-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Znaczy przyjadę:evil_lol:[/quote] :cool1: przyjeżdzaj przyjeżdzaj :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Skrzynkę masz zatkaną, czy co? :diabloti: Chodź, założymy sobie off-topik i będziemy sobie słodzić :razz::loveu:[/quote] błeheheheheh dobre to było :evil_lol: :multi: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']eee tam - Winter Strong to od razu zamraża......by nie zdążyla opaść :diabloti:[/quote] masz rację, zamarzłaby taka w locie :roll: bo to chodzą w portkach opadających gdzieś na końcu tyłka, plecy i brzuchy gołe, a potem takiej zimno i sie przeziębia szybko :roll: i nie wie dlaczego niby, taka biedulka :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Powiesz, że na PW, ale mam to w doopie, bo chora jestem: Kofffffffffffffffffffffff Cię, wiesz? :loveu:[/quote] [B][SIZE=5]wyznania na PW[/SIZE][/B] :mad: :mad: :mad: [SIZE=1][COLOR=lightblue]ale wiesz, jego nie da się nie koffffffać, więc zrozumiałe to Twoje wyznanie tu[/COLOR][/SIZE] :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Ale na mojej nokii nie ma drażetek:placz::placz::placz::placz:[/quote] :crazyeye: ja też mam Nokię i też nie ma .....drażetek :roll: :roll: :roll: :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Tu gadasz stanowcze nie, a nie chciałaś, żzebym w twojej siłowni paczki jadła razem z tobą, bo to niepolityczne:eviltong:[/quote] oj wiesz :cool1: polityka firmy to polityka :roll:, a życie to życie ;) poszłbyśmy sobie na te pączki gdzieś:evil_lol: żeby na nas się nie gapili i im ślina nie ciekła :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Zdecydowanie.......strach przy nich nawet mówić, żeby powiew ich nie obalił :shake: :evil_lol:[/quote] a jeszcze jak ma się jakiś oddech Winter strong -to powala od razu na kolana :evil_lol: i potem taka bidulka nie może wstać, bo jej buty zbyt ciążą :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']to takie MMsy...nie wiedziałaś? :diabloti:[/quote] mmsy to są takie zdjęcia w telefonie :roll: :roll: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Otóż to - kobitka musi być mNiętka tu i tam :razz::p[/quote] dobrze prawisz :thumbs: "szkieletorom" mówimy stanowcze NIE :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Tiaaa, a mnie to Iv do siłowni zapraszała:mad::mad:, żebym siódme poty z siebie wyciskała, zadyszała się i spociła:angryy:. I jeszcze reklamowała, ze to takie fajne, bo ona też ćwiczy, a teraz chce mi ptasie odebrać:cool3:[/quote] a kto mówił, że ćwiczy? :crazyeye: że pracuje to zgadza się, ale o ćwiczeniu to nie było ani słowa :eviltong: a ptasie to chcesz TY mi odebrać :mad:, bo to moje, zamówione wczoraj już było :eviltong::p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Hahahahahahahahahaha...............tylko Bila się nacięła......trzeba ją wziąć na szkolenie:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ojjj no nie żłość się....zość piekności szkodzi:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Dobra kochani zmykam.....wpadnę z pracy a wy sobie tu nie przeszkadzajcie i peplajcie ile wlezie:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Powodzenia:multi: do miłego :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Patrz, no kuna:angryy::angryy:, wydało się:evil_lol:[/quote] :cool3: jaką przeprowadzili akcję demaskatorską :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]siem zgublowałam:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :roll: że niby sama się klonujesz :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']A co to jest?:roll: :evil_lol:[/quote] nie wiesz? :roll: a o ptasim, słyszałaś? no no......masz wiadomości bardzo wybiórczo przyswajalne :evil_lol: :cool3: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Mówię ci, dlatego te ptysie zjem ja:evil_lol:[/quote] oszszsz żesz TY :crazyeye: to o to Ci chodziło :mad: masz zakusy na moje zarezerwowane ptasie :roll: nic z tego moja panno, nie dam :angryy: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']10 minut to za mało, do wieczora będzie musiała podskakiwać:shake:[/quote] [quote name='Menrzuś']Myślisz? :crazyeye:....biedna Iv - tyle męczarni za trochę przyjemności :shake: :evil_lol:[/quote] pfyyyyyyy nie będę żadnych męczarni przechodzić :eviltong: zjem bez skrupułów ciałka nigdy nie za wiele :eviltong::cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Ja od razu mówię, że jestem na to za leniwa:evil_lol:. jakies wycinanki z gazet, słanie anonimów, to zbyt pracochłonne:evil_lol:[/quote] a Ty o telefonie nie słyszałaś? :crazyeye: to takie urządzenie od lat już funkcjonuje :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Walnąć w stół, a nożyce zawsze się odezwą :diabloti:[/quote] Zobacz i od razu dwie się odezwały :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a niby nikt by nie nakablował :roll: a tuuuuuuuu...............:mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Nie, no kto miałby nakablować???:evil_lol:[/quote] :roll:nooooo są tu tacy uczynni :mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Witam Cioteczki :loveu: :loveu: :loveu: i Wujaszka :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']A co w pracy powiedzą????:-o:cool3::evil_lol:[/quote] :roll: przecież zjem tutaj to nic nie będą wiedzieli :eviltong:, chyba że ktoś im nakabluje, ale nie radzę :mad: :angryy: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A zaparzę....i jeszcze ptasie będzie :razz: Paaaaaa :multi:[/quote] mmmmmmmm i poczęstujesz,co? :razz: 3 poproszę ptasie dla mnie :p Paaaaaaa :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
i obie [I]se[/I] poszły :roll: :roll: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Skromnośc to moja główna cecha :evil_lol: Muszę już śmigać :shake: Doooobrej :multi::loveu:[/quote] masz jeszcze i inne cechy też :cool1:, a która bardziej główna trudno zdecydować :cool3: Idź sobie idź :shake: Spokojnych snów :loveu::multi: i jutro zaparz jakieś pachnącej kawki to się skuszę i przyjdę ;) :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']dobre, nie? :razz::diabloti:[/quote] kombinujesz jak koń pod górę :eviltong: i jak zwykle taaaaaki skromny jesteś :p :diabloti: