgroza!!![/B] Może rzeczywiście odechcieć się robić cokolwiek. To wszystko jakieś chore jest! Żal tych psiaków, cholernie żal :( -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Selkecik wracaj bo nudno bez Ciebie koffana ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nikt mnie nie ściska :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:calus: o taaak...właśnie taaak ;) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :roll: czy może być zastępstwo? w imieniu Selketowej....:calus: ;) :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Bullila.nl']NIe ma co pieknie chlopak wyszedl:loveu: a jaki dumny:evil_lol:[/quote] Dziękujemy :loveu: no w końcu jest :cool1: załogantem jachtu jakby nie patrzeć, to i duma rozpiera :diabloti::diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
i jeszcze Gonzo-załogant :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/552/gonzales1bp2.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1480/gonzik1pc9.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7997/gonzo1je5.jpg[/IMG][/URL] na razie koniec ;), bo nie wiem czy jak wróci Selketowa czy mnie nie utłucze :mad: :placz::placz:, bo nie "cenzurowała" zdjęć :roll:, szczególnie tego gdzie jest Ona z TZ-em :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Chyba mnie zabije za to...........:mad: ale co mi tam............wkleję..........:eviltong: :diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/2991/karolinkakrzysio1dk1.jpg[/IMG][/URL] :roll::diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]tej to dobrze...się łódkuje a Gonzik na nią czeka wiernie :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://img381.imageshack.us/img381/5898/niunio2ov6.jpg[/URL] ale mu ozorek uciekł :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam się :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć Pierwszo-Odwiedzająca :loveu: :evil_lol: Zawsze razem się łódkowali Selkecik i Gonzik, a w tym roku innaczej wyszło :placz: