Ja wiem ze w sierpniu bede jechala do Radomia. Niestety nie znam jeszcze dokladnego terminu. Wiec ew. jakby sie znalazl domek w tamtych okolicach to moge "podrzucic mala" :)
A co do opisu, to mysle ze mozna ja jako ratlerkowa dame reklamowac :)
Ale jak byla u niej 2 miesiace to nie moze zostac do czasu znalezienia domu?;/ A co z nia zrobi jak nie znajdzie nikogo do niedzieli.......?
Jutro pooglaszam ja wieczorem. A opis ma byc ten co ty Aska napisalas?
Wesolek jest cudowny:loveu:
W srode podeszlysmy do niego z Mariola z kawalem szynki, a on nawet na nia(na szynke) nie spojrzal :) Patrzyl sie na mnie i cieszyl jak glupi, zebym go na spacer wziela.
Daj koniecznie zdjecia Kubusia:)ladne wyszly nie gadaj:) To beda jego pierwsze zdjecia na spacerku.
Mam nadzieje ze jutro znajdziemy czas na spacerek dla nich...
Moze ktos chce przyjechac odwiedzic Perle i Kubusia?:P
Jak bylam ost, z Brutusem to poszlam z nim do lasu :)
I na chwile usiadlam na jakims pniu, Brytus podszedl do mnie usiadl obok mnie(opieral sie jedna lapka:P) i patrzyl w korony drzew na ptaki!
Widac bylo ze sie rozmazyl:)
Perelka znowu byla na spacerku, troche krotkim bo sie panna cos denerwowala...
Jak jest sie u niej w boksie z szelkami zaczyna pchac sie do wyjscia zeby o niej nie zapomniec :)
Na sob. bedzie wydrukowana kartka aby nikt nie zapominal o Rafim, i zeby chodzil na spacer codziennie, albo chociaz byl na teren duzy puszczony jesli nikt nie bedzie mial czasu z nim wyjsc.......