Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='gusia0106']Aaaaa, 3x, mam dla Ciebie niusa - Ares jest zaczipowany :) Na mnie :) Cieszysz się? ;)[/QUOTE] i git ;) tylko o czym ja teraz będę ględzic na wątku ;) miałam jątrzyc ale słabo się akcja rozwija ;) co Ares wcina? tylko to dietetyczne? mamy kilka puszek "fit" możemy się podzielić :) Michaś na szczeście kręci na nie nosem, i ma rację bo ona raczej ma niedowagę niż nadwagę chyba Gremlin o mnie myślał jak Michowi puszki "fit" kupował ;)
  2. dokladnie jak ktoś bedzie zainteresowany to zadzwoni i dowie sie więcej nie sposob w kilku zdaniach ująć wszystko co by sie chciało i co by oddawało cała prawdę o psie nie da bo jest za mało miejsca i tyle
  3. oby mu się jak najlepiej żyło, bo po tym jak pożegnał Biafrę to nie wiem czy ona zechce po niego pojechać gdyby "coś" ;)
  4. [quote name='Neigh']Weź przyjedz i się zważ z moją Tolą. Kochana psa to trzeba najpierw unieść........ [/QUOTE] dokladnie na próbe proponuję zważyć się z Michałem ;) Ewa ile twoje psię waży?
  5. [quote name='mysza 1']Dzięki, wysłałam pw. Jeszcze komuś podesłać? ;)[/QUOTE] ja juz se poradzilam ;) mam nadzieje, że gusia nie zmieniła konta ;)
  6. zemdlalam niby wiedzialam, ze mu się dom szykuje ale i tak zemdlałam :modla:
  7. z bazarku swiatecznego na konto kundelkow wskakuje 115 zł :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196053-Koniec!!-Świąteczne-rękodzieło-na-zwierzaki-FZNR-do-końca-listopada-)/page8"]bazarek swiateczny [/URL]
  8. [quote name='Ania W']No tu bym polemizowała ;) Z ośrodka wczasowego pod Białymstokiem przywiozłam koczującego tam "prawie shih tzu" (ew. "prawie terier tybetański")- nawet o ładne szczeniaki nie miałam tyle telefonów co o tego Pikusia ;) Teraz mamy pod opieką fundacji "prawie owczarka pirenejskiego"....z resztą koleżanka też ma takiej "rasy" psa z Palucha ;) A w Stanach wcale do rzadkości nie należą kundelki "prawie ogar" (bo mają sporo bloodków i różnych coonhoundów i tak się tam miesza) Ale najbardziej mi się podobało jak suka z Węgrowa pojechała do Szwecji i ma zdjęcie z głową podniesioną do góry (końcówki uszu, które miała klapnięte wtedy stanęły) i NICZYM nie różniła się od stojącego obok przedstawiciela baaardzo starej rasy .... [B]Z resztą zerknijcie ...ja myślę, że u nas w schroniskach sporo takich vastgotaspets się znajdzie ;)[/B] [url]http://pl.wikipedia.org/wiki/V%C3%A4stg%C3%B6taspets[/url] [/QUOTE] przeca to pospolita parówka ;)
  9. bo jest duzy a ja kocham duze (i puchate ;))
  10. poszukam jak znajde wysle maila z inf ze jest nowe edit. znalazlam robilam Emi dwa allegra
  11. mysza oswiec mnie ja robilam jakies cegiekowe dla Emi? to odszukam tych którzy ją wtedy wsparli i poproszę o pomoc kurna chyba robilam :confused::hmmmm: myszy nie mamy niestety główną podejrzaną jestem ja :evil_lol:
  12. kwadracików nie próbowalam ;) ostatnio kupilismy Michowi woreczek tych zwierzatek i wziely i znikneły Gremlin mówi ze to ja mu zjadlam ja podejrzewam, ze to on przede mną tak schowal ze sam nie wie gdzie są tak czy siak Michał ich nawet nie widział :(
  13. [quote name='gusia0106']Po akcji Ares cierpię na lekką paranoję ucieczkową. Piotrek nie odpisał na maila, ani na sms. Nie mogłam już dłużej czekać i zadzwoniłam. U Marleja gra i buczy ;) Sylwester....przy wspomaganiu Persenu Forte....na luzie :crazyeye: Nawet nie w wannie :crazyeye: Grzeczny, mądry, przylepa... Dzisiaj, najpóźniej jutro mam obiecanego maila z opisem i zdjęciami[/QUOTE] zdjecia zdjecia bedą zdjecia marlejuchy :)
  14. jakie kurna on ma długaśne łapy ;)
  15. [quote name='Ewa Marta']Widziałam dzisiaj Aresa juz dwa razy:-) Za pierwszym razem Gusia podjechała z nim pod mój blok, żeby wziąć karmę mojej Barsy. Ares chętnie wyszedł na smyczy z samochodu, bez problemu się załatwił, choć nie powiem, żeby był wyluzowany. Łapki drżały, ale pozwolil do siebie podejść, pogłaskać się i nawet raz machnął lekko ogonem. Drugi raz widziałam go w domu, bo podjechałam z Glukozaminą, którą Gusia chce mu zacząć dawać jak najszybciej. Ares razem z Kajakiem przywitali mnie przy wejściu, oba spokojne, oba pchające się do głaskania. W końcu Ares "wygryzł" Kajaka i usiadł obok mnie, siedzącej na podłodze, żeby się nie stresował. Co chwilę dawał łapkę i ustawiał się tak, żeby mu klatkę piersiową miziać. Nie ma w nim strachu przed człowiekiem, jest jeszcze lekko zdezorientowany, ale nie przerażony. Moim zdaniem mieszkanie Gusi poznał od razu i to jest fantastyczna wiadomość, że tu właśnie zostanie. Pobyt w schronie to musiala byc dla niego trauma, dlatego bardzo potrzebne jest terapeutyczne działanie pomarańczowego:-) Zamówiłam Areskowi po konsultacji z Gusią 15 kg Puriny Light na allegro, która powinna dojechać do Gusi w poniedziałak najpóźniej. Kupiłam też Glukozaminę - 100 tabletek. Za karmę zapłaciłam 109 zł, za glukozaminę 34,12 zł. W sumie 143,12 zł i[B] ten koszt chce pokryć moja wspaniała koleżanka z pracy Beata W., za co mocno ją już dzisiaj wyściskałam:-)[/B] A Ares rzezcywiście jest baryłką. Jak się rusza, to tak nie widać ale jak stanie na chwilę albo usiądzie na pupie, to od razu widać te dodatkowe kilogramy, których ze względu na jego stawy nosić nie powinien. Pozwalał się całować, tulić, nie odsunął się ani na milimetr:-)[/QUOTE] fajne masz koleżanki w pracy ja jak zaczynam mówić o biednych psach to słysze tylko "w cholrę powinno się wszystkie uśpić" tyle, że ja w pracy mam w większości kolegów
  16. dobrze że sie znalałz :) Gusia jesteś niesamowita :)
  17. [quote name='Katioczka']jak edytować tytuł wątku???? Chcę wystawić bazarek, help![/QUOTE] wchodzisz w "edytuj post" nastepnie w "zaawansowana edycja" i tam zmieniasz tytuł
  18. oo nawet jak się rozpełznie po domu to i tak przyjemnie wyglada ;) btw toto nie ucieka?
  19. ja zapraszam na allegro cegiełkowe dla koni pod opieką Biafry Zima to dla nich strasznie trudny okres miesiecznie potrzeba ok 450-500 kostek siana jak pomnoży się to przez 5 zł i przez ilość zimowych miesiecy na które nalezy zgromadzic zapas siana (listopad - kwiecień) wychodzi gigantyczna kwota :( może ktoś moze nas wspomóc chociażby 5 zł? [URL="http://allegro.pl/podziel-sie-posilkiem-pomoz-przetrwac-zime-i1386510289.html"]Podziel się posiłkiem - allegro - 5 zł[/URL] link do watku gdzie zbiramy pieniązki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195992-2160-z-2896-wielki-licznik-siana-POMÓŻ-przetrwać-ZIMĘ!-do-końca-kwietnia-2011-r."]WIELKI LICZNIK SIANA [/URL]
  20. [quote name='Paulina_mickey']to jest własnie w patykach fajne,ze nie sa wymagajace[/QUOTE] niewymagajace to sa moje wacki a przynajmniej mam pewnosc ze sie nie rozpełzną po mieszkaniu ;)
  21. [quote name='hop!']Zgadza się, dzisiejsze Metro ma tylko 8 stron, a na 6 stronie, w prawym, dolnym rogu są ogłoszenia psów - m.in. Soni. http://img194.imageshack.us/img194/5324/soniav.jpg W e-wydaniu Metra nie ma ogłoszeń, a w moim papierowym są... Czary? ;) w moim wydaniu nie ma żadnych ogłoszeń ja mam warszawskie moze to jakoś regionalnie poleciało ?
  22. [quote name='Evelynkaa']CZy na bazarku mogą brać udział osoby z innych forów? mam 5 szalików i nie wiem czy wszystkie wystawić tu na bazarku i zbierać oferty wszystkich osób nawet z terrierkowa i westie.net czy wziąć i tu wystawić 2 szaliki a na innym forum też dwa, i jeszcze jeden na innym?[/QUOTE] nie wiem co mówi regulamin ale zdarzają się bazarki równoległe np na dogo i miau wówczas prowadzacy pisze o tym w pierwszym poscie no i musi bardzo (się) pilnowac z licytacjami na poszczególnych forach
  23. tez nie widzialam i jakies tez cienkie metro było
  24. [quote name='agata51'] Biafra, ty się tak nie ciesz - przed tobą nowy rok. Wszystko przed tobą. Przepraszam, w takich sytuacjach wisielczy humor mnie ratuje. A pomiziaj ode mnie Bacę i Freda. [B]To jedyne kaukazy w moim życiu. Mam nadzieję, że ostatnie. Przecież ja się ich panicznie boję!!![/B][/QUOTE] ech przecież to takie urocze psiaki :) zwłaszcza Baca :)
  25. [quote name='mysza 1']Dzięki, nie zmieniaj ;) [B]Allegro dobre tylko roboty z tym jest masa...[/B][/QUOTE] tja, poważnie ? ;)
×
×
  • Create New...