-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Muszę już znikać, pokręcić się po chałupie i coś porobić :roll: Miłego dnia życzę :multi: paaaaaa :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Hm, najbliższa okolica męska to dłubiący w ścianach robotnicy. Ale postaram się być bardziej atrakcyjna niż lecący ze ścian tynk i wyjąca wiertarka:evil_lol:[/quote] ale to też faceci przecież :cool1: jak uda Ci się odwrócić ich uwagę od pracy to.................znaczy, żeś młódka i to w dodatku atrakcyjna :evil_lol: jakkolwiek to zabrzmi :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Ty uważaj, bo jak jutro zaczniemy gadać o szaszłyku z sarniny, to do lasu z flintą będziesz musiała lecieć na polowanie:razz:[/quote] e tam, akurat mi to nie grozi :shake: mam teścia i szwagra myśliwego to mogą zawsze coś skombinować :evil_lol: ale w zasadzie ja dziczyzny nie lubię, więc zostanę przy tej gararecie :cool3: :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Dzisiaj coś mnie w krzyżu łupie:shake:[/quote] zapomnij o krzyżu ;) popraw fryzurę, pociągnij błyszczykiem usta, spdniczkę wygładz na udach i powłóczystym spojrzeniem otaksuj najbliższą okolicę(męską) i co...............działa? patrzą jak na młódkę :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Też mam ślinotok:placz:[/quote] ja też :placz: może jak będę jechać dziś do pracy to zakupię kurczaka, a jutro rano wezme się za robotę galaretki :hmmmm: ciekawe czy zapał mi nie minie do jutra :evil_lol: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']:D:D:D:megagrin::megagrin: A ta młodzież to już mnie rozwaliła dokumentnie:evil_lol::evil_lol:[/quote] hola hola Ciotka :razz: a nie czujesz się młoda? :crazyeye: no i? noooooo to jednak ............młodzież :multi: :loveu: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Albo inna garareta. Miłego latania[/quote] :roll: no i nabrałam ochoty na galaretkę z kurczaka taką z marcheweczką i groszkiem :placz: :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Nie:razz:. Szybki od okularów wyjątkowo mam dziś czyste:multi::multi:[/quote] :cool1: nosisz jakieś ekstrawaganckie okulary z naklejkami no no :cool3: och ta dzisiejsza młodzież :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Idę takiego jednego kupić :evil_lol: Śmigam na spacerki - paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu: Wam[/quote] jakiś rosołek będzie chyba :razz: Miłego spacerkowania paaaaaa :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Jak dla ciebie, to golasy:cool3:[/quote] uuuuuuuuuuuu :diabloti: idziesz na całość Ciotka :evil_lol: :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Dzień dobry :multi: :loveu: :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Bo tak dziwnie oczami kręciła patrząc na nie :evil_lol:[/quote] a Ty od razu...............męskie skojarzenia :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='shirrrapeira']Zaczynamy od dzis...[/quote] Bardzo dobre postanowienia :multi: Życzę powodzenia! i trzymam kciuki :kciuki: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jeszcze raz go wstawiłem, bo tamtego widać ktoś mi ukradł :mad:[/quote] no owszem ładny, ale ktożby Ci ukradł :hmmmm: jakieś kalumnie rzucasz na boguducha niewinnych ludzi :roll: :mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:.....ale czy chociaż opierzone, czy golasy? :evil_lol:[/quote] a Tobie to tylko gołe................na myśli :eviltong: :roll: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']No kurczaki widzę:roll::roll:[/quote] :mdleje: boszszszzzz Cioteczka :crazyeye: ale on ma Argona a nie ......kurczaki w avatarze:roll: :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: oooooo znowu jest Argon na avatarze :evil_lol: znikający i pojawiający się avatar dziś :cool1: :diabloti: -
:kciuki: trzymam kciuki. Wiele już przeszłyście do tej pory, dacie radę i teraz. Zdobędziecie nowe doświadczenia. Ja wiem, że lepiej byłoby iść przez życie spokojną i pewną drogą, bez żadnych niebezpieczeństw, ale niestety tak nie jest :shake: W przyrodzie tak jak i w życiu jest zachowana równowaga. Jeśli są złe dni, to i muszą być dobre, żeby się równoważyć. Dla was też zaświeci słoneczko :loveu: Życzę udanej operacji i rekonwalescencji. A Tobie Joaaa dużo dużo cierpliwości :loveu: Powodzenia!
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
jak weszłam na dogo to miałeś avatarek :roll: a teraz zniknął i nima:shake: a ja nie jestem niczemu winna :eviltong: nie zganiaj na kobietę :mad: A tak w ogóle to Dzień dobry Wszystkim :loveu: :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']:diabloti::diabloti:....no sama chciałaś :eviltong::evil_lol: ..... [SIZE=1](mizi-mizi za uszkiem :evil_lol:)[/SIZE] Ja go widzę - widać cos sie zaraziło od Iv :evil_lol:[/quote] co zaraziło niby, no co? :crazyeye: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dzięki dziewczyny, że byłyście tu dzisiaj, a Shirrra - będzie dobrze :loveu: Dobrej nocki Wam wszystkim :multi::loveu:[/quote] dziewczyny jak codzień tu były i są, to zew krwi :cool3: ;) Pewnie, że będzie dobrze, innej opcji nie bierzemy pod uwagę :multi: Shirra, słyszysz? będzie OK :loveu: Dobrej dobrej życzą Ci wszystkie :multi: :loveu: :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ja też śmigam - rano mam cos do załatwienia :multi::loveu:[/quote] No to idź :razz: spokojnej nocki i kolorowych snów ;) :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:niewiem: no i wszyscy idą :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']To ja też lecę pochrapać. Kolorowych:loveu::loveu::loveu:[/quote] :cool1: śpij i śnij paaaaaaaa :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ja go widzę....pewnie coś dogo znowu kombinuje[/quote] ja też widze :multi: a jest po prostu zarąbiaszczy, Argon wyszedł cudniaście z tą paszczęką :loveu: