-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Bo Ty taka bałaganiara jesteś:eviltong: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/hippo.gif[/IMG][/quote] no w kwesti tej emoty-to jestem bałaganiara jakaś :roll: :cool3: oooooooo jest hipolit :multi:normalnie jego widok powala mnie na podłogę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Chyba Ci net dzisiaj niedomaga :shake: Mi sie ładnie otwiera[/quote] no :roll: dogo też mi ledwo lezie :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll: te filmy dzisiaj mi się kiepsko ładują i do niczego oglądanie jest :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Cze:loveu::multi:. Widzisz, jak masz ze mną dobrze:evil_lol:, zgubisz hdzieś swoją gwiazdorską emotkę, a fioletowy hipek Ci ją zaraz odnajdzie:evil_lol:[/quote] :roll: no ciągle jakoś mi się gwiazdorska gubi i nie wiem dlaczego :shake: a Ty gdzie masz hipka? bo jakoś go dzisiaj nie widziałam :hmmmm: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Te paszczęki? :crazyeye:[/quote] i łapska :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Cudne:loveu::loveu::loveu::lol: [URL]http://img514.imageshack.us/img514/1561/obraz474ar7.jpg[/URL][/quote] ooooooo przyszła uczynna Bila :roll: cze Ciotka :multi: :loveu: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img517.imageshack.us/img517/7420/obraz467wl0.jpg[/URL] jaki jestem grzeczniutki, wręcz boziunia :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A czy ja marudzę? Mam przynajmniej co filmować :evil_lol:[/quote] a czy ja powiedziałam, że marudzisz? :roll: zostaw tego kota :mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: oooooooooo zmieniłeś avatara :-o no no no......całkiem całkiem interesujący :cool1: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nooooooo....słodkie :evil_lol:......to wariaty są :p[/quote] ale popatrz jakie masz wesołe życie z tymi wariatami :loveu:, a tak to byś się nudził i głupoty wymyślał :roll: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:cool3: Banda Trzech [URL]http://img514.imageshack.us/img514/1561/obraz474ar7.jpg[/URL] słodkie :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Raczej powali, tak jak już to dwa razy w lesie zrobił :evil_lol: To też wchodzi w rachubę :evil_lol:[/quote] Najpierw Cię powali :eviltong:, a potem zagryzie :roll: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Następna porcja filmików :razz:.....przydadzą sie głośniki [URL="http://www.youtube.com/v/etJ3W-deyKI"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]http://www.youtube.com/v/etJ3W-deyKI[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][SIZE=3][FONT=Times New Roman] Obrona budy 1[/FONT][/SIZE] [URL="http://www.youtube.com/v/MxtsdSctZAo"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]http://www.youtube.com/v/MxtsdSctZAo[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][SIZE=3][FONT=Times New Roman] Obrona budy 2[/FONT][/SIZE] [URL="http://www.youtube.com/v/xBPI88XynUI"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]http://www.youtube.com/v/xBPI88XynUI[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][SIZE=3][FONT=Times New Roman] Atak 1[/FONT][/SIZE] [URL="http://www.youtube.com/v/K3ISM7f_BEo"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]http://www.youtube.com/v/K3ISM7f_BEo[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][SIZE=3][FONT=Times New Roman] Atak 2[/FONT][/SIZE][/quote] Obrona budy niczym obrona Częstochowy :evil_lol: :cool3: Gacor jest wojowniczy :multi:, a Argon coś był zdeterminowany :hmmmm: może należałoby mu też zakupić budkę ...........w rozmiarze XXXXXL :evil_lol: :loveu: No to Cię przyatakował :roll:, kiedyś Cię zagryzie haaaaaahaaaaa :evil_lol:(żartuję oczywiście:eviltong:) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a fffcale, że nie - to skrót od siurpryzy, czyli niespodzianki :eviltong:[/quote] :roll: srutu tutu :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dobra....śmigam na spacerki - co tu będę tak sam siedział :p[/quote] se idź :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry obecnym i nieobecnym ;) :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jak już tak jasnowidzisz, to jeszcze powiedz czy w doopalona dostanę czy też pod oko?:evil_lol: Siur :p[/quote] :roll: nie mówi się "siur" tylko ptaszek :cool3: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a teraz idę spać :razz: jak pewien niemowlak o 24 :cool3: spokojnych snów :multi: :loveu: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ty sie martw o zwoje gardło - ja się nie przeziębiam :p A po co masz zmieniac co 5 minut? - tamten nosek był fajny[/quote] oczywiśćie Ty-nie bo pijesz sok z czarnego bzu :eviltong: bo tak chcę :eviltong: i to jest wystarczający argument :roll: :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']to tylko diagnoza :eviltong: im wiecej postów masz tym dłużej się avatarek wczytuje....już go widać ;)[/quote] nie wystawiaj tak jęzora bo Ci się przeziębi :cool3: pfiiiiiiiii jakieś ułomne to dogo :roll: nie mogę zmieniać avatarka co 5 minut :p, do kitu taka zabawa :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ooooooooo i naprawił się :multi: :evil_lol: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To się nie całuj na wietrze :evil_lol: Ładną kolekcję masz :razz:......fajny nosek :lol:[/quote] :roll: pfffffyyyyyyy ale wymyslił :eviltong: no i zepsuł się avatar :shake: :roll: dogo pewnie durnieje :mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']to cos w nie pchała :crazyeye: Widzę, że avatarka zmieniasz :razz:[/quote] boli mnie :roll: bo chyba się przeziębiło :roll: A zmieniam:cool1:, bo jak się ma wybór to zmienia :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Zniewala absolutnie :evil_lol:.....i widać, że o ząbki dbasz ;)[/quote] ząbki owszem piękne, takie białe i.....wyszczerzone w zniewalającym uśmiechu :evil_lol: :lol: a mnie gardło boli oooooo :roll: :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ależ przecudnie dzisiaj wyglądasz :multi::loveu:[/quote] :oops: miły jesteś :loveu:, nawet w "maszkaronie" potrafisz dostrzec piękno :cool3: :hmmmm: chociaż ten uśmiech [IMG]http://pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG]może być zniewalający myślę :razz: :diabloti: