Że co proszę? Dla siebie? Pozwól, że tego nie skomentuję.
Pieniądze są po to, żeby zapłacić za zlot. Po to też są zapisy, żeby nie było niespodzianek.
Możecie odsyskać pieniądze tylko wtedy, kiedy ktoś z tych niepewnych przeleje wam na osobiste konto tą zaliczke (albo całość) i wasza zaliczka przejdzie na tą osobę, ale to już musicie się dogadać prywatnie. Ale my zaliczki nie oddajemy, zostawiając puste miejsca, nie róbcie z nas wariatów. Jak mówilam, szukajcie kogoś, komu oddacie swoje miejsca i wtedy się prywatnie już dogadajcie.