Jump to content
Dogomania

ania_sami

Members
  • Posts

    1016
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania_sami

  1. Remont ma polegac na malowaniu scian w calym mieszkaniu. W sobote wypytam sie dokladnie jednego z czlonkow rodziny.(syna:))
  2. Podejrzewam, i wogole wiem, ze w tyg nic nie sie dzieje. Siedzi w boksie, szczeka, potem jedzenenie i noc. I tak do weekendu kiedy przyjedziesz i wezmiesz go na spacer.:lol:
  3. i Czila jak sie okaze ze ma wlos a nie siersc. Ogolnie byl dobry weekend:)
  4. Z dzieckiem byl wiec musialam grzecznie wytlumaczyc ze nia ma.
  5. ale ja jestm bardzo zla ze nie wzieli(nie z ich winy) tarzanicy..... To niech przyjezdza! a najlepiej by bylo jakby Puchacz w czasie ogladania byl na wybiegu. Bo wtedy jest mily:) a i najwazniejsze! Nika znalazla dom dla Mikiego! dzis byli go ogladac i jest im go zal i wogole,wezma go ale najpierw musza skonczyc remont. wiec wielka szansa dla niego!
  6. Bazylii byl dzis ze mna chyba z 30 min;) jadl trawe, gryzl szyszki i nie chcial wracac...
  7. Czyli oni ja zostawiaja na zawsze? Kostek popros o zdjecia i jakis opis na bloga-adoptowane.
  8. Czeka.. i coraz czesciej "wskakuje" na kolalna :) On baaardzo lubi "milosci".
  9. Byli. I tak jak myslalam.. chcieli wziac Tarzanice razem z matka:crazyeye: po tym jak im Agnieszka powiedziala im ze najlepiej jakby poszly dwie.(ze moze Felicja sie oswoi itp.) Po rozmowach.. wzieli jakiegos malego kotka z tymczasu. :roll:
  10. A ty sie ze mnie smialas jak mowilam ze pyszek labladora!! P.s dzis w azylu byl pan i chcial labka, nie daj Boze mixa. musial byc labrador czystej krwi.
  11. Dodam tylko ze Bobi bedzie biegal z nowa pania:) ogolnie mlode malzenstwo bez dzieci. A Pluto poszedl do dwojki dzieci.
  12. aaa wlasnie ktos mi mowil ze ona Muza a ja zapomnialam. Dobra wszytko wyjasnione. Wiec niech bedzie Candy, Likier i nie wiem.
  13. ale w azylu jest 5 szczeniakow. Dwie siostry (chudziutkie, one sa chyba z Krezla) i taka trojka malutka, puchata. Nie wiem skad sa bo dzis przyszly (?) I to jest napewno jeden chlopak i dwie dziewuchy.
  14. hmm ja juz myslalm w azylu:) niech ta taka miniaturka wyzla bedzie Candy, bo jest taka slodka!:loveu: jej siora hmmm Hajfa:) a chlopiec Likier bo tamte z rodzenstwa 2 to suczki nie? przynajmniej jedna napewno!
  15. nie, ale napisalam dla innych ktorzy jeszcze nie ogarniaja psow w azylu:) a powiedz mi czy szczeniaki maja imiona i numerki? i czy Ramzes ma numerek. bedziemy sie starac zeby ja zabrali!
  16. [quote name='izzie1983']Które psy go interesowały? Jak bardzo? :razz: Mam nadzieję, że to nie ten z maską na twarzy :lol:[/quote] nie wiem jakie bo chowalam koty, ale ten taki skunks;p co byl lysy a mial ztylu blond kite haha.
  17. Fajnie jesli chodzi o Lene (kot), ale jak rozmawialam z Agnieszka ostatnio to nie jest chetna by ja wyadoptowac.....
  18. hihi wiec mozna go oglaszac jak PRAWIE rasowego:) mix labradora i (?) i Ca De Bestiar ooooo.
  19. A wiecie ze jeden facet z ekipy zainteresowal sie psami naszymu do adopcji O_o zobaczymy co z tego wyjdzie.
  20. Oui!! Artek!! Nadal uwazam ze on ma glowe labradora:)
  21. haha "okropne"bo nie uzylas moich:(.
  22. Jest i "moj Astorek"!:loveu: Nie dodalas, ze umie siadac! To bardzo wazna informacja:)
  23. Wiesz pidzej Neptun kiedys nie drapal.... i mysle ze w domu tez nie bedzie.
  24. szkoda.. ale jutro moze pokombinujemy z psami i na Maksa znajdzie sie moze miejsce bo mam pare pomyslow.
×
×
  • Create New...