Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. Futrzaka mam od 12 dni, więc...chyba jeszcze nie zdążyłam! :oops:
  2. Ale moja to chyba jakaś krzyżówka :cool3: - stawiam, że z jamolkiem, bo aportuje myszki tak jak moja Zuzka :loveu: a na noc wszystkie znosi nam do łóżka. A i nie drapie nic a nic, i podgryza łapki delikatnie jak psiak i wydaje dziwne dźwięki, które trochę szczekanie przypominają... Więc drapanie na pewno nie od nas, choć zwierzyna bojowa ;) Ps. Czy już mówiłam, że jestem zakochana w moim koto-psie!!! (pierwszym przedstawicielu tego gatunku w mej familii ;)
  3. Tylko na chwilę Was zostawić a już tutaj ciężką broń wytaczacie- mokre plamy i bojowe jamniki... :diabloti: Wstydźcie się dziewczyny! A tak poza tym -już szkolę mojego sierściucha. Na razie komenda - wykończ myszkę! W końcu z tym bodyguardem to przy Was może być całkiem zasadne rozwiązanie :evil_lol:
  4. Reasumując - "kończyna zadnia" być może... tylko czy Lalka to "duży ssak"? :hmmmm:
  5. Kończyna raczej tak, ale czy zad jest końcem? Dla mnie zależy z której strony patrzeć. ;)
  6. Dziwnie- wychodzi na to, że dogo ma jakąś magiczną moc...to chyba siły chaosu ;) A skoro kończyna- to "kończyna zadnia"? :grins:
  7. Urocza modelka! :loveu: Ale o ogonek niech dba, nie potrzeba nam kolejnej złamanej kończyny ;) (ogonek to kończyna?) :knuje:
  8. :loveu: Żeby jeszcze się dobrze kruszyna zrastała! Wielkie dzięki za wieści. I mam jeszcze taką nieśmiałą nadzieję, że wymiziałaś iskierkę także od cioteczek! :loveu:
  9. Uprzejmie donoszę, że już na jeden dzień w hoteliku mamy! Fajnie jak na początek :lol:
  10. [quote name='oktawia6']dla malutkiego jest szansa na dom czyby? czy to tylko nasze pobożne życzenie?:-([/quote] Jeśli życzenie to oby się jak najszybciej spełniło! Gdzie wywiało te wszystkie wróżki chrzestne??? Czyżby się bały, że na dogo za dużo dla nich roboty?
  11. Dawaj Starszaczku na pierwszą - Ty nie masz czasu na spanie!!!
  12. Na dobranoc maleńka śmigaj na pierwszą! :loveu:
  13. A to nasz nowy (a mój debiutancki) bazarek: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110615 Już 9 par wystawione, a jutro dojdą co najmniej jeszcze jedne i "specjalna zawieszka dla Pasji" :loveu:
  14. Hopaj do góry chłopaku... Cioteczka Isadora bardzo się o Ciebie martwi, a przecież jakieś wyjście musi się znaleźć! ;( Trzymam kciuki z całej siły!
  15. Cześć Laluniu, Nie myśl, że o Tobie zapomniałam! Właśnie produkuję kolczyki na bazarek dla Ciebie, a przy okazji uczę się wstawiać fotki. :oops: Zobacz jaką mam śliczną pomocnicę :loveu: Tu wybiera najbardziej oliwkowe z zielonych koralików: A teraz stwierdza, że ja się wcale nie znam, bo najodpowiedniejsze będą te: "A następne masz zrobić w brązach!" Efekt naszej pracy widać na bazarku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109808&page=11 A już niedługo pojawi się następny! Obiecuję - naprawimy łapkę i będziesz śmigać jak torpeda! Trzymaj się ślicznotko! :loveu:
  16. Co jest? Tyle czasu i nikt Cię nie odwiedził? Ja rozumiem, że jest fatalna pogoda, ale spacerek musi być! Hoopaj na górę ślicznotko!
  17. Dobranoc malunia... Zdrowiej nam dzielnie, bo coś Lulka kiepskie wiadomości przekazuje. :( Jutro wieczorkiem, najdalej pojutrze wystawię nowe kolczyki na bazarek dla Ciebie. Mam nadzieję, że Lulka pozwoli dalej wysyłać pieniądze na jej konto, a cioteczki pomogą technicznie, bo to będzie mój bazarkowy debiut. A tak poza tym, to wnioskuję, aby przeszkolenie nowych dogomaniaków było w słynnym pakiecie cioteczki Isadory! :P
  18. Dawaj dawaj malutka! :loveu: Ciotka wróciła i może podrzucić!
  19. Dawaj, dawaj maleńka! Toż to dla Ciebie nie pierwszyzna- trzeba jak najdłużej utrzymać się na szczycie! I żadnego gadania o ostatnich, którzy będą pierwszymi nie chcę słyszeć! Ty już teraz masz być w czołówce, bo szybko fajny domek musi się zgłosić! :loveu: Cioteczki najmilsze- ja uciekam na chlebek pracować, więc do wieczora hopanie na Waszej głowie! Trzymajcie się cieplutko! :loveu:
  20. Chyba ta nasza dziewczynka ma ciężkawą doopkę, co i rusz spada... Ale my się nie damy, w końcu co 4 baby to nie jedna! W górę mała- ciotki podrzucają dzisiaj ze zdwojoną energią!
  21. Dzień dobry Laleczko! Hopaj na pierwszą - musisz się wszystkim pokazać! Cześć cioteczki! ;)
  22. Oj Malutka- Ty chyba za nieśmiała jesteś! Nie powinnaś tak szybko uciekać z pierwszej! Pokaż wszystkim jaka jesteś śliczna, dzielna i kochana! Hoopaj Laleczko!!!
  23. Dzień dobry Isadorko! Jak zwykle niezmiernie miło Cię widzieć! :loveu:
×
×
  • Create New...