[quote name='Pestka']No to mi sie przestaje już tak podobać :shake:[/QUOTE]
Ale co ci się przestaje podobać? Przecież jeszcze ponad pół roku do zlotu, po co tak wcześnie dzwonić? Poza tym, jeśli komuś bardzo zalezy na tym, żeby już teraz poinformować tego weta, to weźmie słuchawkę do ręki i zadzwoni, to chyba nie problem?
A tak na marginesie, to na ogólnopolskim zlocie nikt nie zalatwiał żadnego weta, nikt się nic nie dowiadywał.
Aha, chciałabym jeszcze zaznaczyć, że parę razy pisałam na wątku, że jak ktoś się zdeklarował na 100% i wpłacił kase to jego miejsce zostaje już opłacone i zarezerwowane, więc pieniędzy nie zwracamy, bo nie mamy zamiaru płacić za kogoś, kto nas wystawil do wiatru - pisałam to wcześniej.