Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. A to "wredne-RUDE-złośliwe", jest całkiem niezłe jako nauczyciel - ja już wiem, że4 kurczaki przelicza się na gołębie i że stadko w liczbie sztuk 15 przy upale 3 litry wody na bank wciągnie! Do tego asystowałam przy pobieraniu "kfi", macaniu 2kotów- co to ledwie żywe, a jednak wciąż żywe iii.... fajnie było! Mogłabym się w taką asystentkę pobawić troszkę...:roll:
  2. Jada??? On wciąga jak odkurzacz i dźwięczy przy tym niemożebnie! Mlaszcze, ciamka, prycha, chrumka i już nie ma...:loveu: Nie jestem pewna czy tyje, chyba wszystką energię musi zużywać na napęd śmigła ogonem zwanego. Cud, że jeszcze nie odleciał!
  3. Ja wiem! Ja wiem!:multi::multi::multi: Bo ona jak wszystkie jamniki jest wielka duchem i 100 a nawet 200 kg to dla niej pestka!
  4. Zaczynam się zastanawiać czy wyobrażający sobie mnie dogomaniacy pośród tych Cy znajdują miejsce na głowę...choć malutką...:cool1:
  5. Elma- domu szukać!:mad:
  6. Ja już wołam Isadorę- ona ma super rękę do jamników! Jak się pojawi zaraz właściciel się znajdzie (jakby wiedział, że w razie co dostanie burę za ociąganie się)! ;)
  7. To się u Was działo!:shake: Co do JPP (JaśniePanaPsa) myślałam, że słyszy selektywnie, ale jak teraz lepiej się zastanowię to głuchy faktycznie może być... Udaje Ci się coś zdziałać ze smyczą? Czy dalej ma ją w d... i Ty sobie a on sobie?
  8. [quote name='Erazm']Jakie ma ogłoszenia? Wrzuć wszystko na pierwszy post, jak również dołóż opis jego charakteru i jego aktualnego stanu zdrowia. Czy jest na dalmatańczykach?[/quote] Co do charakteru... to prócz tego, że sowizdrzał i petarda to zgłupłam- jak on reaguje na koty? Bo choć kotów i kotecków u Rybona pod dostatkiem to akcji Kropek-kotowaty nie widziałam...
  9. To się na tym PW zadziało! :evil_lol: Ciekawe tylko, gdzie pokażą się efekty...:roll:
  10. Oby... On z tych, co jak pokocha nową panią, będzie w nią wpatrzony jak w obraz. Wydaje mi się, że będzie się ładnie pilnował i chodził za nią krok w krok... a do tego ten uśmiech :loveu: No tylko kobitki mu trzeba!
  11. Wydaje mi się, że Spot wcale a wcale Rybona opuszczać nie chce - nieustannie się chowa na samym końcu zamiast dzielnie na pierwszej szukać domu. Drań:mad:
  12. Boks Elmy nazwałabym raczej karcerem. Domek jest naprawdę szybko potrzebny, bo takie warunki niebawem odbiją się na jej psychice...:shake:
  13. Mhmm - bazarek w typie -"Kup kolczyki, zostań panią Kropka?" Się pomyśli...;)
  14. [quote name='rybon36']i śmierdzi mu z ust......:oops::shake:[/quote] Miętuska mu daj... i umyj dokładnie ząbki :evil_lol: Ps. Czyżbyś dostała buziaka?
  15. Widziałam- zakochana petarda, nie pies! ;) Co do urody... ma potencjał, co widać na fotkach. Fakt, w realu wygląda jak kupa nieszczęścia, ale jeszcze trochę i będzie się błyszczał jak Mafia :loveu: Niestety nową panią trzeba szukać na gwałt, bo psinka w Rybonie zakochana i niebawem zmiana domku będzie dla Kropka bardzo trudna...
  16. [quote name='Erazm'] Nie, nie chcę mieć takiego dużego wroga:ekmm::ekmm::ekmm::grab::ices_bla:[/quote] I słusznie, w walce o coś, co uważa za swoją własność mógłby być nieobliczalny! :evil_lol:
  17. [quote name='rybon36']no pewnie:cool3:, bo ja sama jestem nie lada cudem:evil_lol:[/quote] To by wyjaśniało, dlaczego Kropiasty patrzy na Ciebie jak w obraz...
  18. Fotki są a nikt się nie zachwyca! Buuu :placz::placz::placz::placz:
  19. Fotki -niestety mało i kiepskiej jakości, bo pan kropek naprawdę zachowywał się tak jakby zamiast wody do picia red bulla dostawał. Aaaa i widziałam uśmiech! Jest super słodki! :loveu: Niestety także niezwykle dynamiczny, więc fotki się raczej zrobić nie da :-( [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/2992/ss851594em5.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/6326/ss851593uu9.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/1863/ss851591np0.jpg[/IMG] A tutaj cudna astka prywatna nr 1.[IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3198/astkaprywatnaha4.jpg[/IMG] i astka prywatna nr.2 - wersja "na prezesa" [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9224/ss851596tf4.jpg[/IMG]
  20. Się odpowiedzi doczekać nie mogłam a i prywata mnie do Rybonowego gabinetu zagnały iii.... Spot, pies który, jeszcze w poniedziałek, z trudem trzymał się na łapach, śmiga jak szalony. Na widok Jadowitego Rybona Skośnookiego śmieje się i strzela rozbrajające minki, a ogon lata mu tak, że cud że jeszcze nie odpadł. Niestety Pan Cebula wciąż jest dramatycznie chudy, i ma fatalną sierść, co widać było zwłaszcza w zestawieniu z pięknymi, wypieszczonymi, błyszczącymi astkami Rybona. Ale już nie długo - "ręce, które leczą" działają i niebawem będzie widać efekty. Za chwilę wrzucę kilka fotek...
  21. Z tym monitorem aż tak źle nie jest... a nurkowanie- w tej chwili stać by mnie było co najwyżej na coś zamulonego na mazurach więc chyba... nie chce mi się nurkować. Natomiast TZ lubi Cy-więc gdyby Twój plan zadział, myślę, że miałabyś StRRRRRRRaszNeGo wroga!:diabloti:
  22. [quote name='Neris']Teapot, nie wsiadaj z nimi do auta bo Cię zawiozą do chirurga jakowegoś i se przeimplantują Twoje Cy![/quote] A ja naiwna sama im chciałam do tego pojazdu wsiąść... Nerisku, dzięki za ostrzeżenie- ani bym się spostrzegła a miałabym .... w zasadzie to bym raczej nie miała... ZGROZA!!! [quote name='Erazm']Neris dobry pomysł dorobim se po jeszcze jednej okazałej parze:evil_lol::multi:[/quote] Wampirzyce jedne :eviltong:
  23. Mnie z oburzenia aż zatchło i tego dechu do tej pory odzyskać nie mogę....a nie pisze się łatwo, gdy trzeba walczyć o haust powietrza! Bo te nie-Cy to się jakieś takie zazdrosne wredoty zrobiły! I jeszcze tygryski się żmijom jadowitym marzą! Niedoczekanie :mad:
  24. Dobra, dobra - poduszki to ona chciała zhandlować. I pewnie wolałaby ucinać niż równoważyć... a jeśli równoważyć to utuczyć.... Ja już Was znam! :eviltong:
  25. Najpewniej na manowce... Za szybko ożywiasz te sierściaki, oj za szybko... ;)
×
×
  • Create New...