Wiem tylko tyle co na stronie schroniska.
[FONT=Comic Sans MS]19.10.2010 trafił do schroniska i od tej pory każdego dnia wypatruje osoby, która go przygarnie i pokocha. Umie chodzić na smyczy i najlepiej czuł by się w mieszkaniu. Jeśli zamieszka na podwórku właściciel musi wiedzieć, że żaden płot nie jest dla niego przeszkodą. Żuk świetnie nadaje się do pilnowania, lubi poszczekać, jest radosny i beztroski. Jest młodym psiakiem ma ok. roku więc można go ułożyć i jeszcze wiele nauczyć[/FONT]