A ja się muszę pochwalić, że w niedzielę miałam przyjemność zobaczyć na żywo całą gromadkę małych hiszpańskich:loveu::loveu::loveu:
są przecudowne, śliczne, kochane i w ogóle brak słów:multi:
Razem z koleżanką spędziłyśmy bardzo miły czas, rozmawiając z panią Małgosią na zdecydowanie psie tematy:lol: bardzo się cieszę z tej wizyty i już zazdroszczę wszystkim przyszłym właścicielom tych słodziaków:multi:
Pani Aniu, zdjęcia z Sardynii piękne! I psiaki na zdjęciach oczywiście też!;)