Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. :mdleje: Japco przyszło :crazyeye: :evil_lol: :cool3:
  2. Cześć Ala z Ozulkiem :loveu::loveu: a daj Ty czasem coś jeść biedakowi :mad: niech nie je ziemi i śniegu :shake: [url]http://images10.fotosik.pl/793/e04fe4bc4c2103ab.jpg[/url] :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  3. No piękna foto relacja :loveu::loveu: a co do ostatniego foto, to nie wnikamy :evil_lol: :cool3: Alficzkowa, Ty za mało zdjęć robisz swoim maleństwom :mad:;) :razz:
  4. [quote name='eliza_sk']Dziś żadnych nowych wpłat nie ma. Szkoda, że wątek stracił zainteresowanie, ale to specyfika dogo, że jak pies bezpieczny, to na wątku zostaje jego założycielka i DT ... A przecież przed nami jeszcze tyle pracy ...[/QUOTE] Elizka, to że jest mniej głośno, to nie znaczy, że nikt nic nie myśli ;) W mojej głowie trybiki się kręcą na najwyższych obrotach :evil_lol:, a ręce machają drutami :cool3: Przygotowuje się do bazarku, może wpadnie parę groszy :razz:
  5. Trzymam kciuki za maleństwo :kciuki:
  6. Moim zdaniem Elizka ma rację, ona cierpi bo musi działać wbrew sobie, załatwiać się w domu.
  7. Sytuacja z małą zaczyna się klarować, trzymam kciuki :kciuki: Trzeba pomyśleć o finansach. Myślę.
  8. Piękne zdjęcia :loveu: Boskie :loveu: [url]http://img824.imageshack.us/img824/169/int6.jpg[/url]
  9. Witaj Aluś z Ozulkiem :loveu::loveu: Fotki śliczne :p A Ty masz baaaaardzo ciekawy podpis :diabloti: :cool3:
  10. [quote name='kasia_jot']Moja Neska kłótliwa? Ależ absolutnie nie, zobacz Ivuniu, jak Majka na ostatnim zdjęciu głośno krzyczy, a Nesia ugodowo się uśmiecha :P[/QUOTE] Właśnie to ostatnie zdjęcie wygląda na takie "kłótliwe" :diabloti: a Nesunia wygląda jakby nie dawała sobie w kaszę dmuchać :evil_lol: :cool3: Boska fota :multi: :p
  11. Ale super zdjęcia :loveu::loveu: Super wyglądają sierściuszki :multi: a tutaj Nesunia padła jakoś :shake: :diabloti: :diabloti: [url]http://i42.tinypic.com/34rewhy.jpg[/url]
  12. Super te wizyty :loveu: Wszystkie psiaki widzę w dobrej kondycji i szczęśliwe :loveu: Całe stado maluchów i Katusia wśród nich największa, jak mateczka :evil_lol: :cool3: Maja urosła zdecydowanie :p Piękne zdjęcia :loveu::loveu: Tylko coś Nesca jakaś kłótliwa jest :diabloti::diabloti:
  13. [quote name='haliza']Ivuś to persy krótkowłose, tzn. egzotyki, są puchate ale włos mają jak pluszowe misie, zakochałam się w nich 15 lat temu i tak już zostało :loveu:. Tyle, że doszły jeszcze długowłose 2, czyli małe zoo. Tylko najciężej, kiedy trzeba się z nimi pożegnać :-([/QUOTE] Mówiłam, że się nie znam :shake: :oops: Śliczne te persiki :loveu: Czy one z natury są takie duże? i eeeeeee grubawe? ;) tzn niedźwiedziowate ;) Halizko, każde rozstanie takie na zawsze boli i nigdy nie jesteśmy na nie gotowi :calus: Czas pozwala nam się oswoić z bólem, ale nigdy zapomnieć :shake:
  14. [quote name='haliza']Fineczka to mama grubasa Ferbusia :loveu::-( i Aresika kremowy z bialym :loveu::-([/QUOTE] Tak właśnie patrzyłam,że kolorek taki sam jak u "niedźwiedzia" :loveu: Śliczne te kocie :loveu: Halizko, czy to syberyjskie koty? bo ja na kocich rasach, to się nie znam :oops: Miałam kiedyś w życiu 3 koty, ale to były dachowce :loveu:
  15. Halizko :calus: tak bardzo mi przykro :-( Fineczko [*] Była śliczną kocią :loveu:
  16. [quote name='MagdaH']A ja podejrzewałam Rozi lub kota:oops:[/QUOTE] Dobre :-D :roflt::roflt::roflt: :diabloti: Śliczne trzy maluchy, a Pluśka wyszła cudnie :loveu: :loveu: :loveu:
  17. Biedule :shake: Śliczne jak to szczeniaki :loveu:
  18. [quote name='eliza_sk']Linka wróciła z adopcji. Zaczynamy od nowa - I strona, post 3.[/QUOTE] A miało być tak pięknie :shake:
  19. [quote name='haliza']Tak 11 kg z nawiązką :cool3::evil_lol:, troszkę ciężko go nosić :roll:, ale przytulać super, jest co i futerko ma takie mięciusie :kociak::loveu:[/QUOTE] O matulu :crazyeye: kawał chłopa :roll: :diabloti: Ale jakiś śliczny :loveu:
  20. [quote name='haliza']Dziękujemy bardzo :loveu: Ivuś to przecież Twoja sympatia :cool3::eviltong:, zawsze dopominasz się o tego grubasa ;), więc chcesz i masz :roll::evil_lol:[/QUOTE] Wiem wiem, to mój ulubieniec :p Jest bardzo fotogeniczny :cool3: :evil_lol: A tak w ogóle to ile on waży? :hmmmm: taki maleńki ciciuś :diabloti:
  21. Jaki słodki :loveu::loveu::loveu: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-ExF7wuZeaWo/TwBHashakuI/AAAAAAAABTg/oik9vduINes/s640/SAM_0671.JPG[/url]
  22. Śliczny ten Twój "zestawik" :loveu::loveu::cool3: a nic nie mówiłaś, że masz niedźwiedzia :shake: :crazyeye: :diabloti: O! [url]http://images50.fotosik.pl/1291/36c69eb3d717de61gen.jpg[/url]
  23. Cudna dziewczynka :multi: :loveu: dała radę króliczkowi :diabloti::diabloti::diabloti: Ktoś będzie teraz białe kłaki zbierał :siara: :cool3:
  24. Boskie zdjęcie :loveu::loveu::loveu: [url]http://img651.imageshack.us/img651/9743/tomcugowska.jpg[/url]
×
×
  • Create New...