Jump to content
Dogomania

anetek100

Members
  • Posts

    14779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by anetek100

  1. do góry hoooop!!!!!!
  2. dziękuję za miłe słowa..ano się załapała,miałam dać całą trójkę,ale zdjęcie niewyraźne,bo utrzymać ich bez ruchu choć na chwilkę w jednym miejscu to wielka sztuka..Pusieńka jest kochana:loveu::loveu:
  3. Tosia pracuje nad Mama caly czas....szanse niewielkie ale niedlugo dzien dziecka.......:diabloti:...argumentow bez liku...
  4. co do wspaniałości to naprawdę Cię Tosiu podziwiam...A Pusieńka dzięki Wam dostałą szansę,ja tylko tej szansie udostepniłam drogę;)popytam jeszcze na pewno..do góry psiaczki kochane hopsa!!!!
  5. jejku śliczne są te psiaki,Pusieńka od Ciebie kwitnie w oczach,a była już bliska śmierci...dałabym domek wszystkim tym pieskom gdybym mogła....popracować nad Mamą???;)hehe do góry psiaczki...hop!!!!!
×
×
  • Create New...