Jump to content
Dogomania

Natalia&Lola

Members
  • Posts

    1414
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Natalia&Lola

  1. [quote name='Aga&Dakar']Natalia masz 100% racje, ksieciunio nie lubi sie bez potrzeby przemeczac. Wymiziam go jak tylko wroce z pracy...Ty tez swoje skarby wymiziaj koniecznie od cioci Agi.[/QUOTE] Aga, Dakar i Bondzik muszą się poznać! :) Bondzik ma ksywkę "książę", bo tylko z łóżka/kolan obserwuje jak bawią się dziewczyny. Czasem przyłączy się ale to rzadko. Oczywiście mizianie będzie po pracy i u nas:)
  2. [quote name='Viky i Ja']Oj, że kundel to wiem, ale czasem i kundelkowi płyn się przyda :evil_lol: A gdzie kupowałaś ???[/QUOTE] Bond dostał za udział w wyborach mister york- nie poznali się, że to kundel:errrr: Ale widziałam u siebie w zoologiku i na allegro też są.
  3. [quote name='Viky i Ja']Natalia zdradź tajemnice co to za cudowny płyn macie ??? [URL="http://images45.fotosik.pl/264/8b26d58dc71e3ea7med.jpg"][COLOR=#4444ff]http://images45.fotosik.pl/264/8b26d58dc71e3ea7med.jpg[/COLOR][/URL] ten piękny wygląd to zasługa tego płynu ???[/QUOTE] Nie, ten piękny wygląd to zasługa tego, że to kundel :D Kolejna która się nie zna:eviltong: A tak poważnie, to używalam do czesania tego- champion profesjonalny płyn do rozczesywania sierści.[U] [/U]
  4. Pozdrawiamy w słoneczny i piękny dzień:D
  5. Proste wyjście- trzeba wstawiać dużo nowych zdjęć :D Pozdrawiamy w piękny słoneczny dzień:)
  6. Pixi wygląda jak posąg, idealnie ułożona dama:D
  7. Pozdrowienia dla ślicznotki:D
  8. Prosimy o foto:loveu: Pozdrowienia ślemy ze slonecznej warszawy:D
  9. Pozdrowienia dla ślicznego Tossisia:)
  10. Slonecznie i cieplo pozdrawiamy Coco i Nati:)
  11. Oj to ja nic nie będę wspominać o H2O aby nie denerwować :) U nas też slonecznie, ale nie wieje. Więc chyba po pracy będzie długi spacer z tymi moimi kundelakami:D
  12. Kurde, jak ladnie stoi. Ja Bondzika próbuję uczyć, ale nie mam takiego talentu jak Kleo i mi nie wychodzi... Pozdrawiamy w piękny sloneczny dzień :D
  13. Nigdy nic nie wiadomo może i na 100km wyleje :p Pozdrawiamy w piękny sloneczny dzień :D
  14. Dakar książe jak mój Bondzik, bieganie nic mu nie da, to po co nadwyręzać lapy :D Aga koniecznie go ode mnie wymiziaj:)
  15. Figa [*] Widok macie super, no i biegać gdzie, zazdroszczę bo u nas bloki, bloki, bloki...
  16. [quote name='Karolina&Lucky']Pierwsza zasada psiarza: Pamiętaj, że ludzie ZAWSZE wiedzą lepiej jakiego Ty masz psa. Niezależnie od Twoich przekonań, oni zawsze mają rację! I nawet nie ma co z takim dyskutować, bo [B]on wie lepiej niż Ty [/B]:D Tak, tak wiedzą lepiej. Kaza nie raz była brana za psa rasy- amstaff, pit bull, bullterrier (co prawda ma geny, po matce), bigiel i juck russel terrier...:stupid: Jeszcze jakieś pomysl co do jej pochodzenia? :cool3: U nas w końcu słońce:multi:
  17. Chciałam dodać sporo zdjęć, ale fotosik mi coś nie działa, a z innej strony nie przekształcają mi się zdj z linków.... :(
  18. [quote name='Viky i Ja']Chyba już się nią staję :evil_lol: A stwierdzenie, że Carmen to dzieciątko Viky to standard. Dopiero jak zaprzeczę to słyszę teorię o miniaturkach i cesarskich :evil_lol: Natalia śliczne masz te kundelki :) I jakie wyczesane pięknie ;)[/QUOTE] Ojj ja też zawsze tłumaczyłam, że nie ma yorków miniaturek. Potem gdy Bond był nazywany miniaturką, mówiłam, że jak człowiek ma 155cm to się na niego nie mówi miniaturka bo ja mam 173cm. A teraz już nie tłumaczę, bo to sensu nie ma. Jak wychodzę z całą trójką to niektórzy myślą, że yorki to Kazy dzieci.... Więc sporo tych historii mamy. Psy wyczesane i błyszczące po tym preparacie co dostał Bondo:D
  19. I trochę zdjęć tych moich kundli :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/264/8b26d58dc71e3ea7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/264/ad8b3cba5c489363med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/264/bde80a4262d2293emed.jpg[/IMG][/URL] Widzę, ze tylko 3 mi wejdą:angryy: a tyle siedziałam aby zdjęcia wgrać:placz:
  20. [quote name='*kleo*']Nie ma. Yorki są stalowo złote, przeczytaj wzorzec rasy. No i piesek nie jest rodowodowy, to po prostu sympatyczny kundelek :)[/QUOTE] Dziewczyny Wy się nie znacie:evil_lol: Mnie wczoraj zaczepila na spacerze kobieta która miala wielkiego rudego psa i powiedziala, że jej pies to prawdziwy york a moje to jakieś kundelki:placz::diabloti: haha I tu jeszcze jedna oferta zachęcająca do kupna, bo suczka będzie miala zaraz cieczkę... numer 928757147
  21. [quote name='Pegaza']A mowilam ze mam rozowego psa hehe[/QUOTE] Toż to mały różowy prosiaczek a nie pies:diabloti: Oby nie było- nie nabijam się z Pipi, ona uroczo wygląda z gołym ciałkiem:eviltong:
  22. [quote name='Pegaza']Widzisz bo my sie nie znamy hahah[/QUOTE] Mogłam wziąć od niej numer tel czy coś, aby się z nią skontaktować jakbym miała kupować kolejnego yora:diabloti:
  23. [url]http://img109.imageshack.us/img109/4317/dsc00333po.jpg[/url] Pixula śpi jak na księżniczkę przystało:) A jak była mała, jaka kochaniutka:D
  24. Pipi róż prześwituje:D Śliczny golas:D Ja ostatnio na ulicy uslyszalam, ze chyba z tymi 3 psami to zarobkowo wychodzę na spacery:evil_lol:
  25. [quote name='Pegaza']Oj no Natala kobieta Ci prawde uswiadomila;) heheh ja wczoraj tez czubkow spotkalam ale to zara opisze u siebie hehe[/QUOTE] Cholera, to dlaczego Wy mnie wcześniej nie uświadomiłyście?:lmaa::evil_lol: Idę do Ciebie Daria.
×
×
  • Create New...