-
Posts
493 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marta&Karmen
-
[quote name='aga616']szkoda tylko że taka obsada sędziowska:shake:[/quote] tak, to fakt... niezbyt się postarali:roll:
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Marta&Karmen replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='zmierzchnica'] Ja ostatnio słyszałam od właścicielki pudelka, że te kundelki wszystkie to takie mądre są jak moje, a jej pudel taki głupi i ucieka i w ogóle :razz: Nie uświadomiłam pani, że dziennie co najmniej 3 godziny spędzam z psami na spacerach i szkoleniu, podczas gdy jej biedny pudel wychodzi na 10 minut na flexi albo z jej rodzicami na "spacer" - pies biega po trawnikach, a właściciel(ka) jedzie na rowerze po ulicy i krzyczy "Booobiiiii.... Boooobiiii" :cool1: A może powinnam była? Pewnie zostałabym uznana za wariatkę. Kiedy powiedziałam tak o do suczy "Młoda, chodź tu bliżej" czy coś w tym stylu to pani z pudelkiem powiedziała do niego "No Bobi, zostaw pieska, widzisz że pani go tresuje" :cool3:[/quote] wątpię żeby pani się dała uświadomić:lol: dobrze że nie powiedziała "pani go stresuje":lol: -
[quote name='basia bonnie']ja też zapewne będę, jako fotograf :evil_lol: pogoda na ustrońskich wystawach zawsze jest taka piękna :loveu:[/quote] no właśnie;) a poza tym to początek wakacji, co napawa optymizmem:lol:
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Marta&Karmen replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
A ja mam już dość ludzi pytających "a kiedy szczeniaki?". a jak powiem że nie będzie to słyszę "ale jak to? przecież suka musi mieć, dla zdrowia!" wiem że to standard, ale ja już czasem nie wiem czy się śmiać czy płakać:shake: -
Wychodzi na to że dopiero na wystawie się dowiemy konkretów:roll:
-
My jedziemy:multi: w końcu nasz oddział. No i tez nam się miło kojarzą;)
-
Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!
Marta&Karmen replied to Codik&Toffik's topic in 2009
[quote name='basia bonnie']O, ja będę chyba w sobotę :cool3: :eviltong: [/quote] Basia, w takim razie wpadnij na ring goldenowy;) -
@AMIŚKA - dziękujemy za zdjęcia goldasów:multi:
-
@AMIŚKA czekamy na więcej zdjęć goldenów:razz:
-
13.09 W-wa klubowa retrieverów i spanieli oraz psów dowodnych
Marta&Karmen replied to Cekinka13*'s topic in 2009
[quote name='luizan']Niby podobne, ale ranga klubówki jest wyższa niż krajówki gr VIII... My wybieramy klubową:)[/quote] haha, to my w takim razie do chorzowa, będzie mniejsza konkurencja:lol: żartuje, w sumie na klubową chętnie bym się wybrała ale za daleko i rodzice się nie zgodzili. Chyba że coś wymyślę do tego czasu. Poczekamy na sędziów... @Dorota_Fiszer obsada na Świerklaniec nie zachwyca? a powiesz coś więcej bo się niezbyt orientuje, nie wiem nic o nich. A w sumie do Świerklańca mogłabym sie wybrać.. -
[quote name='luizan']To się spotkamy w otwartej , no chyba, że jakaś ciąża:razz: wyskoczy....[/quote] rozumiem że czekacie na cieczki? my też się wybieramy do Opola:)
-
Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!
Marta&Karmen replied to Codik&Toffik's topic in 2009
No ja mam nadzieję że będzie w miarę ciepło i sucho przede wszystkim... bo jak będzie taka fatalna pogoda jak dziś to będzie kiepsko:shake: wyjaśnijcie mi jak to jest z tym wycofywaniem psa... bo powinna być możliwość wycofać psa zanim zakończą przyjmowanie zgłoszeń tak? -
My właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie - numer 2831;)
-
Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!
Marta&Karmen replied to Codik&Toffik's topic in 2009
trzeba mieć "świadectwo" zdrowia od weta czy wystarczy aktualne szczepienia? bo nigdzie tego nie umiem znaleźć a potwierdzenia jeszcze nie dostałam... -
my zawsze tam gdzie najwięcej;) czyli w otwartej. Szczerze mówiąc myślałam że będzie więcej, ale nie żebym się skarżyła:roll:
-
my jedziemy również;) w Katowicach po raz trzeci, ale pierwszy raz z psem. trochę mnie to przeraza, goldenów będzie sporo, tyle czekania w tym ścisku... chyba najlepiej będzie przyjechać dużo wcześniej i zając dobre miejsce... chciałabym wszystkie klasy zobaczyć...
-
Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!
Marta&Karmen replied to Codik&Toffik's topic in 2009
no to czekamy na stawki... -
Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!
Marta&Karmen replied to Codik&Toffik's topic in 2009
[quote name='quadrupedium']Oto informacja zaczerpnięta ze strony katowickiego oddziału dziś - [B]NADAL PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA [/B] [B]Z powodu dużej ilości zgłoszeń nie możemy przyjmować więcej psów w rasach:[/B] [B]LABRADOR RETRIEVER[/B] [B]YORKSHIRE TERRIER[/B] [B]:crazyeye::crazyeye:[/B] [/quote] pierwszy raz widze coś takiego... to ile sie zmieści psów z tych ras? no my zgłoszeni. Co prawda już byłam na tej wystawie, ale pierwszy raz sie wystawiamy:roll: ech, bedzie cieżko... -
[FONT=verdana][SIZE=2][FONT=verdana][SIZE=2][FONT=verdana][SIZE=2]no, wiem tylko jakie rasy sędziuje:lol: sędzia - międzynarodowy - Gr.VI -gończe-wszystkie rasy [FONT=verdana][SIZE=2]sędzia - międzynarodowy - Gr.VIII -wszystkie rasy [FONT=verdana][SIZE=2]sędzia - międzynarodowy - Gr.X -charty-wszystkie rasy spotkał się ktoś nim? bo niespodziewanie zmienił się nam sędzia na Nową Rudę, jesteśmy ciekawe jak sędziuje:roll: [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
-
ostatnia wystawa sezonu Nowa Ruda 6-7.12.2008 - krajówka
Marta&Karmen replied to panienkabubu's topic in 2008
my też dostaliśmy potwierdzenie;) -
[quote name='Buka xO']A to są kroki nawet nie wiem czy do tańca,z książki ,101 psich sztuczek' Rewiowy to że pies staje pomiędzy twoim nogami i podnosi razem z tobą daną nogę do góry. Księżycowy to taki jak ukłon tylko pies do tego idzie do tyłu :lol:[/quote] faktycznie, dostałam niedawno ta książkę ;) znalazłam te kroki, jeszcze wszystkiego nie zdążyłam zobaczyć...
-
[quote name='Buka xO']Ja jako tako nie interesuję się tym sportem ale mój psiak umie cofać się,krok rewiowy,księżycowy i obejście od lewego boku :lol:[/quote] jak wygląda krok rewiowy i księżycowy ?:confused:
-
ostatnia wystawa sezonu Nowa Ruda 6-7.12.2008 - krajówka
Marta&Karmen replied to panienkabubu's topic in 2008
tak się zastanawiam:hmmmm: mozna sie spodziewać katalogu czy raczej nie?:confused: -
no własnie nie wiem dlaczego:shake: a to forum na którym sa zdjęcia nie chce mi sie dzis otworzyć, nie wiem czemu... mnie na tej wystawie nie było, więc zdjęć nie mam... a jak sie twoja suczka nazywa?
-
Kojarzę tę panią i jej psy z wystaw; z tego co widziałam i co słyszałam rzeczywiście dobra hodowla...