Tak Iś, jedzenie najważniejsze :D
Ale ogólnie weźcie coś na komary, bo zapewne będzie ich tam bardzo dużo, nie zapomnieć o kagańcach dla psów (każdy ma mieć), książeczkach zdrowia, zapasowa obroża i smycz, woreczki na kupy, pamiętajcie, że każdy za swoim psem sprząta.
No i pieniądze na kaucje. Ogólnie tak myślę, że każdy domek zbierze już "w swoim gronie" te 250zł i potem damy to Anuli, żeby przekazała babeczce ;) No i pilnować piesków, żeby nic nie zmajstrowały, bo pieniędzy nie odzyskamy i będziemy stratni.