Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. Sunia jest cudowna! Ma zabójcze spojrzenie! A tutaj - raport z domu kolejnej panienki z jamniczej plantacji. Oto Pola: [U][COLOR=#810081][URL="http://img353.imageshack.us/my.php?image=ss852155qt9.jpg"][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/1374/ss852155qt9.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1969/ss852125eu1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=526&i=ss852125eu1.jpg"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1969/ss852125eu1.ff4a837b12.jpg[/IMG][/URL] [U]I ze swoją siostrzyczką (however you'll call it - it must be love)[/U] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/8720/ss852154ll3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/1692/polajokowr0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img516/polajokowr0.jpg/1/][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/polajokowr0.jpg/1/w2448.png[/IMG][/URL]
  2. Ślicznusi jest! Gdybym go nie znała uwierzyłabym w bajkę o uroczej, delikatnej psince... Wygląd niewiniątka a dusza charrrrrrrakterrrrna! ;)
  3. A od kiedy to można farbować psy??? :mad: Niby taki obrońca zwierząt z tej naszej Neris a "balejaże" i inne pasemka na biednym dziadeczku uskutecznia, coby się lepiej z jesienną aurą komponował. Wstydź się okropna, próżna kobieto! ;):evil_lol: Ps. A swoją drogą - niesamowicie się zmienił. Było rude wredne a jest jakiś srebrny... Jak Ty to zrobiłaś?
  4. Do góry Maleńka! Może ktoś Cię zauważy...
  5. Jest prześliczna :loveu: Wydaje się bardzo łagodna i jakaś taka dostojna, choć chyba to określenie nie pasuje do tak młodej suńki. Pasuje mi do niej [B]Nami. [/B]Może imię przyniesie jej szczęście?
  6. E-tam, znając blondasa to bardziej zaświadczenie od księdza dot. sposobu prowadzenia się potencjalnych właścicieli. W końcu kto jak kto, ale ona na degręgoladę moralną nie pozwoli!
  7. [quote name='andzia69']poczytajcie sobie to - fajny tekst...tylko pokazuje całą prawdę o rosnąco lawinowo populacji labków do adopcji [URL="http://pies.onet.pl/16187,13,16,przeklenstwo_rodzinnego_psa,2,artykul.html"]Onet.pl Pies[/URL][/quote] Artykuł rewelacyjny. Aż się zdziwiłam, że onet zamieścił coś na aż tak wysokim poziomie. Od połowy zastanawiałam, kto jest autorem. Gdy doczytałam do końca - wszystko stało się jasne - prawdziwy ekspert a nie kolejny dziennikarzyna podpisujący się jedną literką. A labiszcze - przecudowne. :loveu: Dla mnie pies ideał - bardzo się cieszę, że już ma domek, bo ze spokojem mogłam upchnąć serce z powrotem do klatki piersiowej. Wyrywało się wredne, krzycząc - "Mój Ci on!" ;) Mam nadzieję, że namówicie właścicielkę na rejestrację i zamieszczanie milionów fotek!
  8. Luka, gdzie on tam yorkowaty? :mad: Toż to pekińczyk jest!!! I tej wersji zamierzam się trzymać! ;)
  9. Spociasty! Dupa w troki i zabierać się z Rybonowa!!! :mad: Jakąś musztrę tam u Was trzeba wprowadzić! :evil_lol:
  10. I co? Czy może po adopcji Kraksy (dobrze wyczytałam, prawda?) chcesz Rybonie czerwonowosy stały zachować stan liczbowy?
  11. Nom...przystojniak jest! Do tego bardzo fajny! Wbrew początkowym obawom dla osobników obu płci ;)
  12. W sumie...stworzenie jest teraz na DT więc...wymogi spełnia! ;) Tylko DS ma być domkiem - najlepiej na Starym Mokotowie ze sporym ogródkiem i kilkoma czworonogami... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Się znaczy Szanowna Komisja fotki zaakceptowała! :multi::multi::multi: Ufff........ ;)
  14. [quote name='bea_m']No pewnie że kropek cudny jest. A w dodatku okrąglaśny i futrzasty :).[/quote] Tu proszę na potwierdzenie: [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9374/ss851892xg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/389/ss851897ct1.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/9413/ss851900ge0.jpg[/IMG]
  15. [quote name='eurydyka']ja sie tylko przypomne, ze potrzebny transport dla suni od isadory do lecznicy na bielanach w najblizszy WTOREK WIECZOREM[/quote] Transport załatwiony...
  16. Cudne te goldkowe maluchy!
  17. Kropek jest CUUUDNY! Fotki wstawię później bo imageshack nawala :mad:
  18. Wesoło macie! :loveu::loveu::loveu: A Shila ma charakterek! Z tego co piszecie jest po prostu przeurocza!
  19. Szczeniaki są w domach - nie mam pojęcia czy stałych (tu na 100% Pola i Tylda) czy tymczasowych. Zostały wzięte na samym początku, jako najsłabsze. W Wołominie zostały 3 (?) psy - dorosłe (ok.2 letnie) samczyki.
  20. [quote name='malagos']Czy moze [B][SIZE=3]kometa [/SIZE][/B]wie, kto wziął te szczeniaki 4-miesieczne? w pierwszym poscie doposała, ze wzieto 3 psy io 3 suki... A było 18 na poczatku...w tym 5 szczeniat. Bo bardzo jestem ciekawa :angryy:[/quote] Wiem, że dwie z tych szczeniaków to właśnie Pola i Tylda - mają co najmniej 5 miesięcy.
  21. Tak, malutkie już są w swoich domkach. [B]Pola [/B](najmniejsza)u moich rodziców (tu są fotki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10794609&postcount=371[/url]) a [B]Tylda[/B] (odrobinę większa) pojechała z Bianką do jej znajomej.
  22. Bianko, nawet jeśli to co mówisz to prawda i psiaki wróciły do "swojej pani", przynajmniej kilka udało się uratować. Zobaczcie -to Pola - nie grozi jej przyszłość inkubatora. Nigdy nie będzie jej zimno. Nie będzie głodna. [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/3561/polajokong1.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6906/polajoko2rp8.jpg[/IMG]
  23. [quote name='eurydyka']ja mu tez o rudym mowilam ok 17ej jak jechalismy do WOlomina, nic juz nie rozumiem ale napewno to ten sam czlowiek, bo abrakadabra poprosila o jego nr telefonu, to podalam (to bylo juz ok 18ej jak dostalam info na sms, ze mnie szuka i nr do tego czlowieka) jak sie jest w trakcie akcji trudno sledzic co sie na watkach dzieje, mi jest zwyczajnie przykro ze to nie Kuba pojechal bo o nim rozmawialam i potem luka tez, ale abrakadabra nie jest przeciez winna ze pan wzial pierwszego psa, ktorego mu przywieziono, szczegolnie ze tez musiala swoje przezyc jak psiak byl z budy wyciagany plus podroz[/quote] Rozumiem, tylko miałam nadzieję, że jednak panów jest dwóch... Szkoda...
  24. [quote name='eurydyka']iza, pan juz ma psa, nie tego co myslelismy, ale jakis inny ma dom, widac dla Kuby inny los pisany, jakies straszne nieporozumienie zaszlo przy okazji , ale widac tak sie mialo dzis stac[/quote] Jesteście pewne- Kuba przecież nie jest czarny. Może są dwaj panowie z tego samego miasta?
×
×
  • Create New...