Przepraszam bardzo , ale ... Sama będę wybierała psa , którego adoptuję - poza tym Pako jest u mnie od listopada - wtedy nie było informacji o usypianiu zwierząt. Wszyscy się oburzyli . Ale przecież to prawda. Nawet parę innych osób może to potwierdzić. A to skąd mam psa nie powinno Was interesować. Poza tym Pako nie jest u mnie na dt , tylko na stałe. Poza tym szukałam wszędzie starego psiaka , w złej sytuacji , miał być mały i dogadywać się z innymi psami. Taki był właśnie Pako. Przepraszam , lecz w schronisku nie znalazłam psa , który by się do mnie nadawał. Poza tym psiak musiał pasować także moim rodzicom. I nie powinno to Pani interesować.