Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='wtatara']i jak z ogłoszeniami. Ma robione?[/QUOTE] [quote name='wtatara']postaram się porobić, poproszę wiek i może jakieś fajne fotki[/QUOTE] nie ma dziękuję :) uzupełniłam wiek, ma ok 6 lat raczej ponad sześć niz prawie 6 szukałam portali okolicznych i jeśli już coś znalalzam to nie można było tam dodawać ogłoszeń chyba na jadnym tylko portalu moge dodac ogłoszenie (ale to z domu bo tam zostawilam otwarte strony w kompie) [quote name='Malgoska']nikt tu chyba już nie wchodzi[/QUOTE] szału to ja się nie spodziewałam ;) dziękuję, że wogóle się ktoś pojawił o zdjęcie musze Biafrę pomęczyć a z tym cięzko ale będę próbować :)
  2. [quote name='sleepingbyday']mila pani, a wy gbury, o![/QUOTE] jakie kurna gbury lubisz jak Ci się ktoś wtrąca w rozmowę jak z kimś rozmawiasz? ja nie ;) jak kiedują pytanie do nas to wtedy odpowiadamy :)
  3. sa takie dni w tyg, że na poranne spacery z Fredem i Prodziakiem wychodzi Grem (albo bywaja takie kiedy wychodzę ja ;) - zalezy jak na te spacery spoglądac ;) ) no i dzisiaj był takie dzień z wersji nr 1 i ja wam powiem, że ja nie wiem co im Grem zrobił na spacerze, ale dawno one takie[I] 'prędkie'[/I] po spacerze nie były nie dalej jak wczoraj ustaliliśmy, że najwyższa pora aby Prodziak przeniósł na pospacerowe czy tez popołudniwe wylegiwanie z naszego posłania na swoje posłanie w tym celu mielismy uzyć (tzn ja miałam) tzn zabezpieczacza nałóżkowego pod postacią deski do prasowania ale nie udało się Prodziak był szybszy ;) nie wiem skąd one miały tyle energii z rańca bo jak poszłam umyć sobie włosy do łazienki to tzn międzyczasie okazało sie, że Fred był szybszy od Prodziaka ;) nie, nie nie wskoczył na nasze posłanie był szybszy od Prodziaka do jego miski ;) także Grem, Fred zjadł juz dzisiaj swoja i Prodziaka poranną porcję preparatu na stawy ;) wrcamy na leśne spacery bo tam nasz [I]drogi[/I] szczeniaczek może robic innym piesom tak ;) [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8844/v6xd.jpg[/IMG] edit jeszcze mi się przypomniało, ze wczoraj w lesie spotkaliśmy kolejną panią która usilnie próbowała dowiedzieć się od Freda ile on ma lat ;) "a ti ti ti ile masz lat?" uznaliśmy z Gremem, że to nieładnie się wtrącać w cudze rozmowy i taktownie milczeliśmy ;) i jeszcze kazała Fredowi bigac :splat: durny babsztyl jakiś :snipersm: niech se sama biega Fredowi wystarczy jak brynie kilka razy uspokoic Prodziaka w jego harcach chociązby z boksiem Newtonem :) edit dwa. spoglądam sobie jeszcze na zdjecie Prodzinki z lasu i stwierdzam, ze nauka Freda nie-poszła w las :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img856/9818/rylk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img571/8131/p8wt.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img94/6229/um50.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/5189/qond.jpg[/IMG] i zdjecie Fredzia dla porównania ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img221/1379/84sc.jpg[/IMG]
  4. a z czym się wiąze głosowanie przez FB? oni potem molestują mnie czymś na fb czy na maila? na razie zagłoswoalam tradycyjnie
  5. [quote name='zmierzchnica']Mi kiedyś wszystkie patyczaki zwiały i to takie malutkie, po 1 wylince :evil_lol: Ale one są na tyle głupiutkie, że zawsze idą do góry. Wszystkie znalazłam na górnych szafkach, jeden się huśtał na pajęczynie :loveu: No kurczę, nie mogę do Ciebie do galerii wchodzić! Wczoraj przypadkowo znalazłam stare terrarium i już zaczął mi się w głowie kluć plan hodowli jakiegoś owada... Ty niedobra! :p Co do aksolotla - kiedyś w zoologicznym słyszałam, jak pan sprzedawca tłumaczył klientowi, że to larwa (!!!) jaszczurki :mdleje: Musiałam szybko stamtąd wyjść:eviltong:[/QUOTE] płaz czy gad co to za różnica ;) w 50% trafił (larwa) albinoska mam ze sklepu gdzie siedział w małym akwa pod lampami - wiecie żeby ładniej był weeksponowany szkoda tylko ze miał ze 29 st :shake: (a preferuje tak min 10 st mniej)
  6. [quote name='Paulina_mickey']Eee tam zawsze jak wrzucam foty owadów to [B]piszesz o ich rozpełzaniu się[/B] :evil_lol: Czasem mi owady uciekały jak np się siatka oberwała z góry to po prostu łapałam i tyle. Teraz Frania się wszystkimi owadami 'zajmuje' i nic nie ma szans na przeżycie :diabloti: Dziś dla odmiany złapała mysz :evil_lol:[/quote] bo zawsze pierwsze co mi przychodzi na myśl, to to, że mogłoby się rozpęłznąc po mieszkaniu ;) [quote] Jeśli chodzi o ich lokum to różnie, niektóre trzymam razem a niektóre ze sobą siedzieć nie mogą bo nie pasują gabarytami na przykład albo spożywanym pokarmem ;) Wije trzymam w malutkim fauna boxie bo one mają po 1-2cm długości, więc żeby mieć większą kontrolę nad nimi to nie siedzą w docelowym terra. W wolnej chwili mogę porobić foty moim akwa, ale tak na dobrą sprawę w tej chwili mam ich dwa większe dla owadów i gekonków plus dwa malutkie dla straszyków australijskich i tych czarnych co jedzą ligustra plus cztery pojemniki plastikowe na ślimaki :D [/quote] rób rób zdjęcia może jakoś to ogarnę swoim umysłem ;) [quote] Aksolotl super sprawa, podobają mi się też zwłaszcza albino :loveu: Z resztą mi to chyba tylko modliszki się nie podobają :evil_lol:[/QUOTE] albinoska też mamy :) Edward :) [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4161/dsc02141ry.jpg[/IMG] a co modliszki mają w sobie, że są beee?
  7. [quote name='Małgorzata Noga']A ja socjalizuje moje na każdym kroku z każdym psem :) zawsze były w domku , swoje podwórko i za domem lasek tak więc innych psiaków nie znały a teraz tutaj to spacerki po parkach i chciał nie chciał muszą się oswoić z dużym , z małym itp. Pitbull nam nie straszny , dog niemiecki też ( choć Emisia ostatnio aż pisnęła jak on chciał się z nią bawić ale zawczasu niż cokolwiek się wydarzyło hi hi ) i osobiście jak wycykałam jak moje małe burki podleciały do wypasionego rotka -dech mi zaparło ale powąchały się i nawet poganiały :) A mamy jeszcze ulubioną parkę psiaków w parku- charty ha ha , [B]ubaw po pachy jak moje próbują tamte dogonić[/B] niebo a ziemia :cool3:[/QUOTE] [quote name='malawaszka']woww no to gdzie foty sznupków z chartolami?[/QUOTE] niedoścignione marzenie? ;)
  8. [quote name='malawaszka'][url]http://images54.fotosik.pl/77/fc96240c2a5d705emed.jpg[/url] te szelki są super! widziałam i macałam je w TK-Maxie i aż mnie skręcało :lol: ale zwalczyłam chciejstwo :lol: pomogło mi że były tylko pomarańczowe bo jakby był taki cudny fiolet to nie wiem czy byłoby tak łatwo zwalczyć :D[/QUOTE] bardzo podobne szeli mieliśmy dla Michała bardzo fajne są :) szkoda że nam sie najbardziej przydały pod koniec życia Michała jak nie był w stanie sam wejść po schodach one tak fajnie podtrzymywały go od dołu niewrzynając się w niego podtrzymuję swoje zdanie, ze to karygodne na zlot bulwów zabrać tylko jedną bulwe :shake:
  9. a to dorosłe już jest czy jescze będzie rosło ? Szynka w sensie
  10. [quote name='Franca81']Mi juz trzciniaki dwa razy wylazly. Raz przy podmianie. Bo to upierdliwe takie, gryzie mnie ciagle to przegonilam i jeden nawial.... Ale zyje i nadal mnie gryzie jak reke wloze do akwa. Raz mu sie udalo do krwi. A te wacki to co za ryby (zbrojnikowate?) Bo moje siedza w trojke same.[/QUOTE] Wacki to płazy :) dokłdnie to aksolotle meksykańskie pewnie już tutaj o nic pisalam ;) bo nigdy nie umiem sie powstrzymac ;) są mięsożerne więc mieszkanie ze standardowymi rybkami odpada [IMG]http://imageshack.us/a/img12/10/9rcq.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Franca81']U kogos ciekawi a we wlasnym domu to kazdy but za maly.... :eviltong: Cale szczescie ze mam koty bo gdyby jakies paskudztwo wpelzlo mi do domu to one zalatwia sprawe ze nie bede musiala szukac odpowiedniej podeszwy. ;) Ja jednak pozostane przy akwarystyce, przynajmniej zza szkla mi nic nie ucieknie. Aczkolwiek raz mi trzciniak wylazl (ryba ale jak waz wyglada) i jego o dziwo nie mialam oporow lapac. Mimo ze mokre, obslizgle i sie wilo.... Chyba swiadomosc ze to jednak ryba tak dziala.[/QUOTE] też mam trzciniaki :) z Wackami siedzą bo to w sumie jedyne rybki które mogą spokojnie egzystować z wackami i ani Wacki ich nie zjedzą ani one krzywdy Wackom nie zrobią w sumie juz 4 lata tak sobie żyją nas przy sprzedaży pan uczulił że one lubią wyskakiwac i żeby uważać ;) mi zawsze wstrachu napędzały że wyskoczyły a one tylko za tło przeskoczyły sobie ;) btw tak mi się przypomniało ze w drugim akwarium musimy uzupełnić rybki bo niektórym się wymarło
  12. [quote name='EVA2406']Wiem, że kiedyś było tam więzienie. Nie wiem czy jeszcze istnieje......[/QUOTE] ale to chyba nie tam szykuje się dom ;)
  13. [quote name='inka33'] Pomocnicy od trzymania za klosz dziś mi zastrajkowali, więc w sumie bok (szczegóły) mało widać... :oops: Chociaż, z drugiej strony - mało tych szczegółów do oglądania zostało! :multi:[/QUOTE] znaczy nidługo Klucha będzie wychodzić na "łączkę"? :cool3:
  14. [quote name='zerduszko']Właścicielom dużych psów się nie dogodzi :mad: Małe ujadają -źle, jak sie je omija - też źle! Idź Ty, Ty... kobieto ;) [/QUOTE] jak srają też źle ;) tzn jak mają posranych włascicieli :snipersm:
  15. [quote name='Paulina_mickey'] U mnie jedyne co może latać po domu to mucha, dopóki Franka jej nie wyczai, bo oczywiście zaraz się jej 'pozbywa' :evil_lol: A hoduje z tego samego powodu co inny psy czy koty, po prostu kocham terrarystykę :) No może nie każde zwierze mi przypada do gustu ale większość ;)[/QUOTE] a jak im robisz zdjęcia na ręku to to nie jest po wyciagnieciu "na dwór" w sensie na zewnątrz terrarium? nie wiem, może ja mam jakąś fobię po mieszkaniu swojego czasu w akademiku gdzie człowiek nigdy nie był sam i nikt nie potrzebował terrarium ;) ale jakoś jak sobie myślę, że twoje zwierzaki mogą się rozpełznąć po mieszkaniu to .. to nie jest to to co lubię najbardziej :) a zrobisz zdjęcia terrarium? to wszystko w jednym hodujesz czy każde w osobnym? te wielonogi (krocionogi?) to pewnie w osobnym akwarium? tak żebym zakumała co gdzie żyje? przepraszam, ze tak się dopytauję ale u kogoś mnie to zwyczajnie ciekawi :)
  16. [quote name='Saththa']3x nie wiem co to. próbowałam szelki, obroże, obroże zaciskowe, kantarek w róznych konfiguracjach. to nie chodzi ze on ciągnie. Chdozi o to jak mocno atakuje i wyrywa sie ze smyczy jak widzi innego psa. na spacerze chodzi znośnie. Nie używałam dławika bo go zadusi :shake: A kolce jednak mają ograniczoną możliwość zacisniecia. No i jest prowadzony za tę końcówke która jest podpięta pod obroze. Kolce to na w razie Wu[/QUOTE] behawioralna to dławik tylko ładniej s ie nazywa u nas zarówno u ronka jak i u prodzinki wystarczy sam fakt ze mieli/mają to na szyi i jest spokój a proik tez sie wyrywa do psów innych ale do zabawy tylko trzeb atak pod samą samą szczęką założyć a nie w połowie szyi nie wiem dlaczego ale u nas sie sprawdziła z bronisławem :) oczywiscie chodzil w niej tylko jak go uczyliśmy albo nas wpienił ;) nie ma co niezły gagatek z idefixa
  17. [quote name='Saththa']Nie chcielibysmy jej stresować.... :razz: Idefixowi sie wydaje już sama nie wiem co. Juz poszłam za rada pewnej Mądrej osoby i Młody łazi podpięty do obroży normalnie i do kolców bo to się wymknęło spod kontroli. Jak normalnie zaklęty :shake:[/QUOTE] smycz behawioralna próbowałas? u nas narwany Bronek jak był za bardzo narwany chodził w behawioralnej i wtedy już nie był narwanym Bronkiem tylko idealnie idącym przy ndze Romkiem ;)
  18. [quote name='mala_czarna']Żadnych telefonów. Nic, zero, nul. Mam ochotę walnąć łbem w ścianę, tylko nie wiem czy to coś pomoże.[/QUOTE] nie pomoże li tylko może tobie sprwić jakąs wątpliwą przyjemność ;)
  19. [quote name='Cudak']Sunia już po sterylce, miała 5 szczeniaków i zaraz by rodziła... Zaraz dopytam [B]magdoli[/B], co u suni i czy faktura wysłana już. Wiem, że koszt 200 zł był.[/QUOTE] a poprosisz ją tez o zdjęcia? w kubraku? albo kołnierzu albo ogólnie po sterylce ;)
  20. [quote name='Małgorzata Noga']Widzę dziewczyny że niedługo chyba wszystkie psiaki adoptuję bo ładne stadko mi szykujecie he he , gdybym miała tylko warunki to nie widzę problemu ja psiara i [B]facet psiara[/B] :razz: A co do kar finansowych w UK w strefach oznaczonych gdzie trzeba sprzątać po piesku ( ja sprzątam wszędzie bo wychodzę z założenia - mój pies moja kupa :) :) zostawienie kupy kosztuje 1000Ł :crazyeye:[/QUOTE] facet psiara? to dlatego chcesz się go pozbyć , ze wykazuje cechy kobiece? powinnas to docenić a nie się go pozbywac ;) fajnie macie z tymi karami :) jestem za wprowadzeniem takich w polsce ;) niedawniej jak wczoraj na spacerze z moimi spotkalam pana ze sznaucerem małym albo średnim (mniejsze od toto w każdym bądź razie było od mojego szczeniaczka ;) ) i pan mijał nas szerooookim łukiem bo moje to przeciez duże sa i na bank wpierdzielają sznaucery na śniadanie ;) no i ten jego łuk prowdził po boisku trawiastym gdzie sznaucer wział i się posrał więc się kulturalnie pytam pana: "przepraszam, ale dlaczego nie sprzata pan po swoim psie?" pan: "bo nie mam reklamówki" ja: "ja mam to panu dam ;) " i chcąc nie chcac pan musiał sprzatnąc ;) i się potem zastanwaialam czego on się kurna spodziewał po psie na spacerze, że co? że będzie stepował czy wiersze recytował a nie srał? fajek jakoś nie zapomniał zabrać po południu na tym boisku widziałam dzieciaki grające w piłkę
  21. a fuj co za obrzydlistwo :evil_lol: te pasikoniki to Ciluzem po domu latają? brrr tak z ciekawości jeszcze spytam: po co ty to wszystko hodujesz? ja rozumiem pies, kot jeszcze się jakoś dogadać idzie Wacmi i rybki ładnie wyglądaja ale to to latające coś i to co miałas wczesniej patyczaki i straszaki brrrr ;) spać bym się w domu bała ;) moje Wacławy przynajmniej z akwarium nie wyłażą i nie są wyjmowane ;)
  22. [quote name='maciaszek']Prodzisław ma swój pokój? ;)[/QUOTE] tak :evil_lol: ale pozwala nam w nim sypiac ;) Fredzio też ma swój ale preferuje przedpkój ;)
  23. [quote name='maciaszek']Nooo, prawie ;). Z białym kolorem mi nie po drodze. [B]Wyjątkiem jest Bazylek[/B] :).[/quote] i to wystarczy :) [quote name='maciaszek'] Dzięki :). Nie wyobrażam sobie balkonu bez roślinności, bez zieleni i dziwię się ludziom, że nie zazieleniają swoich. To aż zaskakujące jak mało ludzi zaprasza do siebie roślinki. Dziwię się...[/QUOTE] ja mam zieloną torbę ale to chyba nie o to chodzi i jedną czy dwie zielone doniczki ale bez rożlinek ale w mieszkaniu mam kwiatki nawet wróciły do pokoju Prodziaka i o dziwo od tygodnia ich nie spierdzielił z parapetu ;)
  24. udało się coś dozbierac na sterylkę Azy?
  25. co z sunia? była już sterylka?
×
×
  • Create New...